Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2018/19


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Gortat w Dossers na zawsze w naszej pamięci [']

On coraz częściej w wywiadach mówi o końcu kariery także w Los Angeles wygrzewa już kości. Przy Harrellu i Bobku Marjanoviciu dużo nie pogra, ale przynajmniej jest w fajniejszym miejsuc niż Waszyngton :)

 

Dorwałem Okogie :) To nowy ulubieniec kibiców Wolves :) Chłopak naprawdę daje radę i jest waleczny :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brachu napisał:

Myślałem, że da radę pograć w miarę ok ten sezon, nawet grając mocno z ławki. Niestety musiałem go odstawić, szkoda.

Ty masz tak odpicowaną ekipę, że on do niej nie pasował. Mógł być maskotką, ale Ty walczysz o zwycięstwo w lidze :)

Tak, dlatego przestałem Ci kibicować :D Za dobry już jesteś :D

 

Mam dla Ciebie trejd. Howard za LeBrona :D

Odnośnik do komentarza
Ty masz tak odpicowaną ekipę, że on do niej nie pasował. Mógł być maskotką, ale Ty walczysz o zwycięstwo w lidze
Tak, dlatego przestałem Ci kibicować  Za dobry już jesteś
 
Mam dla Ciebie trejd. Howard za LeBrona
Nie chciałeś maskotki to nie. Howarda nie potrzebuję. Do zobaczenia w piątym weeku.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W pierwszej edycji hejtowałem Lucasa, w drugiej Jasona, w tej będę hejtował Ciebie :D

Wojnaaa :D

 

Edycja - żeby się Lucas znowu nie dowalił o brak dojrzałości. Te hejty mają charakter śmieszkujący. Być może faktycznie są mało dojrzale, ale ja jestem w takim wieku, że nie mam już siły na dojrzałość:D Teraz została mi już tylko śmierć lub dziecinnienie :D 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Brachu napisał:

Wniosek o L4 ma już wypisany in blanco pewnie :keke:

Weź mnie nie wkurzaj :P Uważaj, żeby Ci LeBrą się nie połamał :P

Już miałem jednego wiecznego inwalidę w składzie, Żorża Hilla :D W sumie znowu go mam, ale póki co żyje i gra całkiem nieźle :D

Howard ma grać i rozpierniczać system :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...