Skocz do zawartości
Makk

Regulamin działu Kariery

Rekomendowane odpowiedzi

1. W nowym wątku powinny się znaleźć następujące informacje (najlepiej w pierwszym poście tematu):

- wersja gry, na której gra opowiadający,

- wielkość bazy danych,

- czy były wykorzystywane jakieś uaktualnienia lub specjalne zasady gry, na przykład tryb HC.

 

2. Użytkownik nie może uruchomić więcej niż 2 tematów w ciągu czternastu dni. Prowadzenie więcej niż jednego tematu naraz jest niedozwolone z uwagi na zjawisko porzucania tematów i zmian klubów. Sugerujemy staranny dobór ligi i drużyny przed otwarciem tematu.

 

3. W opisywanych karierach należy przestrzegać zasad poprawnej pisowni. Kariery w sposób rażący ignorujące normatywną ortografię (również interpunkcję) języka polskiego będą zamykane. Wszystkich autorów zachęcamy do przepuszczania tekstu przez elektroniczny korektor błędów ortograficznych (np.: Word, Ortograf.pl). Zamykane będą też kariery kaleczące gramatykę języka polskiego, pisane niechlujnie, oraz w nieuzasadniony sposób nadużywające słów powszechnie uważanych za wulgarne i/lub obraźliwe.

 

4. Każda kariera po miesiącu nieaktywności (czyt. po miesiącu od ostatniego napisanego w nim posta autora), zostaje automatycznie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

Oczywiście, jeśli autor będzie chciał „odkurzyć” opka – wystarczy PW do kogoś z mod-temu i opek zostanie reaktywowany.

 

5. Zmiana wielkości czcionki, koloru, wrzucanie obrazków bez taga spoiler jest dozwolone. Oczywiście bardzo prosimy o używanie tego z głową. Nie przesadzajmy głównie z kolorowaniem oraz wielkością czcionki, ażeby nam wszystkim dobrze się czytało zamieszczane teksty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...