Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Corem

Herb klubu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem,a mianowicie stworzyłem swój własny klub dodając do niego herb z internetu. Po rozpoczęciu kariery nim znalazłem o wiele lepszy pasujący do mojej paczki z herbami i problem jest taki,że chciałbym go zamienić tak,żeby nie zaczynać kariery od nowa ale nie da się tego zrobić. Podmieniłem Herb który chce z tym co już mam w dokumentach i w opcjach zresetowałem i przywróciłem skorki tak jak to robiłem przy ładowaniu packa z herbami ale nie pomogło. Ktoś wie może jak to rozwiązać? Z góry z dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywal stary herb, wklej do folderu nowy. Daj to samo ID w nazwie herbu (Id kluvu, którym grasz) i w pliku config.

Odśwież skórkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Czy jest ktoś w stanie przerobić ten herb? Zależy mi na tym,żeby usunąć miejscowość oraz resztę napisów przerobić na język angielski,bo chce ten klub założyć w lidze angielskiej więc będzie klimatycznie. Jakby ktoś dał jeszcze radę zmienić zielony na czerwony zostawiając ten metaliczny pobłysk byłbym uradowany. Z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałoby się zrobić, tylko najwcześniej 22 lipca :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spieszy mi się nigdzie :) Chociaż jestem otwarty na propozycje jakby mógł wyglądać on w angielskim stylu czerwono czarny z nazwą drużyny Manchester F.C bo taką prowadzę drużynę w 22 lidze :D

Można by było podmienić to logo za tego dyskobola albo jestem otwarty na propozycje zrobienia czegoś tylko z tym logiem którego wlaśnie używam jeśli ktoś ma ochotę się pobawić.

Mój obecny klub:

Manchester F.C

Barwy:

Czerwono-Czarne

Obecne Logo

kisspng-liverpool-f-c-liver-bird-premier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spox, da się zrobić, ale jak pisałem- około 22 lipca, jak wrócę z urlopu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie odnośnie koszulek. Jest jakiś program albo coś w tym stylu,żeby stworzyć swoje koszulki? Chciałbym takie zrobić dodając na nich jakiegoś sponsora i herb klubu na piersi,żeby było to bardziej realistyczne i ciekawa. Trochę brakuje mi tego,bo same barwy są ok ale ten smaczek z logiem na nich i sponsorem mógłby dodać to coś do gry. Z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ppszukaj tutoriala,  np. do starszych wersji. Na pewno są jak zrobić.

A tak swoją drogą to też łatwo zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety moje żenujące umiejętności graficzne zostały pokonane przez program który strasznie się wieszał i crashował.... Photoshop... podziwiam instagramerki za cierpliwość. Także jeśli jest tu jakaś dobra dusza która,by mi pomogła tworząc koszulki dla mojego klubu byłoby mi bardzo miło.

Barwy: koszulkij_qenrxsq.jpg

Logo klubu kisspng-liverpool-f-c-liver-bird-premier

Sponsor(Nie znalazłem innego,ale podoba mi się złote logo jak ma Liverpool. Carlsberg-Logo-880x660.png

Jedyne wymagania jakie mam to,żeby była to koszulka Nike.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pisałem wyżej- poczekasz chwilę (teraz tydzień, bo tak wrócę do kompa) to się zrobi i herb i koszulki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam cały czas. Urywam kartki z kalendarza xD Chociaz bardziej ciekawiło mnie czy jest ktoś jeszcze na tym forum czy tylko ty,ale chyba tylko ty masz ochotę pomagać zagubionym duszą  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi