Skocz do zawartości

Herb klubu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem,a mianowicie stworzyłem swój własny klub dodając do niego herb z internetu. Po rozpoczęciu kariery nim znalazłem o wiele lepszy pasujący do mojej paczki z herbami i problem jest taki,że chciałbym go zamienić tak,żeby nie zaczynać kariery od nowa ale nie da się tego zrobić. Podmieniłem Herb który chce z tym co już mam w dokumentach i w opcjach zresetowałem i przywróciłem skorki tak jak to robiłem przy ładowaniu packa z herbami ale nie pomogło. Ktoś wie może jak to rozwiązać? Z góry z dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Czy jest ktoś w stanie przerobić ten herb? Zależy mi na tym,żeby usunąć miejscowość oraz resztę napisów przerobić na język angielski,bo chce ten klub założyć w lidze angielskiej więc będzie klimatycznie. Jakby ktoś dał jeszcze radę zmienić zielony na czerwony zostawiając ten metaliczny pobłysk byłbym uradowany. Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza

Nie spieszy mi się nigdzie :) Chociaż jestem otwarty na propozycje jakby mógł wyglądać on w angielskim stylu czerwono czarny z nazwą drużyny Manchester F.C bo taką prowadzę drużynę w 22 lidze :D

Można by było podmienić to logo za tego dyskobola albo jestem otwarty na propozycje zrobienia czegoś tylko z tym logiem którego wlaśnie używam jeśli ktoś ma ochotę się pobawić.

 

Mój obecny klub:

Manchester F.C

Barwy:

Czerwono-Czarne

Obecne Logo

kisspng-liverpool-f-c-liver-bird-premier

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze pytanie odnośnie koszulek. Jest jakiś program albo coś w tym stylu,żeby stworzyć swoje koszulki? Chciałbym takie zrobić dodając na nich jakiegoś sponsora i herb klubu na piersi,żeby było to bardziej realistyczne i ciekawa. Trochę brakuje mi tego,bo same barwy są ok ale ten smaczek z logiem na nich i sponsorem mógłby dodać to coś do gry. Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza

Niestety moje żenujące umiejętności graficzne zostały pokonane przez program który strasznie się wieszał i crashował.... Photoshop... podziwiam instagramerki za cierpliwość. Także jeśli jest tu jakaś dobra dusza która,by mi pomogła tworząc koszulki dla mojego klubu byłoby mi bardzo miło.

 

Barwy: Beztytulu_qenewps.jpg

 

Logo klubu kisspng-liverpool-f-c-liver-bird-premier

 

Sponsor(Nie znalazłem innego,ale podoba mi się złote logo jak ma Liverpool. Carlsberg-Logo-880x660.png

 

Jedyne wymagania jakie mam to,żeby była to koszulka Nike.

Odnośnik do komentarza

Z góry dziękuję za chęci,bo wszystko wygląda łał,ale...

Herb po lewej bardzo mi się podoba(taki mi pasuje) ,ale coś w nim brakuje...jakiegoś dodatkowego elementu,ale jest już bomba jak dla mnie.

Co do koszulek Mogą jak najbardziej być tylko logo przydałoby się wstawić te z herbu i widać białe obramowania ich więc widać,że są na szybko zrobione oraz logo sponsora tez mogloby byc np czarnym konturem,żeby nie było widać tego białego. Co do 3 koszulki czyli niebieskiej jeśli można poprosiłbym bardziej granatową z dodatkami białymi.No i z czerwonych odpowiada mi ta ciemno-czerwona niz jasniejsza. No i jakbyś dał radę od razu dać je gotowe w paczkach do podmiany byloby juz cudownie

 

Jeszcze raz dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Corem napisał:

Herb po lewej bardzo mi się podoba(taki mi pasuje) ,ale coś w nim brakuje...jakiegoś dodatkowego elementu,ale jest już bomba jak dla mnie.

Nie wiem, co tam można dołożyć, żeby nie było nadźgane. 

 

21 minut temu, Corem napisał:

Co do koszulek Mogą jak najbardziej być tylko logo przydałoby się wstawić te z herbu i widać białe obramowania ich

Dałem białe obramowanie, żeby był lepiej widoczny herb. Ale można go zmienić na czarny. 

 

23 minuty temu, Corem napisał:

logo sponsora tez mogloby byc np czarnym konturem,żeby nie było widać tego białego.

To może lepiej dać napis w czarnym kolorze?

 

24 minuty temu, Corem napisał:

No i jakbyś dał radę od razu dać je gotowe w paczkach do podmiany byloby juz cudownie

Można zrobić. Tylko ponazywać i config z odpowiednim ID sobie sam będziesz musiał zrobić. 

 

Całością powinienem zająć się jutro po południu. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Nie wiem, co tam można dołożyć, żeby nie było nadźgane. 

Ok to herb zostaw już taki. Tutaj masz bardzo ładny szablon z tym metalicznym poblaskiem który pasuje do mojej skórki. Wystarczy podmienić grafikę w środku i jak dasz rade dodac do niej poblask i bedzie ok

36500001.png

Cytat

Dałem białe obramowanie, żeby był lepiej widoczny herb. Ale można go zmienić na czarny. 

Myslalem bardziej,żeby wstawić tam herb ktory stworzyles(ten po lewej)

Cytat

To może lepiej dać napis w czarnym kolorze?

Możesz dać. Będzie pasować

Cytat

Można zrobić. Tylko ponazywać i config z odpowiednim ID sobie sam będziesz musiał zrobić. 

Ponazywać potrafie ale nie wiem do konca jak to ID zrobić,ale pewnie sobie poradzę

Cytat

Całością powinienem zająć się jutro po południu. 

Nie ma pośpiechu i tak już wiele zrobiłeś :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Corem napisał:

Wygląda idealnie. Z góry jeszcze raz dziękuję:) Teraz tylko odpowiednio to wstawić :D

 

Rozpakuj, koszulki wsadź do folderu z koszulkami. To samo z herbem. W Opcjach gry włącz pokazywanie ID. Zobacz jaki ID ma Twój klub. Zmień nazwę herbu na ID i tą samą nazwę daj w configu. 

Z koszulkami prościej- w configu daj nazwę home pod odpowiednie ID Twojego klubu, to samo z wyjazdową i trzecią koszulką. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...