Skocz do zawartości

Regulamin działu Kariery


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

1. W nowym wątku powinny się znaleźć następujące informacje (najlepiej w pierwszym poście tematu):

- wersja gry, na której gra opowiadający,

- wielkość bazy danych,

- czy były wykorzystywane jakieś uaktualnienia lub specjalne zasady gry, na przykład tryb HC.

 

2. Użytkownik nie może uruchomić więcej niż 2 tematów w ciągu czternastu dni. Prowadzenie więcej niż jednego tematu naraz jest niedozwolone z uwagi na zjawisko porzucania tematów i zmian klubów. Sugerujemy staranny dobór ligi i drużyny przed otwarciem tematu.

 

3. W opisywanych karierach należy przestrzegać zasad poprawnej pisowni. Kariery w sposób rażący ignorujące normatywną ortografię (również interpunkcję) języka polskiego będą zamykane. Wszystkich autorów zachęcamy do przepuszczania tekstu przez elektroniczny korektor błędów ortograficznych (np.: Word, Ortograf.pl). Zamykane będą też kariery kaleczące gramatykę języka polskiego, pisane niechlujnie, oraz w nieuzasadniony sposób nadużywające słów powszechnie uważanych za wulgarne i/lub obraźliwe.

 

4. Każda kariera po miesiącu nieaktywności (czyt. po miesiącu od ostatniego napisanego w nim posta autora), zostaje automatycznie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

Oczywiście, jeśli autor będzie chciał „odkurzyć” opka – wystarczy PW do kogoś z mod-temu i opek zostanie reaktywowany.

 

5. Zmiana wielkości czcionki, koloru, wrzucanie obrazków bez taga spoiler jest dozwolone. Oczywiście bardzo prosimy o używanie tego z głową. Nie przesadzajmy głównie z kolorowaniem oraz wielkością czcionki, ażeby nam wszystkim dobrze się czytało zamieszczane teksty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Pulek odblokował ten temat
  • 1 rok później...

Witam. Jestem tu nowy. Gram regularnie na przemian w Football Managera i FIFĘ od EA Sports. Gdy jeszcze nie złapałem zajawki na FM'a parę lat temu to z sukcesami pisałem opowiadania z kariery FIFY na forach fanowskich tej gry. Chcę zapytać czy gdybym miał kiedyś pomysł, by zrobić opowiadanie z FIFY to taki wątek będę mógł tutaj utworzyć? Jest może jakiś temat poświęconych opowiadaniom karier z innych gier?

Edytowane przez Żurawski
ortografia
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Żurawski said:

Witam. Jestem tu nowy. Gram regularnie na przemian w Football Managera i FIFĘ od EA Sports. Gdy jeszcze nie złapałem zajawki na FM'a parę lat temu to z sukcesami pisałem opowiadania z kariery FIFY na forach fanowskich tej gry. Chcę zapytać czy gdybym miał kiedyś pomysł, by zrobić opowiadanie z FIFY to taki wątek będę mógł tutaj utworzyć? Jest może jakiś temat poświęconych opowiadaniom karier z innych gier?

 

Cześć :) możesz śmiało zakładać i pisać w tym dziale :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...