Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
frodo

Ciekawe gry RPG

Rekomendowane odpowiedzi

Temat na starym forum

Dziwne, że jeszcze nikt nie założył kontynuacji tego dośc popularnego tematu :>

W co gracie ostatnimi czasy ? Ja wróciłem do Obliviona i tym razem mam zamiar przejść tą grę - teraz sprzęt już mi nie będzie przeszkadzał ;) Już niedługo premiere będzie miał Wiedźmin - najbardziej oczekiwana przeze mnie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znudził mi się ostatnio D2. Teraz pogrywam w Sacred: Plus. Jak dla mnie bardzo fajna gra. Polecam. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż.

Loki prezentuje się bardzo dobrze. Pod koniec października w końcu wychodzi Wiedźmin :)

Wielbicielom hack'n'slash polecam Titan Quest. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oblivion jak dla mnie nawet nie stal kolo Morrowinda. Zbyt konsolowe, zbyt latwe i idiotyczny level-scaling zabijaja gre. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oblivion jak dla mnie nawet nie stal kolo Morrowinda. Zbyt konsolowe, zbyt latwe i idiotyczny level-scaling zabijaja gre. Nie polecam.

Oblivion mimo całego okrojenia w stosunku do poprzedników jest i tak nieżly. Level scalingu można się pozbyc porzez mody. Wkurzające jest tylko wskazywanie celu misji na mapie i kretyńskie bieganie po wiezach w otchłani. Mimo wszystko i tak wolałbym Morrowinda z grafiką Obliviona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja też wolałbym Morrowinda z grafiką z Obliviona + system Havok :)

Oblivion jest na prawdę dobrą grą, główny wątek ssie, ale misje Mrocznego Bractwa są mistrzowskie :) Czy ja wiem czy zbyt łatwe ? Jest wiele modów utrudniających :> Właśnie teraz zdecydowałem się na grę w Obliviona, gdyż powstała już masa dobrych, zmieniających niektóre elementy gry modów :]

No i warto zwrócić uwagę, że w Olivionie da się grać "po cichu" - gra skrytobójcą nabiera sensu - w Morrowindzie było z tym ciężko :> Wiem, że to tylko jeden przykład, ale Oblivion ma dużo takich malutkich usprawnień.

A grał ktoś w Jade Empire ? Warto ?:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pogrywam ostatnio trochę w pierwszego Gothica(pierwszy raz). Fajny, choć trochę trudny, jak dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A grał ktoś w Jade Empire ? Warto ?:>

Stanowczo polecam! Świetna gra RPG, która przykuła mnie przy komputerze na dobrych kilka dni. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie się Jade Empire w ogóle nie podobało, za krótkie i zbyt liniowe jak dla mnie :/

Obecnie gram w G2+ NK z CD-A, jestem fanem tej serii, ale w NK nie miałem okazji nigdy pograć :)

Obecnie czekam na Wiedźmina, dodatek do NWN2 (Mask of The Betrayer), Hard to be a God (nowe Arcanum?) oraz Crusade (ale to MMO).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem. Mi JE bardzo przypadło do gustu, choć rzeczywiście najdłuższa gra to nie jest.

A o Hard to be a God to w ogóle nie słyszałem... :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obecnie czekam na Wiedźmina, dodatek do NWN2 (Mask of The Betrayer), Hard to be a God (nowe Arcanum?) oraz Crusade (ale to MMO).

Kto nie czeka na Wiedzmina? No kto? :D co do NWN2 to eh eh gra dla mnie zginela na jedynce i wsio...

O tym Hard to be a God nigdy nie slyszalem, przed chwila spojrzalem na screeny i hmm... jak dla mnie to bardziej przypomina (oczywiscie tylko po screenach) nowe lepsze Lionheart + Siege of Avalon (ze wzgledu na widok budynkow od srodka + sredniowiecze :P ), ale zobaczymy... fajnie by bylo gdyby chociaz ciutenke zblizylo sie do Arcanum, ale szczerze to watpie ze ma jakiekolwiek szanse, Arcanum malo co moze przebic :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kto nie czeka na Wiedzmina? No kto? :D

Ja :)

Mam przeczucie że to będzie nijakie jak mgła na kartoflisku. A może jestem dziwny i kampania promocyjna Wiedzmina (skądinąd świetna) do mnie nie przemawia. Mam nadzieję że się mylę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w

o

w

;)

chyba ze mmorpgi maja inny temat to przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem się zapytać o grę LOKI. Mam okazję kupić ją po promocyjnej cenie od znajomego. Co o niej sądzicie? Grał ktoś, jakie wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem w demo, nic specjalnego :) Idziesz i klepiesz wrogów, typowy hack'n'slash.

Ja czekam teraz na Broken Hourlgass (może być następcą BG) i oczywiście Dragon Age, nowy produkt Bioware :)

A po skończeniu DA, może twórcy NWN wezmą się za LotR: White Council :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chciałem się zapytać o grę LOKI. Mam okazję kupić ją po promocyjnej cenie od znajomego. Co o niej sądzicie? Grał ktoś, jakie wrażenia?

gralem w demko nawet mile ;) jesli lubis h&s to polecam :) choc bardziej podaba mi sie Titan Quest :) Loki za to ponoc jest ogromny :) w fulla musze koniecznie kiedys zagrac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega namówił mnie na Oblivion. Pytanie za 100 pkt. Czy to FPP?

Nie cierpię FPP a po instalacji gry tak to własnie wygląda... :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I zapewniam cie, ze chocbys stanal na glowie i zaklaskal uszami - to ten stan rzeczy nie ulegnie zmianie. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, no przecież można zmienić na tpp, fakt, że słabiej się wtedy walczy, ale co tam - w Morrowindzie walczyłem tylko w trybie tpp, w Oblivionie z uwagi, że grałem łucznikiem łatwiej było w fpp -generalnie kwestia przyzwyczajenia. Jeśli nie można w celi w której się zaczyna, to po wyjściu z niej będzie można na pewno zmienić.

Gra jest spoko, dograj kilka modów i wtedy nawet więcej niż spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś ma wybierać pomiędzy Lokim a Titan Questem to zdecydowanie polecam Titana. Grałem w obie gry, ale to TQ zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi