Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reaper napisał:

Jezu, czy Suarez w każdym meczu jest takim męskim narządem rozrodczym, czy tylko jak ja oglądam? :roll: 

 

Przecież to Suarez. Jest srogim kutasem. Wszystkich wkurwia, kopie, łokciuje a na koniec pięknie strzela.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Jezu, czy Suarez w każdym meczu jest takim męskim narządem rozrodczym, czy tylko jak ja oglądam? :roll: 

Najgorsze w nim jest to, że jak gra u Ciebie w drużynie, to go uwielbiasz, a jak gra w przeciwnej, to go nienawidzisz. 

 

Wiem, bo jestem kibicem Liverpoolu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mocno średni ten klasyk. Świetne 30 minut Realu. Druga połowa po za końcówką bardziej otwartą to kontrola Barcelony. Nie jest to top Realu ale chociaż po ciężkich chwilach na jesienni wyglądają przyzwoicie i są zdolni do rywalizacji z najlepszymi. Pierwszy klasyk Viniciusa i źle nie było. Szkoda 2-3 złych wyborów pod bramką, ale ma dzieciak lekkość w grze i nie pęka. W wieku 18 lat większość zaczepnych akcji zespołu szło jego stroną. Na drugim biegunie za to Bale. Zjebać taką akcję jeszcze praktycznie bez oddania strzału to był wysiłek w tej akcji,

Spoiler

Dyx9DTuX4AEij5M.jpg

 

Edycja:

Jeszcze co za zjazd Marcelo. Pierwsza połowa dramatyczna, w drugiej nie wrócił i nie pokrył Malcolma. Faktycznie Reguilon wychowanek jest teraz numerem 1 na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, ze znajac Valverde to Malcom w nagrode za dobry wystep, w nastepnym meczu usiadzie na lawie :roll: albo nawet w ogole nie bedzie go w kadrze meczowej :/

 

Tymczasem, choc zdjecie ponizej pochodzi z poprzedniego, ligowego klasyku, to swietnie oddaje ono sytuacje podczas wczorajszego meczu:

 

 

 

 


Dyx_RANXQAEHrLw?format=jpg&name=medium
 

 

 

 

Arthur to krol srodka pola, tak jak lew jest krol dzungli i nawet z tym nie handlujcie ;) Poklony!

  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fenomen napisał:

Tymczasem, choc zdjecie ponizej pochodzi z poprzedniego, ligowego klasyku, to swietnie oddaje ono sytuacje podczas wczorajszego meczu:

  Pokaż ukrytą zawartość

 


Dyx_RANXQAEHrLw?format=jpg&name=medium
 

 

Arthur to krol srodka pola, tak jak lew jest krol dzungli i nawet z tym nie handlujcie ;) Poklony!

nie no, akurat wczoraj nie grał niczego wybitnego. co do poprzedniego klasyku, to jasne, wtedy poskładał wszystkich w środku pola. wczoraj raczej dopasował się do miernego poziomu meczu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...