Skocz do zawartości

FM 2019 - oficjalne informacje


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę sobie ulżę...Ale jeny,  SI Games zrobiło się strasznie bezczelne. Po raz kolejny musimy czekać jakoś na 2 tygodnie przed premierą aby dostać jakiekolwiek informację na temat najnowszej części. Ale oczywiście możliwość preorderu mamy już od dawna. Póki co poza faktem że w końcu dostaniemy licencjonowaną Bundesligę to nie wiadomo nic.

 

Aż człowiek zaczyna tęsknić za Championship managerem lub też jakąkolwiek poważną konkurencją dla FMa. Przez jej brak SI Games zapewne znowu da nam jak jakieś iluzje zmian, jak np. realniejsze zachowanie klubów na rynku transferowym(bzdura), albo rewolucję na poziomie squad dynamics. Przykre to wszystko a już najbardziej przykry jest fakt jak co roku daję się nabrać.

 

Dobrze że chociaż cena nie powala, zdaję się że na CmRev można grę kupić już za 134zł.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Zmiany w treningu i taktyce zdecydowanie na plus. Wprowadzenie do FMa dla mnie "weterana" serii to kompletnie zbedna pierdola, ale moze pozwoli to innym graczom na latwiejsze wprowadzenie sie w calkiem jakby nie patrzec skomplikowane mechaniki gry. Licencja bundesligi? Bylo. "Fresh look", obrzydliwy skin, te prostokaty z mocnym tlem przypominaja mi raczej cos z gier mobilnych. Prawda jest jednak taka ze od lat nie korzstam z defaultowych skorek.

 

Po co tej grze VAR? Jak bede chcial to przeciez od wiekow mozna sobie puscic powtorke, to co to za nowosc?

 

Goal line? Pewnie nadal beda sie zdarzac glicze, na ktore goal line nie pomoze.

 

Takze poki co, czekamy na wiecej informacji i moze jakies ujecia z silnika meczowego 3d.

 

Sorry za brak polskich znakow :P

Odnośnik do komentarza

Zmiany w taktyce nadal podążają ścieżką zautomatyzowaną. Zaczęło się od ról kosztem indywidualnych poleceń (niektórych wariantów nie można zrobić rolami i instrukcjami, bo są zablokowane), a teraz po prostu cyk i masz dany schemat... Debilizacja gry postępuje.

Odnośnik do komentarza

 Ale to jest zdaję się opcjonalne co zresztą wg. mnie ma nawet sens kiedy pomyśli się o tym że teraz zamiast jednym ustawieniem ogólnym, będziemy musieli zarządzać trzema(przy piłce, bez piłki i tranzycja). Myślę że nawet dla starych wyjadaczy ogarnięcie tego może być całkiem nowym wyzwaniem. Także taki automatyzowany system dla leniwych, jeszcze raz...Wg. Mnie ma nawet sens.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To jest zapowiadane jako opcja dla nowych graczy i tych, którzy nie potrafią lub nie chcą babrać się z taktyką. Wyjadacze też mają znaleźć coś dla siebie, czyli określanie zachowań zawodników w konkretnych sytuacjach, poziom pressingu formacji etc. Do tego nowe role, jak na przykład pressujący napastnik.

 

Mnie przeraził nowy system treningu - wygląda na masę klikania. Nie lubię oddawać czegokolwiek w ręce asystenta, sprawami pierwszego zespołu zawsze zajmuję się sam, ale jak ma to być takie upierdliwe, to chyba zmienię zdanie.

 

 

EDIT. Po screenach i opisie od SI powiedziałbym nawet, że nowy system taktyki wygląda na bardziej skomplikowany. Więcej opcji i rzeczy, z którymi można kombinować. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Vami napisał:

Zmiany w taktyce nadal podążają ścieżką zautomatyzowaną. Zaczęło się od ról kosztem indywidualnych poleceń (niektórych wariantów nie można zrobić rolami i instrukcjami, bo są zablokowane), a teraz po prostu cyk i masz dany schemat... Debilizacja gry postępuje.

Dlaczego debilizacja? IMO urealnienie. Chyba nie uważasz, że menedżer przy linii bocznej każe np. lewemu pomocnikowi grać o dwa punkty szerzej? :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Kurde, kupię FM19 pewnie na premierę, ale... jestem przerażony, że na razie nie puścili absolutnie ŻADNEJ petardy, która by się wyróżniała względem wersji 2018. Trening to i tak taki w sumie dodatek, a zmiany w taktyce... cóż, zmiana na plus, ale czy to taka prawdziwa bomba? No jak dla mnie nie. 

 

Na tę chwilę jestem maksymalnie zwiedziony tym, co puścili jako nowe.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pulek napisał:

Kurde, kupię FM19 pewnie na premierę, ale... jestem przerażony, że na razie nie puścili absolutnie ŻADNEJ petardy, która by się wyróżniała względem wersji 2018. Trening to i tak taki w sumie dodatek, a zmiany w taktyce... cóż, zmiana na plus, ale czy to taka prawdziwa bomba? No jak dla mnie nie. 

 

Na tę chwilę jestem maksymalnie zwiedziony tym, co puścili jako nowe.

A co takiego mieli dodać? Czego brakuje?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sensei napisał:

I tak w porównaniu do FM18 to zapowiedzieli ogrom zmian(2) bo w tamtym roku była...JEDNA. Dynamics, które coś tam niby dodało. Jeżeli jednak czymś takim reklamowaliby się kiedy na rynku byłby jakiś konkurent, to raczej za wiele by nie zdziałali.

DWIE były. Centrum medyczne jeszcze :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...