Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, lad napisał:

Podobno na Steamie można się dołączyć do publicznej bety - ktoś to sprawdzal? Ludzie chwalą poprawę gry napastników.

 

4 minuty temu, lad napisał:

Patcha 19.3.0 wypuścili do publicznej bety. Jak chcesz sprawdzić to wchodzisz w bibliotekę -> FM19 -> właściwości -> beta -> public beta i się ściągnie.

Mam nadzieję, że pomogłĘ.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Grał ktoś Leeds ?
I sezon spokojny awans z ogromną przewagą zdobyte ponad 100 pkt.
Zastanawiam się czy to zasługa taktyki czy po prostu skład jest tak mocny.
Przed II sezonem wymieniłem całą pomoc,podpisany Kischna,Grealish,Trincao,Ozcan i Tonali.Klich na ławce :D
Na bramke ściągnąłem Livakovica a na obrone Kellego(lo) z Bristol City.
Na razie wygrana z Newcastl 3:0,remis z Liverpoolem 2:2 oraz 1:0 z United.
Gram 4-2-3-1,na mocniejsze zespoły 4-2-1-2-1 i na razie działa to na prawde dobrze.Kreator taktyki sporo pomaga,duży plus za wprowadzenie tego do gry.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. 

Mam ogólne pytanie do wszystkich, którzy mierzyli swoje siły (najlepiej w obecnej FM 19 ale ewentualnie wrażenia z wcześniejszych wersji też mile widziane) w klubie półzawodowym, najlepiej w któreś z niższych lig angielskich. Konkretnie mam plan rozpoczęcia gry od poziomu conference south, docelowo w klubie półzawodowym z tej ligi i jako, że nigdy nie grałem klubem półzawodowym chciałem zapytać o różnice, szczególnie te wynikające z kontraktów (różnice między kontraktem zawodowym i półzawodowym, możliwości podpisywania kontraktów profesjonalnych, tak czy nie itd) ale i wszystkich innych różnicach, które mnie będą chciały zaskoczyć w takim klubie. I o wszystko co się wiąże z grą takim klubem - cienie i blaski /o ile jakieś blaski są;)/ o zasady i warunki przechodzenia na pełne zawodostwo (kto i kiedy, po spełnieniu jakich warunków, o tym decyduje? Jaki mam wpływ na to?) i ogólnie o wszystko czym chcielibyście się podzielić w ramach porad, ostrzeżeń, wniosków dotyczących gry w klubie półzawodowym.

Z góry dziękuję, to samo pytanie pojawiło się ręką moderatora w innym dziale ale mam nadzieję, że tutaj mogę liczyć na liczniejszą rozmowę na temat...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie pierwszego sezonu :)

 

Blytha Spartans 2018/2019

Liga: zwycięstwo

Puchar Anglii: ćwierćfinał 

FA Trophy: zwycięstwo

 

Najwięcej meczów:

Jamie Masson - 46 (3)

 

Najwyższa średnia:

Christian Hill - 7.66 (45 meczów)

 

Najlepszy strzelec:

Jamie Thomas - 27

 

Najlepszy asystent:

Christian Hill - 24

 

Najwięcej wyróżnień MVP:

Christian Hill - 9

 

Najwięcej żółtych kartek:

Christian Hill - 7

 

Najwięcej czerwonych kartek:

Corentin Nicaise -1 

 

Piłkarz sezony wg kibiców:

Christian Hill

 

Menedżer sezonu w Conference North:

Jaaaaa ;)

 

Tradycyjnie naściągałem szrotu, który sprzedaję. Część zawodników już się buntuje, chce odejść. Na ich miejsce wejdzie jeszcze więcej szrotu :D

Bardzo podoba mi się praca scoutów. Faktycznie wynajdują przydatnych piłkarzy :)

A i sporo fajnych, młodych newgenów jest do wyjęcia z innych klubów :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Podsumowanie pierwszego sezonu
 
Blytha Spartans 2018/2019
Liga: zwycięstwo
Puchar Anglii: ćwierćfinał 
FA Trophy: zwycięstwo
 
Najwięcej meczów:
Jamie Masson - 46 (3)
 
Najwyższa średnia:
Christian Hill - 7.66 (45 meczów)
 
Najlepszy strzelec:
Jamie Thomas - 27
 
Najlepszy asystent:
Christian Hill - 24
 
Najwięcej wyróżnień MVP:
Christian Hill - 9
 
Najwięcej żółtych kartek:
Christian Hill - 7
 
Najwięcej czerwonych kartek:
Corentin Nicaise -1 
 
Piłkarz sezony wg kibiców:
Christian Hill
 
Tradycyjnie naściągałem szrotu, który sprzedaję. Część zawodników już się buntuje, chce odejść. Na ich miejsce wejdzie jeszcze więcej szrotu
Bardzo podoba mi się praca scoutów. Faktycznie wynajdują przydatnych piłkarzy
A i sporo fajnych, młodych newgenów jest do wyjęcia z innych klubów
Polecasz zagrać w 2019?
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Brachu napisał:
21 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:
Podsumowanie pierwszego sezonu emoji4.png
 
Blytha Spartans 2018/2019
Liga: zwycięstwo
Puchar Anglii: ćwierćfinał 
FA Trophy: zwycięstwo
 
Najwięcej meczów:
Jamie Masson - 46 (3)
 
Najwyższa średnia:
Christian Hill - 7.66 (45 meczów)
 
Najlepszy strzelec:
Jamie Thomas - 27
 
Najlepszy asystent:
Christian Hill - 24
 
Najwięcej wyróżnień MVP:
Christian Hill - 9
 
Najwięcej żółtych kartek:
Christian Hill - 7
 
Najwięcej czerwonych kartek:
Corentin Nicaise -1 
 
Piłkarz sezony wg kibiców:
Christian Hill
 
Tradycyjnie naściągałem szrotu, który sprzedaję. Część zawodników już się buntuje, chce odejść. Na ich miejsce wejdzie jeszcze więcej szrotu emoji3.png
Bardzo podoba mi się praca scoutów. Faktycznie wynajdują przydatnych piłkarzy emoji4.png
A i sporo fajnych, młodych newgenów jest do wyjęcia z innych klubów emoji4.png

Polecasz zagrać w 2019?

Po przejściu z 2017, 2019 mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, matjez napisał:

Ajjj, kusi :D Oczywiście walka o utrzymanie, ale kadra zacna. 

0442Gzy.jpg

 

W sumie Rangersi wydają się być fajnym klubem "na przetarcie" i poszukanie drogi dalej, do Premier League. Bo oprócz zdetronizowania Celtiku to raczej w Szkocji ciężko o większe sukcesy i głową muru się nie przebije. Jaką decyzję podjąłeś? 

Odnośnik do komentarza

Tylu fajnych chłopaków jest wolnych, a nie chcą grać na angielskiej prowincji. Mamy ładne dziewczyny, hamerykanckie, chodźcie do nas.

Ok, polecam polowanie na zawodników zwalnianych z mocnych klubów. Czasami da się jakiegoś upić i podpisać kontrakt ;)

Wiecie jak robię? Wchodzę w historię transferów klubów z Premier League i patrzę kogo zwolnili :D

Póki co przedsezonowo handluję :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2019 o 10:55, KAGO napisał:

W sumie Rangersi wydają się być fajnym klubem "na przetarcie" i poszukanie drogi dalej, do Premier League. Bo oprócz zdetronizowania Celtiku to raczej w Szkocji ciężko o większe sukcesy i głową muru się nie przebije. Jaką decyzję podjąłeś? 

 

Dokładnie, na przetarcie sa idealni. Odrzuciłem ;) Dostałem jeszcze z Aston Villi. Zostaje do końca sezonu. Chce zdobyć mistrzostwo i postraszyć w Lidze Europy. Takie dopiski w CV mogą pomóc. No i w lecie będzie więcej wakatów, zobaczymy czy zgłosi się ktoś ciekawy. Napewno pomoże fakt, że zrobiłem licencje PRO.

 

W dniu 23.02.2019 o 11:18, Wujek Przecinak napisał:

Bierz West Ham i ściągaj Polaków :)

 

Jest Walukiewicz, ale nie gra :D A w Aston Villi najwiecej wartym piłkarzem jest... Szymański :) Koło 30 milionów funtów. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...