Skocz do zawartości

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, klinsmann napisał:

nie wiem jak w 19, ale w poprzednim wersjacgh było można :D  w menu skladu po prawej stronie bylo uprawnienie do ligi krajoewj / CL / LE

 

@Sylwek

Aha, to nawet nie wiedziałem. Myślałem, że można rejestrować jako wychowanków, młodzików, do ligi. A że do LM już nie. Nie korzystałem z tego to na 99% byłem pewien, iż tej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Sylwek napisał:

W poprzednich wersjach FMRTE można było a teraz nie mam licencji wykupionej i nie mogę zarejestrować więcej niż 25 co bardzo mnie denerwuje 

Nie ma licencji to nie można zapisywać zmian z tego co mi wiadomo :>

Już tak btw- takie są przepisy i nie wiem po co w nich grzebać edytorem. Jako ułatwienie chyba tylko.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Makk napisał:

Nie ma licencji to nie można zapisywać zmian z tego co mi wiadomo :>

Już tak btw- takie są przepisy i nie wiem po co w nich grzebać edytorem. Jako ułatwienie chyba tylko.

Ja mam taki styl, że lubie mieć przynajmniej 35 ludzi do grania. Zaraz z 10 przyjdzie, że nie zgłosiłem ich będzie afera, bo będą chcieli odejść albo mnie wyrzucą jak miało to miejsce w 13 i 15, że nie opanowałem szatni i addio 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brachu napisał:
14 minut temu, Wujek Przecinak napisał:
To też może być fajne emoji4.png 

Nie mam żadnych grafik ani fixów. Już bym się nie odnalazł.

Ja się dalej doskonale odnajduję :) Pliczki, dodatki graficzne, grzebanie w skinach :)

Oczywiście w miarę jak czas pozwoli :)

W 2018 nie grałem :) Uznałem, że 2019 kupię i zobaczę co się zmieniło :)

Odnośnik do komentarza
Ja się dalej doskonale odnajduję  Pliczki, dodatki graficzne, grzebanie w skinach
Oczywiście w miarę jak czas pozwoli
W 2018 nie grałem  Uznałem, że 2019 kupię i zobaczę co się zmieniło
Ja nawet tych pliczków nie mam.

Z FM2017 trzeba mi było odpalić Legię albo Bayern M. i próbować się wciągnąć a nie zaczynać od C klasy.

Długo do meczu schodzi?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...