Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

45 minutes ago, MitnickMike said:

No dokładnie tak się dzieje, wystarczy, że najadę celownikiem na kontur przeciwnika i już oznacza to na czerwono :-k Muszę to obczaić jak wrócę. 

 

Tak ma dzialac. Po jakims czasie wylewelujesz ta umiejetnosc do takiego poziomu, ze bedziesz mogl sam zaznaczac miejsca w ktore chcesz strzelic uzywajac RB/R1

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj jadąc na koniu przypadkowo strzeliłem ze strzelby i upolowałem zająca.

A przy polowaniu na ludzi to jednak mam większe skrupuły ale spotkałem dziwaka, który szukał złota w strumieniu. Zostawiłem go w spokoju ale on po chwili drze się, że znalazł samorodek złota. Więc wróciłem i upolowałem to złoto.

  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, tio napisał:

Ja wczoraj jadąc na koniu przypadkowo strzeliłem ze strzelby i upolowałem zająca.

Obfitość amerykańskich lasów jest legendarna :D

Btw, pierwszy level jakiegoś wyzwania to jest "przejechanie" konno pięciu zajęcy. Dowiedziałem się o tym przejeżdżając pierwszego wariata, który wbiegł pod kopytka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kolejna ploteczka o RDR2 na PC:
 

Cytat

 

Do wszystkich dotarła już chyba wieść, że Red Dead Redemption II to gra wybitna. Dla tych, którzy muszą czekać na ewentualną wersję pecetową, mamy pocieszającą wiadomość – coraz więcej tropów wskazuje na to, że najnowsza produkcja twórców GTA pojawi się również na komputerach. Serwis Rockstar Intel zauważył, że w mobilnej Companion App wydanej wraz z premierą tytułu kryją się m.in. takie oto linijki kodu:

  • PARAM_Oculus
  • PARAM_companionAutoConnectIpPC
  • CommandIsPcVersion(void) 000000000166A12C

Pierwsza dotyczy oczywiście Oculusa Rifta, gogli VR dostępnych tylko na komputerach osobistych. Dwóch pozostałych nie będę tłumaczył, bo wymowne „PC” mówi samo za siebie.

Oprócz tego portal DSOG odkrył, że w aplikacji wspomniany jest anti-aliasing TXAA, którego obecne konsole nie obsługują. Należy zaznaczyć, że istnieje jednak ryzyko, iż powyższe rewelacje są tylko pozostałością kodu z aplikacji towarzyszącej GTA V i tak naprawdę nie dowodzą niczego, a western Rockstara wcale nie musi trafić na PC. Skoro pierwsza część mimo licznych plotek o konwersji nigdy nie zawitała na blaszaki, warto poczekać do oficjalnego ogłoszenia prac nad portem. Do tego czasu na świecie będą dwa rodzaje ludzi – ci, którzy grają w Red Dead Redemption II, i ci, którzy mają peceta.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma pomysł jak szukać tych znajdźkowych tematów jak kości dinozaura i skamieliny/kamienie? Jakoś mi się nie chce wierzyć, że gra, której świat jest tak monstrualny każe nam przypadkowo natrafić na 30 kości i 30 kamulców :-k Jakieś wskazówki można znaleźć, nie wiem, w książce albo co?

Póki co jedyne zbieractwo jaki mi idzie to karty z papierosów, ale tam jest tyle zestawów, że chyba musiałbym kopcić jak zleceniodawca 200 papierosów dziennie :D 

Szukanie skarbów też u mnie leży, bo te mapy są rysowane tak, jak w rzeczywistości - tylko ten kto rysował wie gdzie to jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
1 godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Tak ma dzialac. Po jakims czasie wylewelujesz ta umiejetnosc do takiego poziomu, ze bedziesz mogl sam zaznaczac miejsca w ktore chcesz strzelic uzywajac RB/R1

Ano to już zmienia postać rzeczy. Lewelowanie polega na jak najczęstszym używaniu tego "narzędzia"? Czy samo z siebie w myśl rozwoju fabuły, zdobycia broni czy innych znajdziek się odblokuje? 

 

Apropos broni, ma ktoś już kaburę na dwa rewolwery? :> Zauważył ktoś różnicę w amunicji tj. między zwykłą a np szybką czy dum-dum? Z długich broni to jedynie dubeltówka dawała radę. Jeden shot i po temacie, reszta taka jak te szybkostrzelne strzelby... miałkie jakieś są. Niby długa broń, duży kaliber a i tak trzeba minimum 2-3 strzały posłać w stronę przeciwnika, zanim padnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, MitnickMike said:

Ano to już zmienia postać rzeczy. Lewelowanie polega na jak najczęstszym używaniu tego "narzędzia"? Czy samo z siebie w myśl rozwoju fabuły, zdobycia broni czy innych znajdziek się odblokuje? 

 

Uzywaj jak najczesciej :)

 

5 minutes ago, MitnickMike said:

Apropos broni, ma ktoś już kaburę na dwa rewolwery?

 

Mam :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MitnickMike napisał:

Apropos broni, ma ktoś już kaburę na dwa rewolwery?

No oczywko ;)

 

4 minuty temu, MitnickMike napisał:

Zauważył ktoś różnicę w amunicji tj. między zwykłą a np szybką czy dum-dum?

Szczerze mówiąc, to nie chce mi się klikać 200 razy, żeby przerobić cały zapas amunicji na dum-dum. Trochę przesada, że każdy nabój trzeba zrobić ręcznie, ale może o to chodziło.

 

5 minut temu, MitnickMike napisał:

Z długich broni to jedynie dubeltówka dawała radę. Jeden shot i po temacie, reszta taka jak te szybkostrzelne strzelby... miałkie jakieś są. Niby długa broń, duży kaliber a i tak trzeba minimum 2-3 strzały posłać w stronę przeciwnika, zanim padnie.

Karabin samopowtarzalny najlepszy jeśli chodzi o strzelaniny z ludkami na dłuższe dystanse, idealne połączenie mocy i szybkostrzelności. Na krótkie walę z pistoletów/rewolwerów. Strzelbę zabieram tylko jak jest szansa na bój na bardzo krótkie dystanse.

Zwykły karabin jest fajny jak siedzi się za kamulcem i można walić headshoty, ale przeładowanie za wolno trwa.

Ze snajperką miałem właściwie jedną misję do tej pory, która była specjalnie ustawiona pod tę broń (duży dystans od wrogów), do randomowych bitek nieprzydatna.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
10 minut temu, me_who napisał:

A to pierwsze słyszę :D

Polecam. Raz wypatroszony trup pod mostem, raz dzwonki na drzwie :D Z tym trupem to też ciekawa historia bo w jego głowie znalazłem kawałek mapy :-k A na skałach było wymazane białą farbą coś ala "zobacz moje dzieło" czy jakoś tak :-k

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...