Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Dawno żadna premiera gry nie wzbudziła we mnie takich emocji jak RDR2. Do 26.10.2018 odliczam dni jak dziecko do gwiazdki :D

 

Wrzucał bodaj Pulek do tematu Maryniowego trailer z gry:

 

 

 

Macie jakieś konkretne oczekiwania względem "dwójki"? 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Gdzieś tam wyczytałem, że podobno przy "odstrzeleniu" cywila (bez powodu) jego rodzina zaczyna na nas polować w miarę możliwości :-k W jedynkę nie grałem w ogóle, gdzieś tam mi się przewinęła przez X360 ale bez fajerwerków. Za to hype na "2" jest tak duży, że bankowo się skuszę. Mam tylko nadzieję, że fabularnie nie będzie zbyt wielu nawiązań do "1"...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, szkodi napisał:

Historia RDR2 to orequel RDR1. Jak robiles syf we wczrsniejszej wersji to wysylali na Coebie bounty hunterow czyli szeryfow. Dlatego podstawą bylo ubieranie maski niz odstrzela ie polowy miasta z mordką odsłoniętą

tfu co to znaczy orequel ?

Odnośnik do komentarza
To jedna z dwóch gier(druga to Last of Us 2), która może mnie przekonać kupna PS4. W zasadzie nie ma co czekać na recenzje bo to murowany faworyt do gry roku.


No z ta gra roku to jest ciezko bo pieknie stoi God of War i Spiderman, a kilka innych tez jeszcze ma wyjsc. Do tego RDR2 to nie exclusive bo jest i planowany na XOX
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60459/The-Red-Dead-Redemption-2-Special-Edition-Ultimate-Edition-and-Collect

 

Dla mnie strzał w stopę. Edycja definitywna, edycja specjalna, edycja pudełkowa... Już pal sześć te dodatki w stylu dodatkowy koń, podbicie expa (łatwiejsze wbijanie poziomu) online, dostep do lepszych broni, bazy wypadowej, mapę ukrytego skarbu ale no kto normalny wycina misję z trybu fabularnego? :/ Biznes jest biznes...

 

Tutaj dokładnie co zawiera edycja specjalna:

 

Misja z napadem na bank i kryjówka gangu w trybie fabularnym: Otrzymaj ekskluzywny dostęp do misji, podczas której Arthur wraz z dwójką towarzyszy włamuje się do banku w położonym na południu miasteczku Rhodes. Tymczasem gang Del Lobos zawłaszczył sobie hacjendę – pozbądź się bandytów i zgarnij zebrane przez nich łupy.

 

Kary jabłkowity koń pełnej krwi angielskiej: Ten wyścigowy koń pełnej krwi o przepięknym karym, jabłkowitym umaszczeniu będzie niedościgniony dzięki swojej wyjątkowej szybkości i przyspieszeniu. Oprócz tego otrzymasz ekskluzywne siodło z Nuevo Paraiso, które ręcznie wykonano ze skóry koloru ciemnej czekolady i wykończono srebrnymi detalami. Koń i siodło dostępne są w trybie fabularnym Red Dead Redemption 2.

 

Talizman i ozdoba wzmacniające umiejętności: Te specjalne przedmioty do trybu fabularnego wspomogą Arthura po założeniu. Talizman ze szponu orła przy bucie zwiększy jego świadomość otoczenia, a łuska iguany w sakwie zmniejszy otrzymywane obrażenia podczas jazdy konno.

 

Ulepszenia statystyk w grze, premie gotówkowe i zniżki: Ta kolekcja ekskluzywnych ulepszeń, premii i zniżek w trybie fabularnym pomoże Arthurowi przetrwać na pustkowiach i lepiej zatroszczyć się o swój gang i obóz. Ulepszenie rdzeni atrybutów wpłynie na rdzeń wytrzymałości, zdrowia i Zabójczej precyzji. Podczas napadów z gangiem van der Lindego oraz sprzedaży upolowanych zwierząt zarobisz więcej pieniędzy. Otrzymasz też zniżki na wszystkie ulepszenia obozu gangu van der Lindego i nie tylko.

 

Strój rewolwerowca z Nuevo Paraiso: Ten ekskluzywny strój dla Arthura do trybu fabularnego czerpie inspirację z ubiorów noszonych przez vaqueros i banditos za południową granicą. Zawiera czarny kowbojski kapelusz z szerokim rondem, indygowy płaszcz, znoszone dżinsowe czapsy oraz skórzane rękawice i buty.

 

Bezpłatny dostęp do dodatkowego uzbrojenia: Szeroki wachlarz broni niezbędnej do przetrwania na Dzikim Zachodzie. Sięgnij po trzy modele uzbrojenia oferowane przez rusznikarzy w trybie fabularnym: mocny pistolet Volcanic, niszczycielską strzelbę tłokową i uniwersalny lekki sztucer Lancaster.

 

Tak jak pisałem wyżej, najbardziej mnie zdziwiło to wycięcie misji z części fabularnej gry. Edycja specjalna 400zł, edycja dla biedaków 250-260zł. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie widziałeś wersje za 400 :-k  Normalne "pudełkowe" wersje specjalne kosztują w granicach 320-330 zł (np. na muve). Z tego co pamiętam z takich rozbudowanych wersji, to większość to lipa ;) Nawet te misje fabularne pewne będą jedną z wielu powtarzanych później czynności, a gadżety jakie tam znajdziemy będą raczej niskiego levelu.

Najbardziej z tych wszystkich wersji rozwaliło mnie Pudełko Kolekcjonerskie, które zawiera to co w edycji kolekcjonerskiej, tyle, że bez gry. Cena z różnego rodzaju szrot - ok. 430 zł. Chyba, że ktoś to traktuje jak inwestycję. Schowa zamknięte do szafy i za 20 lat sprzeda na aukcji.

 

Edyta - ale oczywko wziąłem tę specjalną, bo jestem głupi i zawsze się nabieram na takie bzdury :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Znalazłem edycję specjalną za 299zł na ps4. Wersja pudełkowa oczywiście. Zamówiłem z odbiorem w sklepie.

 

400zł mi wyskoczyło w jakimś tam linku i się zdziwiłem ciut. 

 

@me_whomoże i tak będzie ale sama polityka cięcia fabuły mi się nie podoba. Lepsze jaja były z wersją cyfrową z tego co czytałem bo dodawali do preordera jakieś monety do GTA V Online, ludzie chcieli zrezygnować z zamówienia i... no nie da rady bo wykorzystali te monety (dostęp do nich był od ręki). Szach i mat :D W sumie to jest to nawet logiczne, dostał jeden z drugim 1 000 000 $ do gry online, wykorzystał 30 000 a teraz chce rezygnować. 

 

Wersje specjalne były od zawsze, sam kupiłem tak Wiedźmina 2 w edycji kolekcjonerskiej z jakimiś tam pierdółkami no ale nikt mi nie wycinał misji z gry. 

Odnośnik do komentarza

Wycinane misje z gry? Przeciez to norma. Zna ktos pojecie DLC? Ubisoft robi to od lat (reklamowanie Asasyna z Kubą Rozpruwaczem, a pozniej poinformowanie ze to bedzie w platnym dodatku) i nie jest jedynym na rynku. Od 2 lat mam preordera i trzeba czekac i tyle. Mapa pewnie bedzie podobna (ten sam swiat plus inne lokacje) co RDR, a wiec na upartego mozna uzyc starej :P monety? Jak ktos chce to kupi, jak nie to moze kupi jak wyjdzie online :P

Bronie, mounty i inne wyciete z gry? Multum takich zabiegow u konkurencji od lat.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2018 o 16:21, szkodi napisał:

Orientalny prequel ;) a tak serio no to historia dwojki nawiązuje tyloo troszkę do początku jedynki bodajże i tyle. Postacie te same, ale tym razem więcej historii gangu.

Tylko troszkę? Przecież jedynka opowiadała historię jak

Spoiler

John Marsten zmuszony jest przez federalnych do odszukania swoich dawnych kumpli z bandy. Bandy, z którą jak wiemy rozstał się w niezbyt przyjaznych okolicznościach.

I o tych okolicznościach opowiada zapewne dwójka.

Odnośnik do komentarza

Czyli jednak troszke, bo to prequel :P Nie wiemy z jedynki tak duzo procz to co napisałeś. Nie bylo mowy o taborze, byla mowa o wiadomo czarnym charakterze grupy. Z traileru wrzuconego ostatnio wiekszosc rzeczy wyglada jak kopia tego co bylo w jedynce. Jedyne co zmienili to eagle eye czy jak to sie tam nazywaloci mozliwosc łowienia ryb. Heisty oczywiscie tez sie pojawily wiec jest bomba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...