Skocz do zawartości

Jesienny livescore piłkarski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, ajerkoniak napisał:

Tu bym Fellainiego wstawił i mógł się zgodzić, ale Herrere nigdy. Bardzo dobry, wszechstronny gracz z mega zaangażowaniem.

Nie będę się kłócił, ale dla mnie on nie jest wszechstronny, tylko nijaki. A co do Fellainiego to powiedziałbym, że to kontrowersyjna opinia, bo on chyba nigdy nie zawiódł oczekiwań i niejednokrotnie ratował United w tym sezonie. Jako taki zadaniowiec jest znakomity. W przeciwieństwie do Herrery :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Nie będę się kłócił, ale dla mnie on nie jest wszechstronny, tylko nijaki. A co do Fellainiego to powiedziałbym, że to kontrowersyjna opinia, bo on chyba nigdy nie zawiódł oczekiwań i niejednokrotnie ratował United w tym sezonie. Jako taki zadaniowiec jest znakomity. W przeciwieństwie do Herrery :D 

 

To jeden z paru zawodników, który ma typowy fighting spirit. Mnie przypomina podejściem Rafaela, którego pamiętam kiedyś ze stawiania się Drogbie pomimo oczywistej różnicy w wadze i wzroście ;) do tego ma dobrą technikę, potrafi wykończyć akcję (jak chociażby teraz z Soton, a to nie jedyna akcja), potrafi wyłączyć rywala (przecież to on kiedyś schował Hazarda). Herrera właśnie JEST zadaniowcem, co często udowadniał, a nigdy nie narzekał jeśli mało grał. Fellaini potrafi grać głową świetnie i nie da się go przestawić, ale czy cokolwiek więcej?

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...