Skocz do zawartości
lad

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@lad na co zbierasz na te wymiany? paczki czy Lallana? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, lad napisał:

Masz Courtois? Patrząc na twoje składy to ja bym go sprzedał i zbudował coś porządnego :) 

Nom wypadł mi po SBC :) Kuźwa jedyna fajna karta jaka mi wypadała... Ale jeszcze nie zrobiłem mixu hybryd ligowych i narodowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, BartuS napisał:

@lad na co zbierasz na te wymiany? paczki czy Lallana? :D 

Nie zbieram. Jestem ciekawy jak to działa, bo może w przyszłości dadzą jakąś kartę która mnie zainteresuje. 

BTW piłkarzem miesiąca pewnie będzie Hazard, nie? Jego karta pewnie będzie nie do zrobienia dla 95% graczy :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej Eden, ale skoro zwykla karta chodzi po ponad 400k na Xie, to nie chce wiedziec ile to SBC bedize kosztowac :keke: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno wymagania będą kosmiczne. Już teraz będzie jedna z lepszych kart w tej edycji gry.

Dokończyłem sbc z hybryd ligowo-narodowych i piękne trafy. Auba i Mertens :) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie mi z hybryd ligowych wypadl Mertens tez :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak trochę wychodząc w przyszłość, to marzy mi się opcja zmiany klubu w FUT. W normalnym świecie transfery jak najbardziej powszechne, tutaj w formie kart w stylu zmiany pozycji, a po użyciu takiej karty zawodnik musi rozegrać te 10 spotkań, żeby mu zgranie wskoczyło. Dla mnie fajna opcja, bo na przykład chętnie bym widział w swoim składzie jakiegoś Neymara czy innego Mbappe, ale budować składu z ligi francuskiej to już mi się nie chce. Niby jest też zgranie związane z narodowością i tak można budować składy, ale dla mnie była by to jakaś nowość w FUT, które w zasadzie od lat nie różni się niczym (oprócz nowych trybów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i dobrze ze nie ma, sklady bylyby za bardzo OP :) od tego sa hybrydy :D 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Misiek napisał:

Tak trochę wychodząc w przyszłość, to marzy mi się opcja zmiany klubu w FUT. W normalnym świecie transfery jak najbardziej powszechne, tutaj w formie kart w stylu zmiany pozycji, a po użyciu takiej karty zawodnik musi rozegrać te 10 spotkań, żeby mu zgranie wskoczyło. Dla mnie fajna opcja, bo na przykład chętnie bym widział w swoim składzie jakiegoś Neymara czy innego Mbappe, ale budować składu z ligi francuskiej to już mi się nie chce. Niby jest też zgranie związane z narodowością i tak można budować składy, ale dla mnie była by to jakaś nowość w FUT, które w zasadzie od lat nie różni się niczym (oprócz nowych trybów).

No przecież takiego Mbappe wrzucić do składu z Premier League to żaden problem. Neymara też da radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, lad napisał:

No przecież takiego Mbappe wrzucić do składu z Premier League to żaden problem. Neymara też da radę.

Ale nie zrobisz wszędzie zielonych połączeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.10.2018 o 22:12, lad napisał:

Był ten patch już? Bo kurwa to co się dzisiaj dzieje to jest jakiś koszmar. Albo mnie rozłącza z przeciwnikiem, albo przepierdalam sromotnie. Nie wychodzi mi absolutnie NIC, a w obronie gram jak mega pizda. Do tej pory było okej, miałem bilans bodajże 24-2-6, a dzisiaj PRZEJEBALEM 12 MECZÓW Z RZĘDU :laugh:

Nie wiem o co tu chodzi. Im lepsza mam drużynę tym gorzej mi się gra. Kupiłem Rashforda za 40k i gra gorzej niż Deulofeu za 1500. 

Ewentualnie jestem aż tak chujowy i może lepiej jak dam sobie spokój z tym trybem.

Też mi się gra gorzej niż jeszcze 2 dni temu, ale te 12 meczow z rzędu to przesada. Jak grasz na wkurwie, to zawsze grasz gorzej – ja zawsze tak mam. Skład trochę zmodyfikowałem - wjechali Icardi i Milinkovic-Savic, teraz ciułam na Perisicia i Manolasa.

Cytat

Ale nie zrobisz wszędzie zielonych połączeń

No i co z tego? Ważne jest zgranie poszczególnych piłkarzy, a nie same połączenia.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 zwycięstw w futchamp, chyba silver 2 wbite więc nie tak źle jak na pierwszy raz.
Teraz czekam na nagrody i robimy jakieś wzmocnienia bo 200k na koncie się uzbierało.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się dostać do ligi weekendowej? Zagrałem mecze plejsingowe I mam na szaro, mecze wygrywać w dywizji muszę? Dużo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba uzbierać 2k punktów przez granie w division rivals, a tutaj za zwycięstwo dostaje się koło 60 punktów do tego rankingu  w przypadku wygranej - więc IMO dużo. Ale nie musisz uzbierać tego w przeciągu np. tygodnia, punkty normalnie przechodzą na kolejne tygodnie, trzeba sobie też wybrać kiedy chce się je wykorzystać, żeby w danym weekendzie móc zagrać w FCH. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba grać w division rivals. W zależności od której ligi. Jestem w piątej i za wygranie dostaje się 65 pkt, Remis około 20 i za porażkę około 11. Więc pewnie gdzieś musiałem zagrać ponad 40 spotkań. W lidze pierwsze dostaje się 500.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za hybrydy lig i narodów wpadł mi Keita OTW. Co prawda z Liverpoolu, ale pogram nim trochę bo bez sensu sprzedawać.

Chcialem Richarlisona :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupilem wczoraj Sancheza na lewe skrzydlo, nigdy kurwa wiecej :sciana: 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, BartuS napisał:

kupilem wczoraj Sancheza na lewe skrzydlo, nigdy kurwa wiecej :sciana: 

Felipe Anderson jak na kartę za 30k to niesamowity pener.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no mi sie nie gralo najgorzej Bernardem, zastanawiam sie czy nie dozbierac troche na Sane czy wlasnie wziac Andersona/Rashforda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi