Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
COF

Trójmiasto i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

"Doskonała lokalizacja", ani "samo centrum Gdańska" to to nie jest. Generalnie ta okolica jeszcze niedawno nie należała do najprzyjemniejszych, może niekoniecznie niebezpiecznych, ale strasznie zaniedbanych, od jakiegoś czasu rewitalizują te okolice, ale samotnych wycieczek nocą bym nie polecał po sąsiedztwie. O samym hotelu nic nie wiem, oprócz tego, że musi być bardzo nowy, bo jeszcze 2 lata temu tam nic takiego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, mamy rezerwację już na noc 28/29 sierpnia tu;

https://www.google.pl/maps/place/Hotel+Impresja/@54.3650239,18.6258123,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x82386cf9ca68ee08!8m2!3d54.3652239!4d18.6323354

Praktycznie przy szpitalu. Jakby się jednak udało coś fajnego znaleźć w terminie 27/28 sierpnia to byśmy mieli dodatkowy cały dzień na zwiedzanie :) Więc szukam czegoś mniej więcej w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wygląda świetnie:

https://www.booking.com/hotel/pl/shipyard-apartment-gdansk.pl.html?aid=1288297;label=metagha-link-mapresultsPL-hotel-87035_dev-desktop_los-1_bw-2_dow-Sunday_defdate-1_room-0_lang-pl_curr-PLN;sid=c9efdcefbe4e9b80804a3e83882cdde5;atlas_src=hp_iw_title;checkin=2017-08-27;checkout=2017-08-28;dist=0;group_adults=2;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srpvid=29e29929d2500245;type=total&

To jest centrum i najbliżej takie miejsce dla wypadu na zwiedzanie? Przyjechalibyśmy w niedzielę rano, cały dzień wolny, spanie tutaj, w poniedziałek od rana wolny, tylko do zameldować się w tej Impresji i lekarza mam na 17:00, we wtorek znowu mamy cały dzień aż do pociągu wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W weekend będziemy z Puckiem w Gdyni, jakby ktoś chciał się ustawić na jakieś spotkanie, to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm kuszące, Pizzeria czerwony piec koło 15?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówimy o sobocie? Obok jest pub alebrowaru, dobre piwko można wypić.@beeres jesteś na miejscu czy znowu Cię gdzieś wywiewa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jade w delegacje, wiec nie wiem o ktorej bede na chodzie a o 19 mam być pod tucholą, wiec potwierdzę się w piątek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, szramek napisał:

Mówimy o sobocie? Obok jest pub alebrowaru, dobre piwko można wypić.@beeres jesteś na miejscu czy znowu Cię gdzieś wywiewa?

Chyba będę w Trójmieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjeżdżamy w piątek i cały wieczór mamy wolny, ewentualnie sobota, ale do godzin popołudniowych (17-18), bo później śmigamy na 30 urodziny znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co można na szybko zobaczyć w okolicach Hotelu Almond. Przyjeżdżam 10.10 w okolicach godziny 22:00, zostaję do piątku. Byłby chętny ktoś na małe piwko we we czwartek między 18:00 a 20:00 (o 20:00 mam uroczystą kolację + wręczenie Złotego Pociągu), niestety będę musiał być obecny.

@szramek @beeres

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muzeum II WŚ zdecydowanie!

Potem muzeum Solidarności. Blisko masz -  Szafarnia 11, 22-100 Gdańsk, z polecenia Beresia, żona zachwycona była tamtejszymi bezami itp. :) A i kawa dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jmk napisał:

Muzeum II WŚ zdecydowanie!

Potem muzeum Solidarności. Blisko masz -  Szafarnia 11, 22-100 Gdańsk, z polecenia Beresia, żona zachwycona była tamtejszymi bezami itp. :) A i kawa dobra.

Muzeum Solidarności mamy w planie, raczej coś na szybko na piątek chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Brachu napisał:

Co można na szybko zobaczyć w okolicach Hotelu Almond. Przyjeżdżam 10.10 w okolicach godziny 22:00, zostaję do piątku. Byłby chętny ktoś na małe piwko we we czwartek między 18:00 a 20:00 (o 20:00 mam uroczystą kolację + wręczenie Złotego Pociągu), niestety będę musiał być obecny.

Będę w tym czasie w Kopenhadze.

Hotel Almond jest bardzo blisko Starego Miasta, jakieś 5 minut spacerkiem, więc pewnie tam powinieneś uderzyć. Jeśli zależy Ci na jakichś poleceniach knajp to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, beeres napisał:

Będę w tym czasie w Kopenhadze.

Hotel Almond jest bardzo blisko Starego Miasta, jakieś 5 minut spacerkiem, więc pewnie tam powinieneś uderzyć. Jeśli zależy Ci na jakichś poleceniach knajp to daj znać.

Chciałem się po prostu dobrego piwa napić w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.10.2018 o 20:23, Brachu napisał:

Chciałem się po prostu dobrego piwa napić w okolicy.

Degustatornia, Cuthead lub uderz na ul. Lawendową. :-k

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Degustatornia, Cuthead lub uderz na ul. Lawendową. :-k
Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi