Skocz do zawartości
krzysfiol

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Makk napisał:

Za pomocą edytorów czasu rzeczywistego nie zrobisz tego. Musiałbyś postawić rozgrywki LM od początku i zmienić zasady. Imo.

nie wiem jak w 19, ale w poprzednim wersjacgh było można :D  w menu skladu po prawej stronie bylo uprawnienie do ligi krajoewj / CL / LE

@Sylwek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, klinsmann napisał:

nie wiem jak w 19, ale w poprzednim wersjacgh było można :D  w menu skladu po prawej stronie bylo uprawnienie do ligi krajoewj / CL / LE

@Sylwek

Aha, to nawet nie wiedziałem. Myślałem, że można rejestrować jako wychowanków, młodzików, do ligi. A że do LM już nie. Nie korzystałem z tego to na 99% byłem pewien, iż tej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia zaawansowane jakby coś to jeszcze nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzednich wersjach FMRTE można było a teraz nie mam licencji wykupionej i nie mogę zarejestrować więcej niż 25 co bardzo mnie denerwuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Sylwek napisał:

W poprzednich wersjach FMRTE można było a teraz nie mam licencji wykupionej i nie mogę zarejestrować więcej niż 25 co bardzo mnie denerwuje 

Nie ma licencji to nie można zapisywać zmian z tego co mi wiadomo :>

Już tak btw- takie są przepisy i nie wiem po co w nich grzebać edytorem. Jako ułatwienie chyba tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Makk napisał:

Nie ma licencji to nie można zapisywać zmian z tego co mi wiadomo :>

Już tak btw- takie są przepisy i nie wiem po co w nich grzebać edytorem. Jako ułatwienie chyba tylko.

Ja mam taki styl, że lubie mieć przynajmniej 35 ludzi do grania. Zaraz z 10 przyjdzie, że nie zgłosiłem ich będzie afera, bo będą chcieli odejść albo mnie wyrzucą jak miało to miejsce w 13 i 15, że nie opanowałem szatni i addio 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FM jest zjebany, czy tylko u mnie zawodnicy nie stosują się do poleceń stałych fragmentów gry? jak mnie to wkurwia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Kaczy napisał:

FM jest zjebany, czy tylko u mnie zawodnicy nie stosują się do poleceń stałych fragmentów gry? jak mnie to wkurwia...

Tzn o co dokładnie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, lad napisał:

Tzn o co dokładnie chodzi?

gościu ma kryć bramkarza, a stoi przy linii bocznej w połowie połowy przy rzucie rożnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Kaczy napisał:

gościu ma kryć bramkarza, a stoi przy linii bocznej w połowie połowy przy rzucie rożnym

U mnie nie ma z tym problemu. Może to kwestia tego, że jakąś rolę ustawiłeś wykonującemu rzut rożny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

środkowy obrońca ma byc w polu bramkowym a stoi nie tam gdzie trzeba, wrzuca skrzydłowy, wiec nie wiem o co kaman, z 2 strony mam to samo ustawione i jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi