Skocz do zawartości

Jesienny livescore piłkarski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

Czerwona dla Piecha i słusznie. Niby w ferworze, ale no kurwa mać, na połamanie kostki.

Co za idiota komentuje i się kłóci z tą kartką? :| Tłumaczy, że VAR zaburza rzeczywistość, bo jest w zwolnionym tempie :/ 

 

Nie oglądałem meczu, ale z Twojego opisu brzmi jak Węgrzyn :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Eh, przyznam szczerze, że w jakiś magiczny sposób nie ogarnąłem, że Real dzisiaj gra i dlatego oglądam United. No i chyba nie mam czego żałować, 90 minuta, a tam 0-0 i staty wyglądają tragicznie :roll: 

Zdecydowanie nie ma czego żałować, totalne dno. W trakcie meczu zacząłem tęsknić nawet za Benitezem...

Odnośnik do komentarza

Liverpool

Alisson, Virgil van Dijk, Dejan Lovren, Andrew Robertson, Joe Gomez, Jordan Henderson, Georginio Wijnaldum, James Milner, Roberto Firmino, Sadio Mané, Mohamed Salah.

Subs: Daniel Sturridge, Simon Mignolet, Joël Matip, Xherdan Shaqiri, Fabinho, Naby Keita, Trent Alexander-Arnold.

____________________________

Manchester City

Ederson, Aymeric Laporte, John Stones, Benjamin Mendy, Kyle Walker, Fernandinho, David Silva, Bernardo Silva, Sergio Agüero, Raheem Sterling, Riyad Mahrez.

Subs: Vincent Kompany, Nicolás Otamendi, Danilo, Leroy Sané, Gabriel Jesus, Phil Foden, Aro Muric

 

 

Remis biore w ciemno. Ostatni raz na Anfield wygralismy, gdy w klubie byl Anelka, Fowler i SWP, wiec wieki temu.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...