Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Co się odjebao we Włoszech. Oglądam podsumowanie kolejki i czo ten VAR :keke: 

Chiesa z Fiory się wywalił w polu karnym, sędzie nie odgwizdał, poszła kontra SPAL, strzelili gola na 2-1, a sędzia wrócił do sytuacji z Chiesą, anulował bramkę i podyktował rzut karny dla Fiorentiny :D 

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Co się odjebao we Włoszech. Oglądam podsumowanie kolejki i czo ten VAR :keke: 

Chiesa z Fiory się wywalił w polu karnym, sędzie nie odgwizdał, poszła kontra SPAL, strzelili gola na 2-1, a sędzia wrócił do sytuacji z Chiesą, anulował bramkę i podyktował rzut karny dla Fiorentiny :D 

 

No według VAR wszystko prawidłowo i sprawiedliwie. Ale był faul na Chiesie? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

 

No według VAR wszystko prawidłowo i sprawiedliwie. Ale był faul na Chiesie? 

No jeśli chodzi o VAR to ok, ale SPAL musiało być mocno podkurwione. A i kibicom na trybunach nie wyjaśnisz co się stao.

A faulu imo nie było, ale jak sędzia miał okazję pooglądać w telewizorku, to może niezbyt dokładnie się przyglądałem ;) 

Odnośnik do komentarza

No przecież od tego jest VAR, żeby sędzia od razu mógł skorygować pomyłkę. Nie widziałem sytuacji Fiorentiny, ale zarówno we wczorajszym meczu Pasów, jak i w przykładzie Brudiego decyzje były prawidłowe. Pewnie, że lepiej żeby sędzia od razu podejmował właściwe, ale jak się nie udało, to lepiej korygować, niż uznać, że skoro poszła kontra i była bramka to karnego nie było, albo że chamstwo Remy`ego nie zasługiwało na bezpośrednią czerwoną. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kolek23 napisał:

@Brudinho

 

Może dzisiaj Man Utd - Chelsea oglądasz :)? Pogba bramka i asysta, ogólnie już 14 bramek w tym sezonie :) 

 

Przegapiłem 1 połowę :keke: No, ale co grają z drużyną, którą Bournemouth powiozło 5:0, to sobie strzelił ;) 

 

Tymczasem @me_who zapeszę pisząc, że FCN wiezie BVB? :P 

 

Obejrzałem powtórkę i ta asysta śliczna <3 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...