Skocz do zawartości

Młody na prowincji - dacza u Dudka.


CancuN

Rekomendowane odpowiedzi

1.11.15

 

Spotkanie na szczycie, bo chyba tylko w ten sposób można nazwać pojedynek dwóch ekip ze strefy spadkowej. Co ciekawe, nadal są drużyny, które zgromadziły mniej punktów od nas i między innymi taką jest Avila. Plany były spore i udało nam się je zrealizować. Pokombinowałem trochę w ustawieniach taktyki i przyniosło to skutek, przynajmniej na tak słabym rywalu. Strzelamy trzy gole i co najważniejsze, w drugim seniorskim spotkaniu swojego drugiego gola strzela del Olmo. Oj młodzieniaszek będzie chyba moim ulubieńcem, bo odwdzięcza się perfekcyjnie za dane mu zaufanie. Pierwsze pewne trzy punkty w sezonie!

 

2. Liga B2 [12/38]

[16] Leioa - [18] Avila, 3:0, [Lander Gabilondo 10', Emeka 50'(sam), David del Olmo 56']

 

8.11.15

 

W drugim listopadowym meczu również celować będziemy w zwycięstwo. Rywalem będzie Amorebieta, czyli drużyna sąsiadująca z nami w tabeli. Młody dzisiaj nie strzelił i przegraliśmy. W mizernym stylu oddajemy ligowe punkty sąsiadowi z tabeli, którego powinniśmy łyknąć, tym bardziej, że graliśmy na własnych śmieciach. Ale nie, po co, jeden wygrany mecz na miesiąc starczy... Żeby było śmieszniej, to nasz obrońca Perez dostał nagrodę dla zawodnika meczu z oceną 9.0!

 

2. Liga B2 [13/38]

[15] Leioa - [14] Amorebieta, 0:1, [Eric Llopis 4']

 

15.11.15

 

Guadalajara w tym sezonie radzi sobie bardzo słabo i będzie to kolejna okazja do zainkasowania punktów. Musimy jednak zagrać zdecydowanie lepiej, niż w poprzedniej kolejce i przynajmniej kilkukrotnie zmusić bramkarza rywali do wysiłku. Mogę powiedzieć tylko tyle, że w całej mojej historii z FM-mem nie miałem tak frustrującego do prowadzenia zespołu. To jest dno kurwa kilometr mułu.

 

2. Liga B2 [14/38]

[16] Guadalajara - [14] Leioa, 3:1, [Jesus Moyano 50', Urtzi Iturrioz 52'(sam), Rafael Munoz 88' - Lander Yurrebaso 84']

 

22.11.15

 

Dobra, wiecie co? Ja spierdalam z tego klubu. Cześć i nara! Cztery niezaliczone gole, fck u sędzia!

 

2. Liga B2 [15/38]

[18] Leioa - [10] Barakaldo, 1:2, [Lander Gabilondo 64' - Javi Cabezas 25', Aitor Aldalur 62']

 

Dzięki za stratę czasu, jaką wam serwowałem tym gównianym opkiem z tą przegównianą drużyną. Siema nara Leioa - najgorsza ekipa ever z jaką przyszło mi się zmierzyć!

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...