Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Brudinho napisał:

Ależ się Atletico dało zdominować. Ofc mógłbym się czepiać, że większość sytuacji stykowych była gwizdana pod Juve ale pewnie gdyby musieli to wcisneliby i 4 i 5.

po mojemu to Atletico osralo zbroje jeszcze w szatni :-k do tego problemy kadrowe (Juanfran na lewej obronie) plus zmotywowane Juve i przepis na katastrofe gotowy

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak, Atletico "obsrało zbroję".

Tak, Juventus zagrał kapitalny mecz. Nawet lepszy niż Atletico w Madrycie.

Tak, Atletico przy wyniku 3:0 w doliczonym czasie należał się rzut karny, którego wykorzystanie wyeliminowałoby Juventus, jednocześnie prawie pozbawiając ich szansy na odrobienie strat.

Najdelikatniej mówiąc sędzia rzucił cień na sprawiedliwość wyniku dwumeczu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

Tak, Atletico "obsrało zbroję".

Tak, Juventus zagrał kapitalny mecz. Nawet lepszy niż Atletico w Madrycie.

Tak, Atletico przy wyniku 3:0 w doliczonym czasie należał się rzut karny, którego wykorzystanie wyeliminowałoby Juventus, jednocześnie prawie pozbawiając ich szansy na odrobienie strat.

Najdelikatniej mówiąc sędzia rzucił cień na sprawiedliwość wyniku dwumeczu.

Z tej powtórki nie da się chyba ocenić czy faul był na pewno w polu karnym.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Nie no, wyraźnie obrońca rękę położył na plecach Bernardeschiego, ewidentny karny. 

 

A tu wyraźnie wpierdolił się się barkiem bez zainteresowania piłką. Ewidentny karny ;) Dążę do tego położona ręka to jednak mniej podstaw niż takie wejście.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Scorpio napisał:

Faul byl, ale pilkarz Atletico nie mial juz zadnej szansy na dojscie do pilki, bo Szczesny juz ja lapal, wiec dla mnie karny (albo raczej wolny, bo to bylo przed polem karnym) byloby przesada.

Spoko, spoko.

Derby Mediolanu z jesieni 2017, Rodriguez chwyta gracza Interu, piłka wylatuje na aut bramkowy z 10 m nad kotłowaniną w polu karnym, sędzia gwiżdże karnego w doliczonym czasie, który decyduje o wyniku ;)

Tam sytuacja była bardziej ewidentna (tzn. piłka była nieosiągalna dla nikogo spoza planety Krypton) i był karny, tu piłka leciała po ziemi i nie możemy wykluczyć zaskakującego kontaktu z murawą, błędu bramkarza itp. Ewidentny karny, tak samo jak ten dla Juventusu.

 

Aha, @lad skoro już ustaliliśmy, że kontakt był ewidentny, to masz tu inną perspektywę potwierdzającą, że faul był w polu karnym (bo moje ujęcie służyło ujawnieniu faulu, miałem świadomość, że trudno z niego powiedzieć, czy był wolny, czy karny): 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...