Skocz do zawartości

[FM 2019] Błędy w tłumaczeniu


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co prawda mam fixa z nazwami rozgrywek, ale jestem prawie pewny, że tutaj błąd dotyczy czystej bazy.

Mianowicie, rozgrywki w kraju o nazwie "Dominika" są podpisane jakby dotyczyły kraju "Dominikana". Przykładowo 1. Liga Dominikany, a kraj to Dominika, więc chyba powinno być 1. Liga Dominiki, jakkolwiek to brzmi.

No i jeszcze takie cudo jak "Mecz o 3. Miejsce Pucharu Konfederacji" to tak naprawdę Playoffy o awans do Pucharu Konfederacji, bo Złoty Puchar CONCACAF rozgrywany jest co dwa lata, więc muszę sobie rozgrywać mecz między dwoma zwycięzcami, żeby wybrać kto będzie grał na Pucharze Konfederacji.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

"ten zawodnik dziś rządzi i dzieli na boisku"

 

A przecież...

 

Dziel i rządź (łac. divide et impera) – stara i praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
On 2/3/2019 at 12:10 AM, kleyo said:

Co prawda mam fixa z nazwami rozgrywek, ale jestem prawie pewny, że tutaj błąd dotyczy czystej bazy.

Mianowicie, rozgrywki w kraju o nazwie "Dominika" są podpisane jakby dotyczyły kraju "Dominikana". Przykładowo 1. Liga Dominikany, a kraj to Dominika, więc chyba powinno być 1. Liga Dominiki, jakkolwiek to brzmi.

No i jeszcze takie cudo jak "Mecz o 3. Miejsce Pucharu Konfederacji" to tak naprawdę Playoffy o awans do Pucharu Konfederacji, bo Złoty Puchar CONCACAF rozgrywany jest co dwa lata, więc muszę sobie rozgrywać mecz między dwoma zwycięzcami, żeby wybrać kto będzie grał na Pucharze Konfederacji.

 

Dominiki załatwione, baraże też, dzięki  <= FIXED +2

On 6/5/2019 at 9:12 PM, jmk said:

Jft5ocz.png

 

Brak odmiany miesięcy.

 

Nie mnie za to dziękuj.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...