Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
danielos_87

crash dump - prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Gram już kilka lat (realnych) prowadząc jeden zespół i właściwie od samego początku co jakiś czas wywala mnie do pulpitu - w różnych momentach. Postanowiłem, że w końcu "coś" z tym zrobię, bo ostatnio jakby te crashe mam coraz częściej. Mam wgranych dużo różnych dodatków, więc podejrzewam, że gdzieś tu jest problem. Czy mógłby mi ktoś pomóc zdiagnozować problem?:roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze- przeinstaluj grę, sterowniki.

Dwa- jak problem będzie dalej, to powywalaj dodatki.

Przy dslszym wysypywaniu się: format, wyczyszczenie kompa w środku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Makk,

Kompa w całości mam nowego, wszystkie stery aktualne, grę też raz przeinstalowałem i bez zmian. Wcześniej na laptopie było to samo. Bardziej liczyłem, że ktoś spróbowałby dojść co się dzieje z pliku dmp, bo imo tu jest odpowiedź co jest nie tak, a ja tego po prostu nie ogarniam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wywal wszystkie dodatki, puść nową grę i zobaczysz, potem właczaj kolejno dodatki

nie wiem czy jest ktoś na forum kto ogarnia DMP, SI nie wspiera FM'a z nieoficjalnymi dodatkami(facepacki itd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, klinsmann napisał:

SI nie wspiera FM'a z nieoficjalnymi dodatkami(facepacki itd)

Myślałem w ostateczności, żeby właśnie do nich uderzyć, ale w takiej sytuacji zostaję sam sobie... No nic, będę musiał zrobić tak jak mówisz, po nitce do kłębka i może trafię na problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi