Skocz do zawartości

Herb klubu


Rekomendowane odpowiedzi

ID mojego klubu jest takie samo ja tego ktory przejalem zakladajac swoj czyli ( 5103663)

Wkleiłem koszulki do odpowiedniego folderu i tak jak widać na zdjeciu podmienilem nazwy oraz dodałem 3 komplet bo w tej druzynie go nie bylo.

W grze zresetowalem skorki i zaladowalem nowe a koszulki sie nie wgrały,

Jednak wgrały sie.ale dla tego klubu(w tym przypadku chippenham i zamiast 3 sa 2

Beztytulu_qenawhh.jpg

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Corem napisał:

ID mojego klubu jest takie samo ja tego ktory przejalem zakladajac swoj czyli ( 5103663)

Wkleiłem koszulki do odpowiedniego folderu i tak jak widać na zdjeciu podmienilem nazwy oraz dodałem 3 komplet bo w tej druzynie go nie bylo.

W grze zresetowalem skorki i zaladowalem nowe a koszulki sie nie wgrały,

Jednak wgrały sie.ale dla tego klubu(w tym przypadku chippenham i zamiast 3 sa 2

Szczerze mówiąc, nie bardzo kumam co napisałeś :P Znam już ID to zrobię configa w domu i wrzucę do folderu z koszulkami i spakuję Ci.

Klub musi mieć ustawione trzy wersje koszulek, żeby było je widać w grze. Jak ma dwie, to pozostaje to pozmieniać w edytorze.

Odnośnik do komentarza

Przy rozpoczeciu gry zaznaczyc ze chce uzywac edytora fm ? Jest to moze wazne?

To wyglada na razie tak jakbym nie mogl podmeinic koszulek na tym zapisie gry bo nie wygenerowalo mi dla tego klubu nowego id tylko nalozylo klub na klub i to w podstawowym klubie wszystko sie podmienia. 

Odnośnik do komentarza

To już średnio pomogę, gdyż nigdy się tym nie bawiłem. 

 

5 minut temu, Corem napisał:

Przy rozpoczeciu gry zaznaczyc ze chce uzywac edytora fm ? Jest to moze wazne?

Ta opcja pozwoli Ci w trakcie gry majstrować przy niej. Nie zaznaczaj. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...