Skocz do zawartości

Zimowy livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Hurkacz wygrywa drugi raz z Nishikorim (nr 6 w rankingu) w ciagu 2 tygodni i awansuje do 1/8 turnieju w Indian Wells! Super mecz Polaka. Bardzo dobry serwis (w szczegolnosci drugi), super defensywnie, przy returnach tez dobry wariat, przy pierwszym serwisie regularnie wchodzil w kort :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chłodną głową pokonał Japończyka po raz kolejny. Ani razu się poważniej nie zagotował, realizował sobie spokojnie i konsekwentnie podobny scenariusz jak ostatnio i poszło. Dawno nie widziałem tak sfrustrowanego Nishikoriego.

Odnośnik do komentarza

Hurkacz po bardzo zacietym meczu wygrywa z Szapolapowem w trzech setach i melduje sie w cwiercfinale w Indian Wells! W najwazniejszych momentach gral NIESAMOWICIE i mentalnie stlamsil Kanadyjczyka, ktory zreszta zakonczyl mecz podwojnym bledem. Zupelnie mi sie nie podobalo, jak sie zachowywal - trzaskanie rakieta, come on po bardzo prostych bledach Hurkacza, darcie sie...co ciekawe publicznosc mial zdecydowanie za soba. A Hurkacz znowu swietnie w defensywie, chociaz popelnial sporo prostych bledow momentami. Pole do postepu jest ogromne.

Odnośnik do komentarza

Przed Hurkaczem jeszcze sporo nauki, ale z tego, co słyszałem od osób z wrocławskiego środowiska tenisowego, pracowitość i Hurkacz to niemal synonimy. Spokojny, skoncentrowany na tym, co robi i zajmujący się głównie sobą, a nie kibicami, sędziami, rywalem. Na razie potwierdza każde ze słów, które o nim słyszałem od 2-3 lat.

Odnośnik do komentarza

Może #nikogo, ale właśnie odbywa się losowanie grup MŚ w basket i... można trafić na Hiszpanie i Portoryko, USA i Turcję, czy tez Dominikanę i Francję.

 

Nie, jednak Kobe wylosował nam grupę z Wenezuelą i Chinami. Serio? :D Jak można nie myśleć o awansie z tej grupy? I to jeszcze w mecze w Pekinie :-k Trochę kusi...

 

Chiny, Wenezuela i Wybrzeże Kości Słoniowej. Grupa do wygrania.

 

A jak kamery pokazały Panów z Polski po wylosowaniu grupy to...

https://pbs.twimg.com/media/D1xvfJ4XgAAL-US.png:large

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

O, nawet nie wiedziałem, że u Makaroniarzy gra Dave Sisi, ostatnio jak go widziałem, to był Anglikiem i grał w Bath :lol: 

 

Już doczytałem, ojciec Szkot, dziadek Włoch.

 

Francuzi zadowalają się dropem na 17 minut przed końcem. To dużo mówi o ich nastawieniu. Będą szli na mistrzostwo w RWC jak nic.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...