Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw, czy to Chelsea jest taka mizerna czy Newcastle takie dobre? :-k Bramka dla The Blues Pedro po ładnym, długim podaniu Davida Luiza, Newcastle odpowiada w 40' po bramce z rzutu rożnego Clarka. Na ten moment, NUFC ogląda się przyjemniej, bo grają do przodu, szybko, a nie uboga tiki-taka ekipy Sarriego, która nie ma żadnych pozytywnych wartości w grze londyńczyków. 

 

Taka ciekawostka - po tej asyście, David Luiz ma więcej ostatnich podań niż duet Kovacić + Jorginho łącznie ;) 

 

Do przerwy 1-1

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo - skrytykowałem Zoumę to strzelił na 1:0

E: Keane jest drewniany jak cholera znowu przez jego "przyjęcie z odskokiem" było groźnie

E2: w ciągu dwóch minut kartki złapali: Keane, Zouma i Gomes - super. Teraz każda akcja w obronie będzie ryzykowna

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wojt3k napisał:

Wiadomo - skrytykowałem Zoumę to strzelił na 1:0

E: Keane jest drewniany jak cholera znowu przez jego "przyjęcie z odskokiem" było groźnie

E2: w ciągu dwóch minut kartki złapali: Keane, Zouma i Gomes - super. Teraz każda akcja w obronie będzie ryzykowna

Ale to wina najgorszego angielskiego sędziego - Anthony'ego Taylora. Ta kartka dla Gomesa to jakiś absurd.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, lad napisał:

Ale to wina najgorszego angielskiego sędziego - Anthony'ego Taylora. Ta kartka dla Gomesa to jakiś absurd.

 

 

Swoją drogą jakiś czas później Cook chwycił piłkę po faulu (bodaj swoim) i szedł z nią chyba pół minuty :D oczywiście o kartce nie ma mowy :)

 

ale Gomes co najmniej żółtą to powinien dostać później. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...