Skocz do zawartości
Gość MitnickMike

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po znalezieniu złota i napadzie na pociąg jestem chwilowo przy forsie - mam ponad tysiąc dolarów w kieszeni. Chyba zbliżam się do końca drugiego rozdziału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dopiero rozpocząłem drugi rozdział, ale z 40 dolanami w kieszeni czuję się jak krezus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ten problem, że czasami nie wiem czy warto się za coś brać już teraz czy poczekać, bo potem odkryję coś, co mi ułatwi życie. Jak np. polowanie i snajperka. Aczkolwiek w sumie nie wiem czy nie da się jej wcześniej kupić :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, jest jakiś sposób na „nie gubienie” konia? Strasznie mnie irytuje, że praktycznie po każdej misji mam zaznaczonego na mapie konia tymczasowego, który nie ma w siodle wyposażenia. Muszę łazić i szukać tego mojego Tennesee Walkera ciagle :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, lad napisał:

Ej, jest jakiś sposób na „nie gubienie” konia? Strasznie mnie irytuje, że praktycznie po każdej misji mam zaznaczonego na mapie konia tymczasowego, który nie ma w siodle wyposażenia. Muszę łazić i szukać tego mojego Tennesee Walkera ciagle :( 

Ja często wołam konia w trakcie misji i wtedy jest w pobliżu, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić i żeby nie przeszkadzał :P

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka czasem cudna muzyka się podczas niektórych questów włącza. Ta przy dostarczaniu listów panience Braithwaith to kompletny odjazd, aczkolwiek niektóre nuty z szukania zwierząt cyrkowych też mnie zauroczyły <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Glitch ze sztabką złota nie działa :( 

Spróbowałem go i dupa. Za to zamiast pojawiających się sztabek złota zniknęli spaleni więźniowie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi