Skocz do zawartości
Hajd

Projekt Chad

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie około 2 kg, ale pomiary zrobię jutro bo to bardziej wiarygodny wyznacznik. Waga człowieka to wielka zagadka :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy widzieliście podsumowanie mojej redukcji ;) waga serio nie jest żadnym wyznacznikiem szczególnie przy treningu siłowym.

Ja w 14 tygodni mega dopiętej miski i siłowym 5x w tygodniu, zrzuciłem 7kg ;) ale różnica jest wg mnie ogromna :)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pawoj - weź obczaj plis co mam do poprawy w przysiadzie (proszę się nie śmiać z ciężaru, staram się). Cały czas mam wrażenie, że za bardzo ciągnę plecami i może się to źle skończyć :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, lad napisał:

@pawoj - weź obczaj plis co mam do poprawy w przysiadzie (proszę się nie śmiać z ciężaru, staram się). Cały czas mam wrażenie, że za bardzo ciągnę plecami i może się to źle skończyć :D 

Pierwsza bardzo ważna rzecz... głęboki wdech przed zejściem w dół (które musisz robić t trochę wolniej) wtedy trzymasz brzuch! Druga sprawa łokcie pod sztangę, łatwiej utrzymać plecy i lepiej wyjedziesz w górę :)

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, pawoj napisał:

Pierwsza bardzo ważna rzecz... głęboki wdech przed zejściem w dół (które musisz robić t trochę wolniej) wtedy trzymasz brzuch! Druga sprawa łokcie pod sztangę, łatwiej utrzymać plecy i lepiej wyjedziesz w górę :)

O oddechu pamietam, staram się wszystko zblokować i wydech robię na górze. O łokciach dobra uwaga, spróbuję to poprawić.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robię przysiady w seriach:

85kg x6

80kg x8

75kg x10

70kg x12

Polecam dla odmiany od 5x5 czy 4x8 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tygodniu leciutkich romansów z siłownią wchodzę na pełnej. Zaniedbałem się ostatnio więc pomiar wygląda tak:

Waga: 84,9 kg

BMI: 28,2

Tkanka tłuszczowa: 18%

Na razie z siłownią na dworze i cardio 4 razy w tygodniu. Przy tkance tłuszczowej poniżej 12% wejdę na jakiś większy trening siłowy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obciąłem kalorie do 2400, bo stanęło na 91 i nie chce iść w dół. Trochę to dziwne, bo mam wrażenie że się więcej ostatnio ruszam, ale cóż - zobaczymy.

Co do treningów to jednak wróciłem do tego 5x5 3 razy w tygodniu, bo w przeciwnym razie bym się zajechał i zaczęły mi dodatkowo dokuczać plecy. Tera jest lux.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lad 2400... jak stanie na 90kg to co zetniesz na 2000? redukcje skonczysz na 1500? chuja z tego będzie jak się bedziesz spieszył :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, pawoj napisał:

lad 2400... jak stanie na 90kg to co zetniesz na 2000? redukcje skonczysz na 1500? chuja z tego będzie jak się bedziesz spieszył :D 

No to co mam robić? Od ponad tygodnia nie zejszło nic to co mam robić? :( 

W sumie może będę się mocniej pilnował, bo czasem pewnie wjeżdżało 2800, a czasem 2500. Ciężko mi ogarnąć dokładną kaloryczność, jak moja kobita robi jakiś obiad, albo jak robię większe danie i muszę się dzielić :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie od 2 tygodni kontroluję porządniej kcal i wartości. W tym czasie poszły prawie 2 kg w dół, jeszcze 8 do celu :roll: co dziwi mnie w sumie, gdyż od piątku męczy mnie przeziębienie i odpuszczam siłownię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychodzę z redukcji! Powoli... Teraz 2900kcal, przyszły tydzień +100kcal i tak do oporu ;) walka zaczyna się teraz ;)

Na święta powinienem być blisko zera kalorycznego, czyli jakieś 3600kcal. A od nowego roku idziemy w górę łapać gabaryt 💪🐖

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi