Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2018/19


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa wygraliśmy z Lions :D Ostatnio szalejemy, a jeszcze niedawno byliśmy na przedostatnim miejscu :)

Kocham Drummonda :) 

 

W tej kolejce przewiduję koniec passy i przegraną z mocną ekipa Dudka :) Moje misie mają za mało meczów :/

 

Swoją drogą w lidze strasznie ciasno się zrobiło. Pierwsza trójka poza zasięgiem, ale dalej walka o miejsca w PO ciągle trwa :)

Odnośnik do komentarza
Aaaa wygraliśmy z Lions  Ostatnio szalejemy, a jeszcze niedawno byliśmy na przedostatnim miejscu
Kocham Drummonda  
 
W tej kolejce przewiduję koniec passy i przegraną z mocną ekipa Dudka  Moje misie mają za mało meczów
 
Swoją drogą w lidze strasznie ciasno się zrobiło. Pierwsza trójka poza zasięgiem, ale dalej walka o miejsca w PO ciągle trwa
No i Rebe ma mega koksów w składzie. Cicha woda z tego menago.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Brachu napisał:
29 minut temu, Wujek Przecinak napisał:
Aaaa wygraliśmy z Lions emoji3.png Ostatnio szalejemy, a jeszcze niedawno byliśmy na przedostatnim miejscu emoji4.png
Kocham Drummonda emoji4.png 
 
W tej kolejce przewiduję koniec passy i przegraną z mocną ekipa Dudka emoji4.png Moje misie mają za mało meczów emoji32.png
 
Swoją drogą w lidze strasznie ciasno się zrobiło. Pierwsza trójka poza zasięgiem, ale dalej walka o miejsca w PO ciągle trwa emoji4.png

No i Rebe ma mega koksów w składzie. Cicha woda z tego menago.

Przez tragicznie słaby skład musiałem od początku cały czas rotować. Teraz rotacji trochę mniej, ale kombinowanie cały czas odchodzi. Trochę ratuje mnie też kontuzja Bookera.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wujek Przecinak napisał:

Przez tragicznie słaby skład musiałem od początku cały czas rotować. Teraz rotacji trochę mniej, ale kombinowanie cały czas odchodzi. Trochę ratuje mnie też kontuzja Bookera.

 

A miałbyś taki fun, gdybyś codziennie klikał "start active players"? :biggrin:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie słabszy bilans to efekt odstawiania calego skladu w sobote i niedziele. Jedyna szansa na wygranie meczu to bylo wziecie gwałtem strat. Potem w nocy byla nerwowka dzis (i ja i rywal wstawilsmy w srodku nocy, zeby ustawiac/odstawiac :kekeke: ) i niestety musialem poswiecic Bullocka :(. Taka troche partia szachow, szczesliwie przeciagnieta na moja strone. Do soboty mielismy najlepsze tygodnie w lidze.

Z Melerem bedzie ciezko, bo przez mecz w Londynie Sato i Vonleh graja mi tylko x1 :/

 

Brachu pechowo - 4 punkty i klika rebsów :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...