Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2018/19


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ty nie dyskutujesz tylko ze mna, kilka osob ma podobne podejscie. Nigdzie nie pisalem o zwiekszaniu limitu wymian, nie wkladaj mi w usta czegos, czego nie napisalem (o 80 grach per week). 1 ruch per dzien jest optymalne. Chodzi tylko o kosmetyke na waiverze. Nie podoba mi sie sposob argumentacji poprzez pokazywanie skrajnosci, do ktorych nikt nie probuje dazyc. A osoba, ktora ciezko do czegokolwiek przekonac tez raczej nie jestem ja ;)

Odnośnik do komentarza

Ale to dyskusja z Tobą jest jałowa, bo mając opinię w temacie nigdy jej nie zmieniasz, nie ważne jak słabo temat znasz, czy rozumiesz :) i mówię to na podstawie prywatnych dyskusji, więc nie mów, że nie mam czym tego poprzeć ;)

 

Nie napisałeś tego, ale każda zmiana, jaką proponujesz ma na celu zwiększenie ilości rozegranych slotów, a nie ich ograniczenie. Reductio ad absurdum.

 

Ja za reformowanie tematów, w których mam mizerne doświadczenie, się nie zabieram. Tematów, które rozumiem, widziałem z wielu kątów, oraz już nie raz organizowałem, staram się bronić przed błędami.

 

Jak już pisałem w przypadku wcześniejszych jasonxowych reformacji - ja się kopać z koniem nie zamierzam, proszę to przegłsować większością ligi i od 2019/2020 będzie ustawione.

Odnośnik do komentarza

Kolek, Ty kazda probe dyskusji odbierasz osobiscie i kazdy, kto ma inne zdanie niz Ty sie myli :) Nigdzie nie cisne, stawiam okoniem, po prostu dyskutujemy.  A zdania krowa tylko nie zmienia. Jakos nie pamietam, zebym np robil aj waj przy przejsciu na aukcje. Dostalem argumenty, przyjalem i korona mi z glowy nie spadla.

Tu mam problem, bo podnosisz argument ktory nie istnieje. Jakim cudem przy limicie 7 ruchow skrocenie waivera zwiekszy mi rozegrane sloty - chyba za glupi jestem, zeby to zakumac. Zmieni co najwyzej ich jakosc.

Niezaleznie od tego co ustalimy, bede gral teraz czy za rok.Wiec chill, po prostu gadamy. Rownie dobrze moglibysmy prowadzic dyskusje o przejscie na 11 kategorii. Wiecej luzu, mniej ad personam ;) To nie liga 6 gracza tylko for fun, gdzie nawet amazing (Brachu) happens ;)

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Brachu napisał:

Prawie wszyscy by mnie zjedli :/

Słabszy tydzień :/

Spoko w tym się nie przejmuj :) Pokombinuję oczywiście, ale bez przekonania to robię :) Także luzik. Miałem hejtować, ale jednak za bardzo pana szanownego lubię ;) Chociaż Dossers mogliby pojechać na urlopy ;)

Odnośnik do komentarza
Słabszy tydzień
Spoko w tym się nie przejmuj  Pokombinuję oczywiście, ale bez przekonania to robię  Także luzik. Miałem hejtować, ale jednak za bardzo pana szanownego lubię  Chociaż Dossers mogliby pojechać na urlopy
Już prowadzisz, pewnie dzięki pańskiej skórce.
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brachu napisał:
6 minut temu, Wujek Przecinak napisał:
Słabszy tydzień emoji32.png
Spoko w tym się nie przejmuj emoji4.png Pokombinuję oczywiście, ale bez przekonania to robię emoji4.png Także luzik. Miałem hejtować, ale jednak za bardzo pana szanownego lubię emoji6.png Chociaż Dossers mogliby pojechać na urlopy emoji6.png

Już prowadzisz, pewnie dzięki pańskiej skórce.

Z Blackhawks prowadziłem do soboty i jeb przegrana :) Dla mnie każda wygrana jest cudem w tym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2018 o 09:06, Brachu napisał:
W dniu 13.11.2018 o 09:01, Wujek Przecinak napisał:
Słabszy tydzień emoji32.png
Spoko w tym się nie przejmuj emoji4.png Pokombinuję oczywiście, ale bez przekonania to robię emoji4.png Także luzik. Miałem hejtować, ale jednak za bardzo pana szanownego lubię emoji6.png Chociaż Dossers mogliby pojechać na urlopy emoji6.png

Już prowadzisz, pewnie dzięki pańskiej skórce.

już się obróciło.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...