Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, wwosik napisał:

Ta ręka to trochę z czapy?

Nie. Zrobił ruch ręką do klatki piersiowej, bo wiedział, że tam będzie lecieć piłka i w ten sposób zdoła ją zblokować i zatrzymać kontrę. Przewinienie było, nie jestem pewien, czy na drugą żółtą w tak stykowym meczu w końcówce, ale to już ocena sędziego.

Odnośnik do komentarza

Stępiński z golem, ładna główka. A wcześniej Chievo chyba wydymane z karnego. Ale jakoś nie pokazali przesądzającej powtórki. VAR nie potwierdził faulu.

 

Ale karuzela w meczu Chievo-Fiora.

Chievo wyrównuje na 2:2, Fiora w 10. Chiesa strzela na 3:2 dla Fiory. Po czym Chievo ma karnego, ale go nie wykorzystuje. I za chwilę Chiesa strzela na 4:2 :crazy:

3:4 :rotfl:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Misiek napisał:

Tak dzisiaj oglądałem grę Zielińskiego i jakby go tak w kadrze ustawić to by to mogło fajnie wyglądać, ale zagra znowu za Lewandowskim i będzie gunwo...

No pewnie tak, ale skąd wziąć w kadrze Mertensa i Callejona?

A w Bayernie bronienie to dramat. Jeśli Stuttgart w nich wjeżdża bezproblemowo, to co będzie w CL?

Odnośnik do komentarza

Tymczasem Crystal Palace do przerwy 2-0 z Tottenhamem. Levy to chyba sam po Sona poleci, by szybciej go z kadry sprowadzić :-k A tak serio to trzy wielkie osłabienia, kilka dni i istnieje spora szansa, że out z dwóch pucharów. Niefarta mają Totki. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Misiek napisał:

Tak dzisiaj oglądałem grę Zielińskiego i jakby go tak w kadrze ustawić to by to mogło fajnie wyglądać, ale zagra znowu za Lewandowskim i będzie gunwo...

 

Chyba Gacek już o tym pisał wieku temu tłumacząc słabą grę Zielu w kadrze.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...