Skocz do zawartości

FIFA Ultimate Team


lad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I jak tam ostatnie fut champions, koleżkowie?

 

Ja mierzyłem w Golda 3, bo poprzednio maksymalnie udało się ugrać S1. No i szło nieźle – w końcu doszedłem do 13 wygranych i zostało mi 5 meczów do końca. Musiałem wygrać tylko jeden, żeby wbić tego Golda. No i jak myślicie, co się stało?

 

Oczywiście że przejebałem wszystkie, w tym jeden mecz w karnych, a w tym ostatniej szansy już prowadziłem 2-0 w 10. minucie i myślałem że typ się rozłączy (tak często bywa w niedzielę wieczorem), no ale miał w składzie ifa Aubę i ifa Mbappe i zrobił z nich użytek – ostatecznie przegrałem 2-5.

Odnośnik do komentarza

U mnie tragedia. Nie wiem czy laptop, internet czy serwery ea ale cięło, zawodnicy biegali jak chcieli. Nie chcieli się przełączać, zero płynności. Doszedłem do 7 zwycięstw na 15 spotkań i szkoda było mi nerwów. Przez co teraz nie mam czasu grać i bez szans na grę w następnej lidze weekendowej :/ Nie wiem czy nie sprzedać kart i coinsów. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W ostatnim Fut Champions tylko S2, narodziny córki skutecznie uniemożliwiły mi dogranie do końca :D

 

Ale jaki składzior teraz złożyłem! Chyba najlepszy jaki miałem, nie licząc mojej ekipy z późnej fify 15

W grze 4231 z trzema śpo

Spoiler

F1Mq5oB.jpg

 

I jeszcze sobie fitness złożyłem, głównie z kart za fut champions

 

Spoiler

MtWPMPw.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wydałem koło 80k na sbc różnej maści (robię głównie włoską, bundeslige i fransuską przez wzgląd na Skrinara, Depaya i Caligiuliego) i robię dzisiaj opening 20 paczek :keke: Przeczuwam ogromny wkurw :P 

 

Moje składy

 

https://www.futbin.com/19/squad/3616248

https://www.futbin.com/19/squad/3616318

 

Z tym, że nadal nie gram z ludźmi, bo muszę kupić pada :P 

Mam 400k na wzmocnienia, ale czekam na jakąś okazje. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z cyklu - dzięki Bogu, że przestałem grać w tę grę:

 

Spoiler

49344584_2067232483323397_69606209928675

 

Czyli kolejne wpychanie kart specjalnych za nic, które powodują zepsucie rynku. Brakuje mi czasów takiej Fify 13, kiedy nie dostawałeś karty na poziomie ikony tylko za to, że masz naście lat, a to, co się wyprawia od kilku lat w tej grze, to jedna wielka komedia :-k 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...