Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
dorigor

BŁĄD KOD 1 podczas próby dostępu do plików do pobrania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Proszę Was o pomoc , bomam taki problem. Po sformatowaniu dysku nie działa edytor FM2015. Pojawia się komunikat  "kod błędu -1 "Wystąpił błąd podczas sprawdzania stanu konta wirtualnego".

dodam, że wszystkie pliki gry na czas formatowania przeniosłem na dysk zewnętrzny a następnie z powrotem zainstalowałem tam gdzie powinny być czyli na dysk C/ moje dokumenty.

Co prawda gra się odpala , zapisane rozgrywki również mam zachowane, jednak zniknął mi edytor, który miałem wcześniej zakupiony. Kiedy chcę go uruchomić z poziomu gry pojawia się właśnie wyżej wymieniony komunikat. Komunikowałem się ze Steamem, ale tam mnie olali i kazali zgłosić się do producenta gry.

DODAM JESZCZE , ŻE GRE MAM LEGALNĄ w wersji pudełkowej a edytor był zakupiony w Steamie. Prosze  o pomoc. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź spójność plików w Steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdz w liste gier w bibliotece, prawym przyciskiem myszy kliknij na football managerze, czy tam na edytorze, wybierz z podrecznego menu "właściwości" , potem kliknij "Pliki Lokalne" i póżniej "sprawdz spójność plików gry".

Uwaga - przy Football Managerze wszystkie pliki fake czy inne które być może miałeś wczesniej podmienione zastąpi Ci na nowo oryginalnymi, tak że grywalne Niemcy, Japonia itp znikną z gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki , ale to nie pomogło - nadal nie mam w grze tego przycisku , który wprowadza do edytora :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...gdy klikam zakładkę "pliki do pobrania", tez wyskakuje" kod błędu - 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reinstal FMa, edytora, framworków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi