Skocz do zawartości
lad

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Seju napisał:

U mnie nic, w ogole chujowy mam ten sklad, pokazcie swoje jesli wam dobrze sie gra. Mam 100k.

https://www.futbin.com/19/squad/467924

Nic specjalnego, ale zadziwiająco dobrze mi się tym gra. Zawsze byłem raczej przeciętnym graczem (nigdy nie grałem w FUT Champions, w sezonach 3-4 liga), ale w tę Fifę gra mi lepiej niż w 17 i 18. Teraz mam 80k i chcę w pierwszej kolejności wymienić Lukaku na Perisicia i De Vrija na Manolasa. Atak funkcjonuje świetnie, obaj napastnicy mają mniej więcej tyle samo goli, co występów. Gram głównie w Division Rivals.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sobie czymś takim pykam:
https://www.futbin.com/19/squad/476454

W grze tylko muszę zmieniać na 4-3-3 (4), w przyszłości jest plan na kupno Skriniara i Handanovicia, bo trafiłem Vrsaljko OTW, więc warto by było go wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się dobrze grało tym 4-4-2, ale zacząłem kombinować żeby upchać Herrere, Kovacicia i Serriego razem - na razie bez rewelacji, następnym testem będzie te wąskie 433 jak u @BartuSa. 

Macie jakaś formacje, która wybija się ponad inne jakoś wyraźnie?

Jakby co to trafy z paczek dalej w normie - za marquee matchups najlepsza karta Adan z Atletico.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zagrałem sobie kilka meczy w lidze weekendowej i zwątpiłem w swoje umiejętności, wynik poniżej 3 do jaja to sukces. Masakra ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto kupić fife w tym roku? jak fut, dalej pacewhoring hardo i ogólnie zręcznościówka, czy można grać inaczej niż na 1 kopyto? Dalej slajdersy poprzekręcane i karykatura piłki nożnej? Momentum dalej jest? tzn że co byś nie zrobił i tak wpierdolisz bramkę bo się twoi potykają o swoje nogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Hawkeye napisał:

warto kupić fife w tym roku? jak fut, dalej pacewhoring hardo i ogólnie zręcznościówka, czy można grać inaczej niż na 1 kopyto? Dalej slajdersy poprzekręcane i karykatura piłki nożnej? Momentum dalej jest? tzn że co byś nie zrobił i tak wpierdolisz bramkę bo się twoi potykają o swoje nogi

Jest dużo lepiej - pace ma duuuużo mniejsze znaczenie (jedynie przy wychodzeniu do podań na dobieg), gra się wolniej, można zagrywać długie podania i w końcu można grać na target mana z przodu. IMO najlepsza wersja od lat.

Ale może poczekaj na pierwszego patcha, bo ma być na dniach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pc patch już jest i nic się nie zmieniło. Gra już nie polega na szybkim bieganiu jednym zawodnikiem. Obrońca jest w stanie wygrać pojedynek biegowy z rywalem z piłką. Najdziwniejsze są te przewrotki. Wygląda jakby ten kto robił grę widział dwa mecze w sezonie Juve-Real i przewrotkę Ronaldo i finał LM i przewrotkę Bale'a. Ilość bramek strzelanych po przewrotkach jest spora. Wczoraj w fut champions dwie dostałem po rzutach rożnych strzelonych przez Jesusa, a nie jakiegoś Neymara czy Ronaldinho.

W fut champions minimum zrobione. 11 zwycięstw i kwalifikacja do następnego. Zostało 13 spotkań i dobrze byłoby dobić do 17.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kruci, to chyba kupię bo mnie swędzi brak piłki na pc ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był ten patch już? Bo kurwa to co się dzisiaj dzieje to jest jakiś koszmar. Albo mnie rozłącza z przeciwnikiem, albo przepierdalam sromotnie. Nie wychodzi mi absolutnie NIC, a w obronie gram jak mega pizda. Do tej pory było okej, miałem bilans bodajże 24-2-6, a dzisiaj PRZEJEBALEM 12 MECZÓW Z RZĘDU :laugh:

Nie wiem o co tu chodzi. Im lepsza mam drużynę tym gorzej mi się gra. Kupiłem Rashforda za 40k i gra gorzej niż Deulofeu za 1500. 

Ewentualnie jestem aż tak chujowy i może lepiej jak dam sobie spokój z tym trybem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, stwierdziłem że muszę wymasterować 442 grając którym sobie radziłem jako tako. Dzisiaj chciałbym przebudować trochę skład i mam nadzieję, że takim będę wygrywał chociaż 1 mecz na 5 :D 

Co myślicie o takim składzie?

https://www.futbin.com/19/squad/528635

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fut champions trwa do 24?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, lad napisał:

Dobra, stwierdziłem że muszę wymasterować 442 grając którym sobie radziłem jako tako. Dzisiaj chciałbym przebudować trochę skład i mam nadzieję, że takim będę wygrywał chociaż 1 mecz na 5 :D 

Co myślicie o takim składzie?

https://www.futbin.com/19/squad/528635

Ja, jakbym grał 442 to jednego w napadzie dałbym trochę szybszego, np. Zahę.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, m_arcin napisał:

Ja, jakbym grał 442 to jednego w napadzie dałbym trochę szybszego, np. Zahę.

Ostatecznie postawiłem właśnie na atak Lacazette - Zaha.

4-4-2 i wysoki pressing to jest mój złoty środek. Gra mi się znakomicie i nawet więcej wygrywam niż przegrywam. Nigdy nie zmienię tej taktyki :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co chodzi z tymi wymianami FUT? Skąd brać te karty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dostalem jedna za jakies nagrody codzienne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, BartuS napisał:

Ja dostalem jedna za jakies nagrody codzienne

No ja też. A skąd wziąć resztę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz ja:

To jest skład prezentujący najlepszych zawodników jakich mam dostepnych - raczej gram tylko squad battles nim lub jakieś sezony z AI

Aktualnie pierwszy skład -  w tym roku chciałem pograć w Serie A i to na razie mój główny skład

Drugi skład - cały czas mam sentyment do Premier League i tego składu aktualnie używam wymiennie z Serie A

Chciałbym jeszcze zbudować coś z La Liga, bo szkoda, nie wykorzystać Courtois :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, lad napisał:

No ja też. A skąd wziąć resztę?

widzialem ze jakies SBC jest na jakiegos ziomka z Liverpoolu :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Misiek napisał:

To teraz ja:

To jest skład prezentujący najlepszych zawodników jakich mam dostepnych - raczej gram tylko squad battles nim lub jakieś sezony z AI

Aktualnie pierwszy skład -  w tym roku chciałem pograć w Serie A i to na razie mój główny skład

Drugi skład - cały czas mam sentyment do Premier League i tego składu aktualnie używam wymiennie z Serie A

Chciałbym jeszcze zbudować coś z La Liga, bo szkoda, nie wykorzystać Courtois :-k 

Masz Courtois? Patrząc na twoje składy to ja bym go sprzedał i zbudował coś porządnego :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi