Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Monti

surviv.io

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, z racji tego, że całkiem pokaźna wiara się zebrała jakiś czas temu, może ktoś jeszcze kontynuuje grę? Od kiedy się zarejestrowałem i sobie zerkam na statystyki jest większa frajda z rozgrywki, jakbyśmy się zebrali w cztery osoby, może dalibyśmy radę zagrać oddział?

surviv.io

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem chętny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie odstrasza ta rejestracja przez fb :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale do gry tego nie potrzebujesz, dzięki rejestracji masz tylko rekord z ostatnich gier, jakieś podstawowe statystyki i możesz sobie zaglądać do innych zarejestrowanych graczy. absolutnie nie jest to potrzebne, żeby śmigać z dp i wygrywać mecze dla teamu cmf.

zachęcam gorąco, gra jest cały czas rozwijana, ostatnio dorzucili kilka nowych broni, zrzuty samolotowe i broń melee. do gry w teamie potrzebnych jest czterech ludków, ale ze PRZEWAŻNIE ludzie grają w to randomowo, wystarczy odrobina zgrania i teamspeak, żeby śrubować rekordy. :O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to możemy spróbować :) tylko uprzedzam, że ostatnio mocny brak czasu mi doskwiera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny jest teraz ten event z deszczem meteorytów, znajdzie się ekipa trzech graczy, byśmy mogli grać squad?

Próbowałem pograć z randomami, ale albo się trafiają niedorozwoje, którzy po wylądowaniu na planszy rozbiegają się po całej wyspie i nie grają zespołowo, albo buce, którzy widząc mnie z uzbrojeniem obrzucają mnie granatami, by mnie ubić i mi to odebrać. Trudno znaleźć ogarniętych przeciwników, a w grze z Polakami mój nick "Polish Death Camps" mi nie pomaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz mój miecz

ale ogólnie rzecz biorąc to problem chyba w jakiejś platformie na której moglibyśmy się wirtualnie spotykać i przy sprzyjających okolicznościach rozpoczynać grę, nie wiem, facebook?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo skype. Przecież to akurat nie jest problem, większym jest znalezienie 4 osób jednocześnie do gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

toż o to mi chodzi - gra jest na tyle dynamiczna i krótka, że wygospodarowanie chwili to nie problem, problemem jest jak zobaczyć, czy ktoś w danym momencie też by chciał zagrać, jakaś sygnalizacja dostępności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałbym Ci PW, ale nie możesz ich otrzymywać ;) Myślę, że trzeba by było zrobić grupę na fejsie i robić konwersacje grupowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej czy mógłbym dołączyć do waszej grupy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pykacie coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znów jest event zespołowy - są chętni na zespołowe granie w tygodniu? @Monti , @Pulek, @Morpheus, @IBad ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Gacek napisał:

Znów jest event zespołowy - są chętni na zespołowe granie w tygodniu? @Monti , @Pulek, @Morpheus, @IBad ?

W sumie mogę spróbować :) więc możesz mnie liczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

si, można się zebrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebujemy jeszcze jednego do składu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było mnie. Nadal deficyt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal. Dziś mógłbym pograć wieczorem w składzie, jeśli ktoś obczai sprytny pomysł na komunikację ;)

Choć event się już skończył :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi