Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni przerwy i kolejny mecz. Rywalem był Dartford

 

Już w 3. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, a piłkę głową do siatki skierował Kieran Rowe. Minutę później goście doprowadzają do wyrównania. Z rzutu wolnego dośrodkował O'Connell, głową piłkę zgrał Alfie Pavey do Marcusa Holnessa. Strzałem z pierwszej piłki, umieścił w lewej części bramki. W 12. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Harvey Whyte zagrał w uliczkę do Ibry Sekajji, który lekko podprowadził piłkę. Strzałem z prawej nogi, po długim rogu, umieścił piłkę w siatce. 3. Minuty później podwyższamy prowadzenie, po bramce Ibry Sekajji z rzutu karnego. W 37. minucie z boiska, po drugiej żółtej kartce, wyleciał Elliott Bradbrook. W 38. minucie strzelamy 3 bramkę. Z rzutu wolnego dośrodkował Harry Daly, piłkę głową przedłużył Ollie Pearce do Ibry Sekajji, który strzałem, przy słupku. Umieścił piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry, Ibra Sekajja mógł strzelić 4 bramkę, lecz jego strzał obronił Watkins. W 58. minucie goście strzelają bramkę. Ferdinand Takyi zauważył wychodzącego bramkarza i zagrał do Toma Murphyiego. Ten strzałem z 16. metrów umieścił piłkę w pustej bramce. 2. Minuty później strzelamy 5 bramkę. Z prawej strony pola karnego wrzucił Ollie Pearce, a nie kryty Ibra Sekajja. Pakuje piłkę głową do siatki. W 63. minucie tracimy kuriozalna bramka. Callum Wilson zagrał do Dana Lincolna, od którego piłka się odbiła i wpadła do siatki. W 67. minucie strzelamy 6 bramkę. Z prawej strony pola karnego wrzucił Ollie Pearce, a piłkę do bramki, przy słupku, skierował Jordan Adekunle.  

Cytat

18.09.2018 r., 9 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[6.] Bognor Regis 6-3 Dartford [4.] 

Skład: Dan Lincoln – Callum Wilson, Chad Field (63' Jamie Gregory), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (63' Dean Rance), Harvey Whyte, Ben Swallow (63' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

3' Kieran Rowe

4' Marcus Holness

12' Ibra Sekajja

15(k.)' Ibra Sekajja

37(cz.k)' Elliott Bradbrook

38' Ibra Sekajja

45+1(n.k.)' Ibra Sekajja

58' Tom Murphy

59' Ibra Sekajja

63(sam.)' Dan Lincoln

67' Jordan Adekunle

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był lider, Dagenham&Redbridge

 

W 8. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Górna piłka Fejiri Okenabirhie do Mitchela Candina, który strzałem, przy lewym słupku. Umieszcza piłkę w siatce. W 22. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow, piłkę po zamieszaniu otrzymał Chad Field. Strzałem między bramkarzem, a obrońcą, umieścił piłkę w siatce. W 89. minucie wychodzimy na prowadzenie, po bramce Dion Macfoy-Johnston z rzutu karnego.  

Cytat

22.09.2018 r., 10 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[3.] Bognor Regis 2-1 Dagenham&Redbridge [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton (63' Jamie Gregory), Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees, Harvey Whyte, Ben Swallow (63' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (73' Dion Macfoy-Johnston)

 

8' Mitchel Candlin

22' Chad Field

89(k.)' Dion Macfoy-Johnston

 

Odnośnik do komentarza

Ostatni mecz w tym miesiącu zagramy z AFC Fylde

 

W 11. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Calvin Davies, a piłkę głową do siatki skierował Chad Field. 5. Minut później gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony wrzucił Lewis Butroid, a piłkę do siatki z prostego podbicia. Skierował Anton Forrester. W 50. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka od Olliego Pearce'a do urywającemu się obrońcom Ibry Sekajji. Wpadł w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę, umieścił piłkę w siatce.

Cytat

29.09.2018 r., 11 Kolejka, Stadion: Mill Farm 

[9.] AFC Fylde 1-2 Bognor Regis [2.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton (62' Jamie Gregory), Harry Daly – Kieran Rowe (62' Jimmy Muitt), Ian Rees (62' Dean Rance), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

11' Chad Field 

16' Anton Forrester 

50' Ibra Sekajja

 

Miesiąc w skrócie:

9tes8V0.png

 

Tabela na koniec miesiąca:

0sCdV2A.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w październiku był Maldstone United

 

W 9. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzuca Ibra Sekajja, a piłkę głową do siatki skierował Kieran Rowe. W 18. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównywania. Z rzutu rożnego dośrodkował Joe Anderson, a piłkę głową do siatki skierował Darius Osei.  

Cytat

6.10.2018 r., 12 Kolejka, Stadion: Gallagher Stadium 

[20.] Maldstone United 1-1 Bognor Regis [2.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (61' Jamie Gregory), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (61' Dean Rance), Harvey Whyte, Ben Swallow (61' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

9' Kieran Rowe

18' Darius Osei

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był vice-lider Ebbsfleet United. Odbyło się losowanie F.A Cup, w 4. rundzie zagramy z Barrow

 

Już w 30. sekundzie meczu, sędzia dyktuje rzut karny dla naszego zespołu. Bramkę z rzutu karnego pod poprzeczkę, strzelił Ibra Sekajja. W 56. minucie podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, a piłkę głową do siatki, skierował Ollie Pearce. W 82. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Jerome Thomas wrzucił w pole karne, podanie otrzymał Maxime Diamou, strzałem przy słupku. Strzelił gola.

Cytat

9.10.2018 r., 13 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[4.] Bognor Regis 2-1 Ebbsfleet United [2.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (62' Jamie Gregory), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (62' Dean Rance), Harvey Whyte, Ben Swallow (62' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

1(k.)' Ibra Sekajja

56' Ollie Pearce

82' Maxime Biamou

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Torquay United

 

W 8. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Harry Daly, a będący na drugim słupku, nie kryty Kieran Rowe. Kieruje piłkę do siatki. 3. Minuty później i podwyższamy prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ian Rees do Curtisa Langtona, który zagrał do Chada Fielda. Ten wystawił piłkę Olliemu Pearcemu, który strzałem z woleja. Pakuje futbolówkę do siatki. W 37. minucie strzelamy 3 bramkę. Z lewej strony pola karnego wrzucił Jordan Adekunle, głową zgrał Kieran Rowe do Olliego Pearce'a, który strzałem po długim rogu. Umieszcza piłkę w siatce. W 50. minucie strzelamy następną bramkę. Z lewej strony dośrodkował Jordan Adekunle, a piłkę głową do siatki skierował Ollie Pearce. 2. Minuty później i strzelamy 5 bramkę. Harry Daly zagrał długą piłkę do Ibry Sekajji, który wpadł w pole karne i strzałem między nogami bramkarza. Umieszcza piłkę w siatce. W 74. minucie z powodu urazu głowy, boisko opuścił Ibra Sekajja.  

Cytat

13.10.2018 r., 14 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[3.] Bognor Regis 5-0 Torquay United [19.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (62' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (62' Jimmy Muitt), Ian Rees (62' Dean Rance), Harvey Whyte, Jordan Adekunle – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

8' Kieran Rowe 

11' Ollie Pearce 

37' Ollie Pearce 

50' Ollie Pearce 

52' Ibra Sekajja

Ibra Sekajja zwichnął żuchwę i będzie pauzować przez 3-4 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza

Rywalem następnym w F.A Cup był Barrow

 

W 6. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wrzucił Ollie Pearce, a piłkę głową do siatki skierował Callum Fullwood. W 27. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Reuben Noble-Lazarus podaje do Drissa Traore i strzałem z 15. Metrów. Umieszcza piłkę w okienko bramki. W 54. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego zagrał Callum Fullwood do Olliego Pearce'a. Ten strzałem z pierwszej piłki, pod ciałem bramkarza, umieszcza piłkę w siatce.

Cytat

20.10.2018 r., 4 runda kwalifikacyjna F.A Cup, Stadion: Holker Street 

[VNL.] Barrow 1-2 Bognor Regis [VNL.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (63' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (63' Jimmy Muitt), Ian Rees, Harvey Whyte (63' Alex Kelly), Jordan Adekunle – Ollie Pearce, Callum Fullwood

 

6' Callum Fullwood

27' Drissa Traore

54' Ollie Pearce

 

Odnośnik do komentarza

Ligowym rywalem był York City. W tym meczu nie zagra Iar Rees z powodu żółtych kartek. W 1 Rundzie F.A Cup zagramy z Horrogate Town. 

 

W 48. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu wolnego wrzucił Heslop. Jayden Antwi zagrał do Dannyiego Rowe, który strzałem, przy słupku. Umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty później i jest 2-0. Długa piłka od Seana Newtona do Jaydena Antiwego. Przyjął piłkę, minął naszego obrońcy i wpadł w pole karne. Strzałem w prawy dolny róg bramki, zdobywa gola. W 81. minucie gospodarze strzelają 3 bramkę. Bradley Fewster zagrał do Jaydena Antwigo. Wpadł w pole karne i strzałem w prawy dolny róg bramki. Umieszcza futbolówkę w siatce.

Cytat

27.10.2018 r., 15 Kolejka, Stadion: Bootham Crescent 

[11.] York City 3-0 Bognor Regis [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (60' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (60' Jimmy Muitt),Dean Rance, Harvey Whyte, Jordan Adekunle (60' Ben Swallow) – Ollie Pearce, Callum Fullwood

 

48' Danny Rowe

49' Jayden Antwi

81' Jayden Antwi

 

Odnośnik do komentarza

W ostatnim meczu października graliśmy z Boreham Wood

 

W 13. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Alfie Beestin, a piłkę do siatki skierował Charles Vernam. W 47. minucie doprowadzamy do wyrównania. Harvey Whyte zagrał górną piłkę do Ben Swallowa, on głową podał do Calluma Fullwooda. Ten głową skierował futbolówkę do siatki. W 57. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow. Piłkę zgrał Curtis Langton do Harveya Whyte'a. Ten mocnym strzałem, umieszcza piłkę w siatce. W 83. minucie podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wrzucił Jimmy Muitt, a piłkę głową skierował Callum Fulllwood. Minutę później goście strzelają bramkę kontaktową. Gola z rzutu karnego strzelił Bruno Andrade.  

Cytat

30.10.2018 r., 16 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[2.] Bognor Regis 3-2 Boreham Wood [6.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (61' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (61' Jimmy Muitt), Dean Rance (61' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Callum Fullwood

 

13' Charles Vernam

47' Callum Fullwood

57' Harvey Whyte

83' Callum Fullwood

84(k.)' Bruno Andrade

 

Tabela na koniec miesiąca:

QOVQNFZ.png

 

Miesiąc w skrócie:

kfUuzxC.png

Odnośnik do komentarza

Kilka dni przed meczem odbyłem rozmowę z Galway United. 

Pierwszym rywalem w listopadzie miał być Dover Atletic. Przez ulewę przełożono spotkanie. Więc teraz zagramy w F.A Cup z Harrogate Town. W tym meczu nie zagrał Calvin Davies z powodu kartek. 

 

W 23. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ruane, piłkę głową przedłużył Marios Ogboe. Futbolówkę otrzymał Terry Kennedy, który strzałem z pierwszej piłki, wpakował ją do siatki. W 31. minucie doprowadzamy do wyrównania, po bramce Deana Rance'a z rzutu karnego. W 85. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Kieran Rowe zagrał długą piłkę do Ibry Sekajji. Wpadł w pole karne i strzałem z lewej nogi, umieścił piłkę w prawym dolnym rogu bramki. 5. Minut później gospodarze doprowadzają do wyrównania. Mark Millar zagrał na lewą stronę pola karnego do Harryiego Pickeringa, który mocnym strzałem, przy słupku. Umieścił piłkę w siatce.  

Cytat

10.11.2018 r., 1 runda F.A Cup, Stadion: Wetherby Road 

[VNL.] Harrogate Twon 2-2 Bognor Regis [VNL.] 

Skład: Dan Lincoln – Callum Wilson, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Dean Rance, Harvey Whyte (63' Alex Kelly), Jordan Adekunle (63' Ben Swallow) – Ollie Pearce, Callum Fullwood (63' Ibra Sekajja)

 

23' Terry Kennedy 

31(k.)' Dean Rance 

85' Ibra Sekajja 

90' Harry Pickering

 

Odnośnik do komentarza

Czas na spotkanie zaległe w lidze. Rywalem był Dover Athletic. Jeśli awansujemy do kolejnej rundy F.A Cup zagramy z Carlisle. W tym meczu z powodu kartek nie zagra Kieran Rowe. 

 

W 25. minucie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłką od Jonathana Dinzeyi'a do Calluma Fullwooda. Ten wpadł w pole karne i zauważył wychodzącego do niego bramkarza. Podał do nie krytego Olliego Pearce'a, który strzałem na pustą bramkę, zdobywa gola. W 33. minucie podwyższamy prowadzenie. Harvey Whyte zagrał do nie krytego w polu karnego Olliego Pearce'a. Ten strzałem z pierwszej piłki, umieścił piłkę w lewym dolnym rogu bramki. 7. Minut później strzelamy 3 bramkę. Ben Swallow zagrał do nie krytego Olliego Pearce'a, który strzałem, przy krótkim słupku. Nie dał szans bramkarzowi, obronienia uderzenia. W 87. minucie strzelamy kolejną bramkę. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, piłkę głową, przy słupku. Skierował Jimmy Muitt

Cytat

13.11.2018. r., 17 Kolejka (zaległe), Stadion: Nyewood Lane 

[4.] Bognor Regis 4-0 Dover Athletic [15.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi (60' Chad Field), Curtis Langton, Harry Daly – Ben Swallow, Dean Rance (60' Ian Rees), Harvey Whyte, Jordan Adekunle (60' Jimmy Muitt) – Ollie Pearce, Callum Fullwood

 

25' Ollie Pearce 

33' Ollie Pearce 

40' Ollie Pearce 

87' Jimmy Muitt

 

Po meczu dostałem smsa, że jutro akcja. Mam czekać koło bramy stadionu.

Odnośnik do komentarza

W dniu akcji, dostałem wiadomość, że rozmowa kwalifikacyjna z Galway United. Znaleźli kogoś innego na miejsce menedżera. 

Wychodząc z domu, Anja kazała, żebym był ostrożny. 

Będąc już na miejscu, czekałem na Dominica oraz na Vladimira i Boba. Z którymi ostatnio byłem na takiej akcji. Przyjechali SUV-em. Czarne BMW x5, wart kilkanaście tysięcy.  

- Cześć Piotrek. - Mówi Dominic przez otwarte okno w samochodzie. - Wsiadaj, musimy się śpieszyć. 

Wsiadłem szybko do środka. Byli tam dobrzy znajomi, z którymi ostatnio współpracowałem. 

- Dziś robimy jak ostatnio. - Zaczyna Bob. - My rozmawiamy z nimi, a ty przynosisz torbę nam torbę i odbierasz torbę. Zapomniałbym, masz tu maskę. - Podanie mi maskę. - Zaczynasz być rozpoznawalny, a my nie chcemy, żeby cię dorwali. 

Wziąłem i założyłem na siebie. 

Dojechaliśmy na miejsce. Ustawiliśmy się tam, gdzie ostatnio i czekaliśmy na kontrahentów. 

- Piotrek. Słyszałem, że zgłosiłeś się do klubu z Rosji. - Powiedział nieco zły Dominic. 

Pokiwałem głową. - Zgadza się. Chcę nowych wyzwań klubowych. 

- Liczę, że uda się ci tam trafić. Dobra cicho, przyjechali. - Zakończył Dominic. 

Oni wyszli z samochodu, a czekałem w samochodzie. Po kilku minutach zawołali mnie. Wziąłem torbę i zaniosłem im. Po wymianie torb, wróciliśmy do auta. 

- Dobra robota. - Zaczął Dominic. - Jedziemy to opić. 

- Dzięki, ale muszę wrócić do domu, by przygotować się na mecz ligowy. - Wtrąciłem. 

- Dobra. To my cię zawieziemy do domu, a my jedziemy to opić. 

Będąc już pod domem.

- Masz tu kopertę. - Podaje mi Dominic kopertę. - Zajrzyj w domu do środka. 

- Dzięki. Jestem do usług, jak coś. - Zakończyłem i wszedłem z samochodu. 

Będąc już w domu, zajrzałem do koperty. Było tam 25000 € i mała notka: "Jeśli odejdziesz to zostaniesz naszym agentem. Kasa na przyszłe transakcje. Jeśli zostaniesz to będziesz mieć na małe co nieco."

Odnośnik do komentarza

Kolejnym ligowym rywalem był Harrogate Town. W tym meczu z powodu kartek nie zagrał Dean Rance. 

 

W 11. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. W pole karne zagrał Kieran Hayes, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wylądowała pod nogami nie krytego Scota Bennetta. Ten z najbliższej odległości, wpakował futbolówkę do siatki. W doliczonym czasie gry, rywale strzelają kolejną bramkę. Z rzutu wolnego dośrodkował Dan Ward, a piłkę pod poprzeczkę, uderzył Terry Kennedy.  

Cytat

17.11.2018 r., 18 Kolejka, Stadion: Wetherby 

[6.] Harrogate Town 2-0 Bognior Regis [1.]

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (62' Harry Donovan), Harvey Whyte, Jordan Adekunle (62' Ben Swallow) – Ollie Pearce, Callum Fullwood (62' Ibra Sekajja)

 

11' Scot Bennett 

90+2' Terry Kennedy

 

Odnośnik do komentarza

Czas na powtórzenie meczu w F.A Cup z Harrogate Town

 

W 80. minucie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka od Jonathana Dinzeyia do Ibry Sekajji, który głową zgrał do Olliego Pearce'a. Ten strzałem z 16. Metrów, umieszcza piłkę w lewym dolnym rogu bramki. 7. Minut później podwyższamy prowadzenie. Długa piłka od Jonathana Dinzeyia do wbiegającego w pole karne rywali Olliego Pearce'a. Ten zszedł na prawą nogę i strzałem, przy krótkim słupku. Umieszcza piłkę w siatce. 

Cytat

21.11.2018 r., 1 Runda F.A Cup [powt.], Stadion: Nyewood Lane 

[VNL.] Bognor Regis 2-0 Harrogate Town [VNL.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (61' Jimmy Muitt), Ian Rees, Harvey Whyte (70' Alex Kelly), Ben Swallow – Ollie Pearce, Callum Fullwood (61' Ibra Sekajja)

 

80' Ollie Pearce 

87' Ollie Pearce

 

Odnośnik do komentarza

Chwila przerwy i graliśmy z Hartlepool United

 

Już w 15. sekundzie goście wychodzą na prowadzenie. Curtis Langton zagrał do Dana Lincolna, ten źle przyjął piłkę i odskoczyła mu. Do futbolówki dopadł Matt Foy, strzela na pustą bramkę i zdobywa gola. W 8. minucie doprowadzamy do wyrównania. Długa piłka od Calluma Fullwooda do Olliego Pearce'a. Wpada w pole karne i mocnym strzałem, przełamuje palce bramkarza i zdobywa gola. W 26. minucie padła bramka dla naszego zespołu w sposób kuriozalny. Donnelly zagrał do będącego na linii bramkarza. Lawrence przesunął się, a piłka przy lewym słupku. Wpadła do siatki. W 38. minucie podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony pola karnego do środka zagrał Ollie Pearce. Piłkę na 16. metrze otrzymał Harvey Whyte, który z pierwszej piłki. Umieszcza piłkę w lewym dolnym rogu bramki.  

Cytat

24.11.2018 r., 19 Kolejka, Stadion: Victoria Park 

[15.] Hartlepool United 1-3 Bognor Regis [3.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton (62' Chad Field), Harry Daly – Jimmy Muitt (62' Kieran Rowe), Ian Rees, Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Callum Fullwood (62' Ibra Sekajja)

 

1' Matt Foy

8' Ollie Pearce

26(sam.)' Liam Donnelly

38' Harvey Whyte

Ben Swallow w trakcie meczu wybił Palucha i będzie pauzować przez 8-11 dni.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie spotkanie w listopadzie z Macclesfield Town

 

W 18. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony boiska w pole karne zagrał Jordan Adekunle, a piłkę, przy słupku do siatki skierował Ollie Pearce. 5. Minut później podwyższamy prowadzenie. Ian Rees zagrywa długą piłkę do nie krytego Olliego Pearce'a. Wpadł w pole karne i strzałem w lewy dolny róg bramki, pakuje futbolówkę do siatki. W 26. Minucie gospodarze strzela bramkę kontaktową. Bramkę z rzutu karnego strzelił Easah Suliman, przełamując Danemu Lincolnemu ręce. W 61. minucie z boiska po drugiej żółtej kartce z boiska wyleciał Koby Arthur. W doliczonym czasie gry do karnego podszedł Ibra Sekajja i trafia w poprzeczkę.  

Cytat

27.11.2018 r., 20 Kolejka, Stadion: The Moss Rose 

[22.] Macclesfield Town 1-2 Bognor Regis [2.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi (66' Chad Field), Curtis Langton, Harry Daly – Jimmy Muitt (66' Kieran Rowe), Ian Rees, Harvey Whyte, Jordan Adekunle – Ollie Pearce, Callum Fullwood (66' Ibra Sekajja)

 

18' Ollie Pearce 

23' Ollie Pearce 

26(k.)' Easah Suliman 

61(cz.k.)' Koby Arthur

90+3 (n.k.)' Ibra Sekajja

 

Tabele na koniec miesiąca:

gZFjspJ.png

 

Miesiąc w skrócie:

2mPDsnR.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w grudniu był Eastleigh

 

W 14. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Cooper zagrał między dwóch obrońców, piłkę otrzymał Paul McCallum. Najpierw trafił w bramkarza, następnie w słupek i za trzecim razem. Umieścił piłkę w pustej bramce. Goście potrzebowali minuty, by podwyższyć prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Jack Storer, a piłkę głową do siatki skierował Paul McCallum. W 19. Minucie z powodu kontuzji goleni, boisko opuścił Jimmy Muitt, a w jego miejsce zameldował się Kieran Rowe. W 87. Minucie z powodu kontuzji stopy boisko opuścił Kieran Rowe.

Cytat

1.12.2018 r., 21 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[2.] Bognor Regis 0-2 Eastleigh [15.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton (45' Keaton Wood), Harry Daly – Jimmy Muitt (19' Kieran Rowe), Ian Rees, Harvey Whyte, Jordan Adekunle – Ollie Pearce, Callum Fullwood (64' Ibra Sekajja) 

14' Paul McCallum 

15' Paul McCallum

 

Kieran Rowe zwichnął staw skokowy i będzie pauzować przez 6-9 dni, natomiast Jimmy Muitt złamał podudzie i będzie pauzować przez 5-6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem był Tranmere Rovers. W 1 rundzie F.A Trophy zagramy z Dulwich Hamlet. 

 

W 14. minucie rzut karny broni Davies, a strzelającym był Ben Swallow. W 22. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Harry Daly, a z pierwszej piłki do siatki skierował Ollie Pearce. W 32. minucie podwyższamy prowadzenie. Callum Fullwood zagrał na lewą stronę pola karnego do Jordana Adekunle'a, który strzałem w samo okienko bramki. Umieszcza piłkę w siatce. W 65. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Długa piłka od Devarna Greena do Jamesa Alabia, który przyjęciem minął rywala. Wpadł w pole karne i przy krótkim słupku. Pakuje futbolówkę do siatki. W 77. minucie strzelamy 3 bramkę. Długa piłka od Luca Wrightmana do Ibry Sekajji. Wpadł w pole karne i strzałem między bramkarza, pakuje futbolówkę do siatki. W 83. minucie strzelamy kolejną bramkę. Piłka od Harveya Whyte'a do Ibry Sekajji, który wpadł w pole karne i mocnym strzałem, po długim rogu. Umieszcza piłkę w siatce.

Cytat

4.12.2018 r., 22 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[3.] Bognor Regis 4-1 Tranmere Rovers [10.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood, Curtis Langton, Harry Daly – Ben Swallow (61' Lucas Wrightman), Ian Rees (61' Dean Rance), Harvey Whyte, Jordan Adekunle – Ollie Pearce, Callum Fullwood (61' Ibra Sekajja)

 

14(n.k.)' Ben Swallow 

22' Ollie Pearce 

32' Jordan Adekunle

65' James Alabi

77' Ibra Sekajja 

83' Ibra Sekajja

 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...