Skocz do zawartości
Dudek

Fristaljowy kącik awardsowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na wszelakie tematy związane z awardsami.

• Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halo halo czy mnie słychać?

U mnie działa.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile kandydatur przechodzi do głosowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie nominacji na moderatora roku. Czy ModTeamTech również się liczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Misiek napisał:

Ile kandydatur przechodzi do głosowania?

No wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chcialem podjebac uzytkownika @Misiek i jego nominacje PUBGa, ktory nie mial premiery w 2018 roku :kekeke: 

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lad napisał:

No wszystkie.

To jaki jest sens, żeby ludzie powielali kandydatury? Oprócz nabicia posta :> 

Kiedyś było tak, że najpierw były nominacje, a z nominacji wybierało się powiedzmy kilku kandydatów do głosowania, wtedy był sens powielania kandydatur, bo tylko te z najwyższą liczbą nominacji wchodziły do głosowania. Podobnie było zresztą z kandydaturami do modteamu ;) Do przemyślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, BartuS napisał:

chcialem podjebac uzytkownika @Misiek i jego nominacje PUBGa, ktory nie mial premiery w 2018 roku :kekeke: 

Zmyliło mnie, bo PUBG mobile dostał joystick w tym roku. Można anulować, chyba, że przyjmiemy, że wersja na PS4 :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Misiek napisał:

To jaki jest sens, żeby ludzie powielali kandydatury? Oprócz nabicia posta :> 

Kiedyś było tak, że najpierw były nominacje, a z nominacji wybierało się powiedzmy kilku kandydatów do głosowania, wtedy był sens powielania kandydatur, bo tylko te z najwyższą liczbą nominacji wchodziły do głosowania. Podobnie było zresztą z kandydaturami do modteamu ;) Do przemyślenia ;)

Ale to wystarczy podejść logicznie do sprawy i po prostu nie powielać kandydatury (ja robię tak od zawsze, przecież to normalne), nie bardzo widzę jaka w tym rola MT :D

A z przejmowania się nabijaniem postów to chyba wyrośliśmy w 2012 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, lad napisał:

Ale to wystarczy podejść logicznie do sprawy i po prostu nie powielać kandydatury (ja robię tak od zawsze, przecież to normalne), nie bardzo widzę jaka w tym rola MT :D

Taka, żeby przemyśleć, czy powrócić do starego rozwiązania. Zawsze to jakieś urozmaicenie w procesie wyboru (czy to w awardsach, czy do MT). Potem w głosowaniu do MT nie ma takich dzbanów jak ja, z jedną nominacją ;) 

11 minut temu, lad napisał:

A z przejmowania się nabijaniem postów to chyba wyrośliśmy w 2012 ;) 

Tu już nie chodzi o nabijanie postów w kontekście obciążenia dla bazy/serwera. W obecnej formule przy liczbie kandydatur na kilka stron tematu musicie się przekopać przez ewentualne duplikaty (może i nie ma tego dużo, ale zawsze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co kojarzę, to w zeszłych latach też głosowało się na wszystkie propozycje. Pada ich max. 10-20, więc nie jest to ani liczba, przez którą my nie jesteśmy w stanie się przedrzeć, ani też taka, która by była zbyt wielkim wyborem dla głosujących. Kiedyś jak propozycji było 50, to wybierało się 5-10, które uzyskały najwięcej głosów, obecnie nie ma chyba takiej potrzeby. Szczególnie, że tak jak lad powiedział, jak ja widzę, że coś się pojawiło, to nie podbijam tego ponownie. Ale jak ktoś tak zrobi, to nie mamy mu tego za złe ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie, że kategorii w awardsach jest niewiele mniej niż aktywnych użytkowników xD

Ale ja w sumie odwiedzam może ze 2-3 działy na forumku, więc co ja tam wiem.

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Reaper pan mnie z kimś pomyłił :) W 2018 chyba nie napisałem ani jednego posta w działach FMowych :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Meler napisał:

@Reaper pan mnie z kimś pomyłił :) W 2018 chyba nie napisałem ani jednego posta w działach FMowych :P

W działach FM-owych nie, ale coś mi się kojarzy, że ciupałeś w FM-a? ;) Zresztą ten wynik Espanyolem to cały w 2019 osiągnąłeś? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol :D tak cały w 2019 :D

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chuj, zapłacone

Lud zdecyduje :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz czego chciałeś, wycofuję Twoją kandydaturę! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koleszcy, czy w przypadku kategorii „Cytat roku” nie należałoby po prostu sprawdzić, który post otrzymał najwięcej pozytywnych reakcji? To chyba bardziej miarodajne niż głaszanie kandydatur i głosowanie.

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Hajd napisał:

Koleszcy, czy w przypadku kategorii „Cytat roku” nie należałoby po prostu sprawdzić, który post otrzymał najwięcej pozytywnych reakcji? To chyba bardziej miarodajne niż głaszanie kandydatur i głosowanie.

Poruszyłem ten temat na naszym tajnym subforum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 hours ago, Hajd said:

17 hours ago, lad said:

Poruszyłem ten temat na naszym tajnym subforum.

A przypadkiem nie wygrałoby wtedy jakieś "Zostałem ojcem", albo "Ożeniłem się"?

Imo bardzo dobrym pomysłem byłoby wrzucenie z 5-6 kandydatur z największą ilością pozytywnych reakcji.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi