Skocz do zawartości

FIFA Ultimate Team


lad

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Seju napisał:

U mnie nic, w ogole chujowy mam ten sklad, pokazcie swoje jesli wam dobrze sie gra. Mam 100k.

https://www.futbin.com/19/squad/467924

 

Nic specjalnego, ale zadziwiająco dobrze mi się tym gra. Zawsze byłem raczej przeciętnym graczem (nigdy nie grałem w FUT Champions, w sezonach 3-4 liga), ale w tę Fifę gra mi lepiej niż w 17 i 18. Teraz mam 80k i chcę w pierwszej kolejności wymienić Lukaku na Perisicia i De Vrija na Manolasa. Atak funkcjonuje świetnie, obaj napastnicy mają mniej więcej tyle samo goli, co występów. Gram głównie w Division Rivals.

Odnośnik do komentarza

Mnie się dobrze grało tym 4-4-2, ale zacząłem kombinować żeby upchać Herrere, Kovacicia i Serriego razem - na razie bez rewelacji, następnym testem będzie te wąskie 433 jak u @BartuSa. 

 

Macie jakaś formacje, która wybija się ponad inne jakoś wyraźnie?

 

Jakby co to trafy z paczek dalej w normie - za marquee matchups najlepsza karta Adan z Atletico.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Hawkeye napisał:

warto kupić fife w tym roku? jak fut, dalej pacewhoring hardo i ogólnie zręcznościówka, czy można grać inaczej niż na 1 kopyto? Dalej slajdersy poprzekręcane i karykatura piłki nożnej? Momentum dalej jest? tzn że co byś nie zrobił i tak wpierdolisz bramkę bo się twoi potykają o swoje nogi

Jest dużo lepiej - pace ma duuuużo mniejsze znaczenie (jedynie przy wychodzeniu do podań na dobieg), gra się wolniej, można zagrywać długie podania i w końcu można grać na target mana z przodu. IMO najlepsza wersja od lat.

 

Ale może poczekaj na pierwszego patcha, bo ma być na dniach :D

Odnośnik do komentarza

Na pc patch już jest i nic się nie zmieniło. Gra już nie polega na szybkim bieganiu jednym zawodnikiem. Obrońca jest w stanie wygrać pojedynek biegowy z rywalem z piłką. Najdziwniejsze są te przewrotki. Wygląda jakby ten kto robił grę widział dwa mecze w sezonie Juve-Real i przewrotkę Ronaldo i finał LM i przewrotkę Bale'a. Ilość bramek strzelanych po przewrotkach jest spora. Wczoraj w fut champions dwie dostałem po rzutach rożnych strzelonych przez Jesusa, a nie jakiegoś Neymara czy Ronaldinho.

 

W fut champions minimum zrobione. 11 zwycięstw i kwalifikacja do następnego. Zostało 13 spotkań i dobrze byłoby dobić do 17.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Był ten patch już? Bo kurwa to co się dzisiaj dzieje to jest jakiś koszmar. Albo mnie rozłącza z przeciwnikiem, albo przepierdalam sromotnie. Nie wychodzi mi absolutnie NIC, a w obronie gram jak mega pizda. Do tej pory było okej, miałem bilans bodajże 24-2-6, a dzisiaj PRZEJEBALEM 12 MECZÓW Z RZĘDU :laugh:

 

Nie wiem o co tu chodzi. Im lepsza mam drużynę tym gorzej mi się gra. Kupiłem Rashforda za 40k i gra gorzej niż Deulofeu za 1500. 

 

Ewentualnie jestem aż tak chujowy i może lepiej jak dam sobie spokój z tym trybem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Dobra, stwierdziłem że muszę wymasterować 442 grając którym sobie radziłem jako tako. Dzisiaj chciałbym przebudować trochę skład i mam nadzieję, że takim będę wygrywał chociaż 1 mecz na 5 :D 

 

Co myślicie o takim składzie?

 

https://www.futbin.com/19/squad/528635

Ja, jakbym grał 442 to jednego w napadzie dałbym trochę szybszego, np. Zahę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, m_arcin napisał:

Ja, jakbym grał 442 to jednego w napadzie dałbym trochę szybszego, np. Zahę.

Ostatecznie postawiłem właśnie na atak Lacazette - Zaha.

 

4-4-2 i wysoki pressing to jest mój złoty środek. Gra mi się znakomicie i nawet więcej wygrywam niż przegrywam. Nigdy nie zmienię tej taktyki :D 

Odnośnik do komentarza

To teraz ja:

 

To jest skład prezentujący najlepszych zawodników jakich mam dostepnych - raczej gram tylko squad battles nim lub jakieś sezony z AI

Aktualnie pierwszy skład -  w tym roku chciałem pograć w Serie A i to na razie mój główny skład

Drugi skład - cały czas mam sentyment do Premier League i tego składu aktualnie używam wymiennie z Serie A

 

Chciałbym jeszcze zbudować coś z La Liga, bo szkoda, nie wykorzystać Courtois :-k 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Misiek napisał:

To teraz ja:

 

To jest skład prezentujący najlepszych zawodników jakich mam dostepnych - raczej gram tylko squad battles nim lub jakieś sezony z AI

Aktualnie pierwszy skład -  w tym roku chciałem pograć w Serie A i to na razie mój główny skład

Drugi skład - cały czas mam sentyment do Premier League i tego składu aktualnie używam wymiennie z Serie A

 

Chciałbym jeszcze zbudować coś z La Liga, bo szkoda, nie wykorzystać Courtois :-k 

Masz Courtois? Patrząc na twoje składy to ja bym go sprzedał i zbudował coś porządnego :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...