Skocz do zawartości

Managery on-line


Matox

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

http://ppm.powerplaymanager.com/

 

Wygrzebałem to dziś. Na razie dostępna tylko prowadzenie drużyny hokejowej, pod koniec roku mają wprowadzić piłkę nożną. Można zapisać się jako chętny do trzech innych dyscyplin(mnie by bardzo interesowała piłka ręczna i biathlon :D), które planują wprowadzić. Na początku wygląda ciekawie, choć jest wiele opcji dostępnych po wykupieniu konta pro, ale większość z nich to pierdułki :>

Odnośnik do komentarza

http://ppm.powerplaymanager.com/

 

Wygrzebałem to dziś. Na razie dostępna tylko prowadzenie drużyny hokejowej, pod koniec roku mają wprowadzić piłkę nożną. Można zapisać się jako chętny do trzech innych dyscyplin(mnie by bardzo interesowała piłka ręczna i biathlon D.gif), które planują wprowadzić. Na początku wygląda ciekawie, choć jest wiele opcji dostępnych po wykupieniu konta pro, ale większość z nich to pierdułki chytry.gif

 

 

A jak to wygląda, na razie tylko hokej a pozostałe dyscypliny w robocie, czy jak?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli było to przepraszam, szukajka na forum nic o tej grze mi nie znalazła.

 

CSM to manager Counter-Strike'a gdzie będziesz odpowiedzialny za całą CS-ową drużynę, personel oraz tygodniowe przychody i wydatki.

 

Twoją pracą jest odnalezienie co potrzebuje udoskonalenia w Twoim klanie, nad czym musisz pracować. Przeglądając poszczególne sekcje możesz zarządzać swoimi graczami, finansami, personelem, taktykami, meczami i wiele więcej!

 

Czy będziesz utrzymywał się na szczycie i awansował do wyższych dywizji, czy inne klany będą dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem, i będziesz spadał do niższych lig - pracuj nad poprawieniem sie!

 

Wszystko zależy od Ciebie, menadżera profoesjonalnego klanu CS!

 

Sam gram w to od jakiegoś miesiąca i jestem w lidze 6.26, jeśli ktoś chciałby mi pomóc to podczas rejestracji może podać moje id w polecających: 438784

 

No i jeśli ktoś chce być moim stałym partnerem do sparingów (opłaca się grać je 2x dziennie + liga) to zapraszam na PW w grze. :) Nick: Boski7. Bardzo ciekawa jest opcja transferów i wyszukiwania perełek. :) Dzisiaj znalazłem przyzwoitego gracza, tylko wygrać licytację (kończy się dziś o 22:48), wytrenować i będzie nowy NEO. :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Gra ktoś jeszcze w ManagerZone? Bo wiem, że dawniej było kilka osób. Ja awansowałem do 5. ligi i będę chciał się w niej utrzymać. :) Nowy sezon właśnie się zaczął, więc jakby ktoś chciał dołączyć, to jest dobra pora. Poziom w najniższej, 8. lidze jest bardzo niski, więc awans już w pierwszym sezonie nie powinien stanowić żadnego problemu, a w tym czasie można się oswoić z grą.

 

Parę przydatnych linków, jakby ktoś chciał zacząć:

Kalkulator liczący dochody z meczu i optymalną liczbę budynków

 

Poniżej linki do archiwalnych numerów emzetowej gazetki. W dziale "Emzetowe przedszkole" świetny artykuł o szkoleniu juniorów. O skuteczności porad tu podanych niech świadczy fakt, że obecnie w pierwszym składzie gra 4-5 wychowanków, a do jego bram pukają już kolejni, na tych, którzy się w składzie nie zmieścili też trochę zarobiłem. W przyszłości mam nadzieję, że wychowankowie będą stanowić trzon mojego zespołu. :)

1. część

2. część

3. część

 

Mój nick: mixeuro, drużyna Sprężyny Staszów. Gram w div5.213, jakby mnie ktoś szukał. :) Jakby się znalazło parę osób, to moglibyśmy zrobić prowizoryczne rozgrywki towarzyskie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ja zachęcam po raz kolejny do rejestracji w BuzzerBeaterze - najlepszym menadżerze on-line koszykówki. Moment tym lepszy, że w weekend kończy się sezon, więc jest szansa na zaczęcie całego od nowa! http://www.buzzerbeater.com/

 

 

http://www.buzzerbeater.com/ -> Kolejne przypomnienie, za kilka dni startuje nowy sezon. Idealny moment na rozpoczęcie gry. To będzie mój już 6 sezon, a zabawa wciąż jest ta sama. Obowiązkowa pozycja dla fanów basketu, ale i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...