Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na to, jakim potworem jest City, to jeżeli Liverpool nie wygra to wydaje mi się, że mistrzostwo to sprawa rozstrzygnięta. I to mimo dziewięciu kolejek do końca sezonu, ale ten mecz może być decydujący dla ekipy Kloppa :-k 

Odnośnik do komentarza

To Liverpool bez mistrzostwa. Nie wierzę, że City nie wykorzysta tej wtopy drużyny Kloppa. Inna sprawa, że Everton zaprezentował się naprawdę solidnie (albo Liverpool mega zawiódł) :-k 

Odnośnik do komentarza

Mecz był słaby, seria bez zwycięstwa nadal niezakończona, ale... Ale biorąc pod uwagę ciężar gatunkowy spotkania, fakt że Liverpool ma znacznie mocniejszy skład i gra o najwyższe cele w tym sezonie, to jest do wynik dla mnie satysfakcjonujący. Poza Walcottem nie było piłkarza The Toffees, któremu by nie zależało. Nawet krytykowany Morgan Schneiderlin grał słabo ponieważ nie potrafi lepiej, a nie dlatego że zabrakło chęci. Pozostaje czekać do przyszłego sezonu na zakończenie tej kompromitującej serii.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

Liverpool ma trudniejszy terminarz IMO, ale nie przesadzałbym, to punkt różnicy lol.

 

LFC nie może się otrząsnąć po styczniu i już się nie otrząśnie. Widać blokady i stres, dziś coś koło 10 razy tracili piłkę po absurdalnych błędach. City będzie grało na luzie psychicznym napędzane przez kolejne sukcesy w kraju i Europie. Dla mnie to koniec, tym bardziej, że co najmniej z Chelsea też stracimy punkty. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...