Skocz do zawartości

Tworzenie stron www


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym przedłużyć domenę. W zeszłym roku wykupiłem na "najtanszedomeny.pl", a teraz nie mogę zlokalizować żadnego cennika/regulaminu. Mam taki obraz, boję się, że klikając odnów już się jakoś zobowiążę do zapłaty. Czy może korzystniejszym jest transfer domeny? Znalazłem coś takiego.

 

E: wylogowałem się i znalazłem więcej info. Tak czy siak, warto "transferować" domeny?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja kupuje i utrzymuje domeny w masternet. Jak szukałem taniej i dobrej firmy to oni wychodzili najtaniej ale od 2 lat nikogo nowego nie szukałem, a przypadkowo jak widziałem jakieś oferty to były gorsze od masternet.

 

Transferu do home nie opłaca się bo będziesz musiał później tam odnawiać domenę, a ich cennik jest dość kiepski :P

Najlepiej to trzymać domeny u innej firmy, a w home tylko je zaparkować jeśli masz tam hosting.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Umie ktoś napisać:

 

skrypt js użytkownik wpisuje najpierw pierwszą liczbę następnie drugą i ma się wyświetlić ciąg liczb zawartych pomiędzy wpisanymi

 

 

?

 

A drugi skrypt zabezpieczający hasłem dostęp do strony? Strona ma się załadować dopiero po wpisaniu poprawnego hasła, a nie w tle.

 

 

Ad 1 starczy:

 

<script language="JAVASCRIPT">
liczbaA=prompt("Podaj dolną liczbę","Wpisz liczbę");
liczbaB=prompt("Podaj górną liczbę","Wpisz liczbę");

for (x=liczbaA;x<=liczbaB;x++)
document.write(x+",")

</script>

 

?

Odnośnik do komentarza

ten ciag liczb jest dosc prosty, wprowadzasz dwie zmienne typu int

 

int a

int b

 

nastepnie robisz "fora", gdzie wyswietlasz "i"

 

 

 
for ( int i = a+1 ; i < b ; i++)
{
komenda odpowieadajaca za wyswietlenie "i"
}
 

 

cos pewnie spapralem, ale w te strone trzeba wioslowac, moze trzeba dac zmienna c=a+1 jako warunek poczatkowy fora

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...