Skocz do zawartości
COF

Trójmiasto i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

ja się piszę. z odpowiednim uprzedzeniem mogę się stawić w każdy weekend ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy na terenie trojmiasta mozna gdzies skoczyc ze spadochronu, ewentualnie paralotnia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spadochrony to na pewno w Pruszczu Gdańskim, ale szczegółów nie znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ej cwaniaki jak sie dostac do wladyslawowa z gdanska? najlepiej chyba najpierw do SKM do gdyni, a potem PKP/PKS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak z tą piłeczką ustawiamy się coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak z Traugutta spod Maxa (stacja Gdańsk Politechnika) dojechać teraz na Baltic Arenę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maxx to zaraz obok Opery Baltyckiej, musisz sie do niej wrocic i tam masz 3 przystanki tramwajowe i ze skrajnego prawego lapiesz 4, 7 albo 10. wysiadasz na przystanku PGE Arena. zreszta, jak bedziesz w Maxxie i pociagniesz sie za ludzmi, to na pewno trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Guli, jak wybierasz sie na mecz to dobrze w sumie trafiles, bo weekend 21-22 to akcja Gdansk za pol ceny i mozna sie naprawde fajnie i tanio najesc w roznych lokalach, albo przespac za grosze...

tutaj lista: http://www.gdansk4u.pl/rozsmakuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre, dzięki Fasol :).

Wprawdzie kimać mam gdzie, ale co do piwa i innych specjałów chętnie skosztuję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Trójmiasto żyje? Od środy/czwartku do niedzieli będę w waszej pięknej aglomeracji. Jeśli ktoś jest chętny na rozmowę o Football Managerze lub oprowadzenie po zabytkach - dajcie znać :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trójmiasto żyję? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żyjesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wybiera się na zlot? Do pokonania 530 kilometrów i nie ukrywam, że swój wypad warunkuje towarzystwem kogoś z Trójmiasta. Schizzm? Mikhail?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to ta Chańcza trochę za daleko, chociaż pomyśleć jeszcze nad tym można. Ja najpóźniej jutro podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyżej. Niestety nowa miejscówka jest niezbyt zachęcająca pod względem dojazdu z Gdańska. Bez samochodu mały dramat. Muszę się zastanowić, ale słabo widzę rozbijanie się ~10h pociągiem do samych Kielc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na pewno jechałbym samochodem, ale to i tak, na całą podróż (do Chańczy i z powrotem) trzeba liczyć min. 12h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej niż do końca przyszłego tygodnia nie mogę się zdeklarować. W przyszłym tygodniu czeka mnie wydarzenie, które może ustawić mi okres wakacyjny, więc muszę się trochę wstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak panowie, na 2 noce?

Trzeba by jakoś w piątek z rańca ruszyć i na południe byśmy dolecieli. Ja jestem chętny na takie rozwiązanie, ale do tego czasu jeszcze wiele może się wydarzyć, ale tym będziemy się martwić potem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi