Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem obiektywny, ale mam wrażenie że każde starcie DCL z Sanchezem kończyło się odgwizdaniem faulu Dominica. Abstrahując już od sytuacji z nieuznanym golem to absolutnie każde dotknięcie stopera Tottenhamu kończyło się gwizdkiem. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Dobra, wiem że na to czekacie.

 

SILVA WYPIERDALAJ.

To już tradycja nieomal ;P

 

Ja mimo wszystko nadal w niego wierzę, ale... potrzeba nadal zmian. W porównaniu do czasów sprzed Moshiriego i tak jest lepiej, gdyż jednak inwestowane są nieporównywalnie większe środki na transfery. Zmiany muszą nadal objąć kilka pozycji. Coleman to cień samego siebie sprzed kontuzji. Pora na zmianę, taką jaka zaszła na lewej obronie gdzie człowieka-legendę i instytucję w klubie  Bainesa wyparł ze składu Digne. Davies powinien iść na wypożyczenie gdzie będzie mógł grać regularnie, co teraz przy parze Gomes-Gana jest niemożliwe. Problemem jest również brak rasowego snajpera. Richarlison jest lepszy gdy gra na skrzydle, Tosun jest zbyt wolny. DCL podobnie jak Davies powinien iść na wypożyczenie, gdyż ma przebłyski ale aktualnie nie jest to snajper na miarę oczekiwań. Środek obrony nie przekonuje już od kilku lat i to niezależnie od konfiguracji. Może Mina po aklimatyzacji i właściwie przepracowanym okresie przygotowawczym będzie takim filarem. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie wierzę. Everton sprzed roku, którym dowodzili Allardyce i Koeman miał więcej punktów od Silvy!!! Mając przy okazji nieporównywalnie trudniejszy terminarz. Szokująca statystyka.

 

Kurwa, nawet West Ham jest już nad nami w tabeli. KPINA.

 

Zaorać ten klub w pizdu i zacząć od Conference North.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że kilka klubów z Premier League (np. właśnie Everton lub West Ham) było by taką Wisłą Kraków, gdyby nie odrobinę większy budżet. Przecież tam się nic nie zmienia. Zatrudniają nowego szkoleniowca (który mocno różni się od poprzednika), kupują zawodników, którzy za cholerę do siebie nie pasują, za to kosztują sporo, zwalniają trenera w trakcie sezonu, zatrudniają nowego z myślą, żeby uratował ten sezon, a w przyszłym to dopiero będzie! I dalej już wrzucają repeat.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...