Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2018/19


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zadowolony - w sumie długo nie wiedziałem jaką kategorię tankować poza TO i 3jkami , po pobraniu Harrell'a padło na FT i walkę od FG.

 

U mnie na starcie Rodney Hood - PTS + 3jki + FT do wymiany za PTS - REBS - FG , jego wziąłem bo jako starter będzie miał fajne cyferki tylko one nijak nie pasują do mojej strategii :] Nie licząc punktów of course.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, jasonx napisał:

Ceny w srodku draftu powariowały

Tak, miałem wrażenie że na początku draftu gwiazdy szły po swojej normalnej cenie, dlatego jak gwiazd zaczęło brakować ludzie zaczęli średniaków przepłacać.

 

Russ za 46 $ sam się zdziwiłem, myślałem że to kwestia tego ze może opuścić nawet miesiąc rozgrywek, później pisaliście że jakiś lag był.

Odnośnik do komentarza

Z Brickiem - tak jak pisałem - byłem pewien, że mój bid wygrywa :D akurat ustawiłem taką samą cenę, kliknąłem bid i sobie spokojnie czekałem :D prawie zacząłem wrzeszczeć w aucie, jak zobaczyłem, że ten bid wygrał :D a potem chuj, jednak nie mój :D 

 

Mi się draftowało tragicznie :) nie miałem podglądu na listę zawodników, szukałem sobie spokojnie okazji, aż nagle zauważyłem, że skończyli się zawodnicy. Z głowy mi wyleciało, że kasy jest więcej niż w normalnym drafcie, a zawodników dużo mniej :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Za Beva i Portisa.

No i pamietaj o ryzyku na Hasanie.

Tez sie zastanawialem, czy klepnac akcepta (nawek z kolkiem konsultowalem na PW). Bede mial 2C (jeszcze Vuk),  ktorzy moga mi sie wywalic w kazdej chwili. Przez mysl by mi nie przeszlo, ze ktos sie czepi tego deala.

Poza tym np na 6 graczu Bev jest na liscie draftowych steali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...