Skocz do zawartości

Jesienny livescore piłkarski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, lad napisał:

Naprawdę myślicie, że oni race i flagi wnoszą w dupach? xd

A czy ta kolonoskopia to musi być w celu szukania tam rac?

 

Nie wiem jak sprawa wygląda na wyjazdach, ale zauważyłem na meczach domowych, że kobietom nikt do toreb nie zagląda (Generalnie nigdzie nie widziałem, żeby zaglądali, ewentualnie tylko otwierają i taki tam rzut okiem. Na koncertach czy coś, jak facet idzie z plecakiem, to zaraz z latarką zaglądają, a laski przechodzą bez problemu), więc wyobrażam sobie, że tam mogą race skitrać. Flagi jak miałbym kitrać to bym wrzucał w kurtkę zimową, mam taką z odpinaną w zasadzie drugą kurtką (Regatta Outdoor FTW! mniej więcej coś takiego, polecam kurtki btw, tylko padają ekspresy od kieszeni :(), więc sama w sobie jest gruba, a to jeszcze chuderlaki nie są :) No i przy założeniu, że flagi do spalenia to i tak dzielimy na mniejsze kawałki i wkładasz między jedną a drugą kurtkę, są ekspresy, więc łatwo się potem do tego dobrać i jak jest kilka osób takich, to nie problem to rozdzielić. Ale to wszystko jest tylko moja teoria, bo nigdy na wyjeździe nie byłem, więc nie wiem jak te słynne przeszukania się odbywają :) 

 

A już najbardziej mnie rozjebało, jak widziałem jak goście sobie wódeczkę w bułkach kitrali :D Wyglądało to świetnie, dwóch gości wyciąga buły (takie duże z przedziałkiem), myślę sobie, kolacje kurde będą spożywać? Nic bardziej mylnego, rozłożyli bułki, a tu w woreczkach śniadaniowych zawinięte wódeczki :D Bułek nawet na zagrychę nie zużyli :( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Alba; Arthur, Busquets, Rakitić; Rafinha, Suárez, Coutinho. 

Real Madryt: Courtois; Nacho, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos, Isco; Benzema, Bale.

 

 

Coś czuję, że ten mecz będzie mehh i na długo wyleczy mnie z oglądania ligi hiszpańskiej i GD.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pulek napisał:

z jednej strony chciałbym w chuj, żeby Real wygrał, ale z drugiej... to pewnie tylko spowodowałoby, że wyrok na JL zostałby przełożony :/ 

Mi tam to już leży totalnie. Jakoś straciłem zainteresowanie tym. W tym sezonie to mój trzeci mecz Realu, który oglądam :) 

 

Remis niech będzie. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...