Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2018/19


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myslalem ostatnio, ze moglibysmy skrocic czas waivera o 1 dzien, bo na razie wszystko na fa poblokowane na kilka dni. Zdanie kolka znam, wiec na jego wsparcie w tej kwestii nie licze ;)

Tzn to luzny pomysl, zadne "jak nie zmienicie to nie gram". Ciekawi mnie jak reszta sie na to zapatruje?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, jasonx napisał:

Tak myslalem ostatnio, ze moglibysmy skrocic czas waivera o 1 dzien, bo na razie wszystko na fa poblokowane na kilka dni. Zdanie kolka znam, wiec na jego wsparcie w tej kwestii nie licze ;)

Tzn to luzny pomysl, zadne "jak nie zmienicie to nie gram". Ciekawi mnie jak reszta sie na to zapatruje?

Mam taki skład, że muszę rotować  Dla mnie to część zabawy i dodatkowe emocje. Faktycznie można by nieco skrócić czas oczekiwania na waiverów. 

Popieram Jasona, bo sam często poluję na zawodników :)  

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brachu napisał:
7 minut temu, Wujek Przecinak napisał:
Mam taki skład, że muszę rotować  Dla mnie to część zabawy i dodatkowe emocje. Faktycznie można by nieco skrócić czas oczekiwania na waiverów. 
Popieram Jasona, bo sam często poluję na zawodników emoji4.png  

Kolega Rebe mnie przekonał. Jestem za.

Bo Ty cwaniaku też polujesz i to skutecznie :)

:*

Odnośnik do komentarza

Ogólnie ja nie mam nic nowego do powiedzenia.

 

Chciałem prowadzić tą ligę w kierunku grania podejmując ciężkie, przemyślane decyzje. W kierunku myślenia nad tym jak się układają kategorie, czego brakuje, gdzie jest za dużo, układania przemyślanych wymian pod tym kątem, analizowania, czy lepiej poświęcić trochę tegorocznych wyników, żeby dostać lepszego, tańszego potencjalnego keepera.

 

jasonx każdą propozycją jakiejkolwiek zmiany regulaminu chce iść w kierunku jak największego ruchu między własnym składem a Free Agency, gdzie esencją fantasy jest pielęgnowanie własnego składu i wybieranie z FA perełek.

 

Masz kontuzjowanego zawodnika? Wywal. Masz kogoś, kto zagra tylko 2 mecze w tym roku? Wywal. Masz zawodnika z TOP80, który nagle gra w okolicach TOP150? Phi, wywal, weźmiesz sobie z FA, bo pół ligi wywala takich, którzy akurat nie grają w tym dniu :)

 

Dla mnie to jest meh, bleh, ueh i ogólnie nie ma w tym nic ciekawego :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem za pomyslem Jasonx, ja bym skrocil waiver wire nawet do 1 dnia. A to z takiego względu że i tak mamy limit 7 wymian na tydzień, więc ruch na rynku jakoś nie wzrośnie przez limit.

Chodzi tylko o to, że szukając kogoś miałbym kilka osób potencjalnie lepszych do wyboru.

Obawiacie się że zbyt często będzie się wyrzucać zawodników... Można wręcz pomyśleć że to może spowodować, że 2 razy bardziej się każdy zastanowi zanim kogoś wyrzuci, bo konkurencja może go podebrac od razu, jak np odpali z większą ilością minut nagle.

Wg mnie skrócenie waiverow przy limicie wymian 7 na tydzień jest wręcz wskazane :) dla "odblokowania" dosyć dużej puli graczy którzy przez 3-4 dni są nieosiagalni :)

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No ale troche piszesz tak, jakby ktos mial wywalac top 50, zeby go zaraz odzyskac. Primo nikt by takich nie wywalal, bo ich produkcji nie zastapisz, secudno jesli bedziesz chcial odzyskac to musisz dac $$ i zaraz Ci sie budzet skonczy. A zmiana nie spowoduje wywalania lepszych, bo ruch bedzie ten sam (x7), tylko bedzie ciut szerszy wybor. Moim zdaniem demonizujesz konsekwencje (jak ja demonozowalem tryb aukcji, do czego potem sie ze skrucha przyznalem).

Podobnie mysle o 2 slotach inj. Jesli porownujesz sie do prawdziwej ligi - tam po kontuzji gracza nie grasz za kare mniejsza iloscia graczy, tylko mozesz kogos dobrac, zazwyczaj z zalozenia ciut gorszego, ale zawsze z jakas produkcja.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak Jasonx napisał, nikt nie rotuje swoimi graczami z top80, tylko bardziej chodzi o wymiany w okolicach top150 aby tam był szerszy wybór i można czasem znaleźć w miarę przyzwoita produkcję w ramach strategii  tzw streamowania. Wiadomo że swojego core składu nikt łatwo nie wyrzuci, bo się nie opłaca.

Jeśli nie byłoby limitu 7 zmian, wtedy rozumiem Twoje argumenty bo można by było wtedy 3 teoretycznie najgorszych graczy codziennie wymieniać na tych co grają, tak w kółko oby tylko nabijac produkcję, ale limit fajnie to ogranicza i nadal każda rotacja musi być w miarę dobrze przemyślana i zaplanowana 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie TOP50, tylko TOP100. I nie chodzi o odzyskiwanie tego samego produkcji, tylko łatwe zastąpienie go innym.

 

Gramy w lidze 14 zespołowej, 10 slotów grających (nie wspominam o 3xBench i INJ, bo nie trzeba) w tej chwili nie powinno NIKOGO z TOP140 być na FA, a leży cała masa takich :) teraz ułatwiając wymianę swojego na podobnego z FA ten ruch się tylko wzmocni.

 

Jasonx, z Tobą już nie chcę dyskutować, bo zamiast rozwijać członków ligi byś wolał tępą młóckę na 80gier/week, ale to jest całkowicie nieambitne, niepoważne i dopóki zajmuję się tą ligą, to tak nie będzie. Ciebie do niczego nie można przekonać, więc szkoda mojego czasu i klawiatury :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...