Skocz do zawartości
Dudek

Fristaljowy kącik awardsowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podchodzimy do tematu z wydarzeniem roku? Bo z jednej strony afera FYM-owa to zdecydowanie coś większego, niż sam fakt, że udało się chłopakom, a szczególnie @Vamiemu ogarnąć zlot w 2 dni. IMHO jednak bym nie łączył tych dwóch akcji i pozostawił "Organizacja zlotu w Biskupinie w 2 dni" oraz "Kradzież pieniędzy przez FYM-a".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może by tak rozdzielić to troszkę:

Wydarzenie Roku- dać jakieś same pozytywne rzeczy, typu: ogarnięcie zlotu, Konkurs na Opowiadanie itp.

Afera Roku- zlot, kradzież pieniędzy.

:-k 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No kiedyś była afera roku właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, jmk napisał:

No kiedyś była afera roku właśnie.

Patrz... a ja cały czas widziałem w Awordsach te dwa tematy :-k Chyba muszę iść do okulisty, bo już mocno zaczynam niedowidzieć. Byłem pewny za 1 000 000 %, że są oba :P 

W takim razie newermajnd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Makk. Może faktycznie lepiej by było przywrócić te kategorię? FYM w tym roku tak rozgromił wszelka konkurencję, że nic innego wygrać nie może. A w ten sposób wydarzeniem mogłoby być coś pozytywnego, co również jest warte wzmianki w historii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyszły mi do głowy dwie nowe kategorie forumowe, mające na celu rozruszać tematy im poświęcone: najlepsza fota w albumie rodzinnym i najlepsze pytanie w "Podaj dalej". Raczej na przyszłość, bo za 2018 r. nie byłoby specjalnie nad czym głosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynamy głosowanie, które potrwa przez tydzień. Proszę o zgłaszanie ewentualnych pomyłek w ankietach :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczyłem, że w nominacjach serialowych pojawi się więcej pozycji, szczególnie "Ślepnąc od świateł"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi