Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Następnym rywalem było Leicester City

 

W 52. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Jan Demmer, piłkę wybił jeden z obrońców. Lars Petter Opas zagrał do Ryana Tunnicliffego, który odegrał do niekrytego Daniela Rysaviego. Mocnym strzałem pod poprzeczkę, umieszcza futbolówkę w siatce. W 68. minucie rywale doprowadzą do wyrównania. Z prawej strony pola karnego zagrał Demarai Gray zagrał do niekrytego Enesa Unala, który strzałem z pierwszej piłki. Uderzeniem w lewy dolny róg bramki, pokonuje naszego bramkarza. W ostatnich minutach meczu ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego zagrał Jan Demmer, a piłkę do siatki skierował Rene Starke.  

Cytat

18.09.2022 r., 5 Kolejka, Stadion: King Power Stadium 

[16.] Leicester City 1-2 QPR [4.] 

Skład: Alex Smithies – Thomas Lambrechts (67‘ Darnell Furlong), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala (67‘ Dominik Stumberger), Ryan Tunnicliffe, Lars Petter Opas – Jan Demmer, Jiri Jablonsky (67‘ Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

52’ Daniel Rysavy 

68’ Enes Unal 

90+4’ Rene Starke

 

Odnośnik do komentarza

3 Dniowa przerwa i kolejne spotkanie, tym razem graliśmy w League Cup i ponownie zagramy Leicesterem City

 

W 3. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony do środka zagrał Lars Petter Opas do Daniela Rysaviego ,lecz piłkę spod nóg wślizgiem zabrał obrońca. To wykorzystał Orel Mangala, który z najbliższej odległości. Umieszcza piłkę w siatce. W 23. minucie podwyższamy prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Darnell Furlong, piłkę głową przedłużył Max Thompson, a piłkę po rękach bramkarza do siatki, skierował Fabian Schar. 4. Minuty później strzelamy kolejną bramkę. Z prawej strony pola karnego zagrał Jan Demmer, a zamykający akcję Jiri Jablonsky, pokonuje bramkarza rywali. Kilka minut przed końcem pierwszej strzelamy 4 bramkę. Piłkę za plecy zagrał Lars Petter Opas do Daniela Rysaviego. Piłkę dopadł w polu karnym i mocnym strzałem pod poprzeczkę. Strzela gola. W ostatnich minutach meczu, dobijamy rywali. Piłkę za plecy obrońców zagrał Max Thompson do urywającego się obrońcom Gaizki Telletxea. Wpadł w pole karne i strzałem, po ziemi przy lewym słupku. Pokonuje golkipera. 

Cytat

21.09.2022 r., 3 Runda League Cup, Stadion: Loftus Road 

[EKS.] QPR 5-0 Leicester City [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala (63‘ Dominik Stumberger), Max Thompson, Lars Petter Opas – Jan Demmer (63‘ Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (63‘ Gaizka Telletxea)

 

3’ Orel Mangala 

23’ Fabian Schar 

27’ Jiri Jablonsky 

43’ Daniel Rysavy 

90+1’ Gaizka Telletxea

 

Odnośnik do komentarza

W przedostatnim meczu miesiąca zagraliśmy z Arsenalem. W 4 rundzie League Cup zagramy z Portsmouth. 

 

W 36. Minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Na prawą stronę pola karnego zagrał Granit Xhaka do Reissa Nelsona, wpadł on w pole karne. Mocnym strzałem, przy krótkim słupku, pokonuje naszego golkipera. Tuż przed końcem pierwszej połowy, gospodarze podwyższają prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Hector Bellerin, a piłkę do siatki skierował Miguel Borja.  

Cytat

24.09.2022 r., 6 Kolejka, Stadion: Emirates Stadium 

[5.] Arsenal 2-0 QPR [3.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson (62‘ Krystian Bielik), Fabian Schar, Scott Malone – Dominik Stumberger, Ryan Tunnicliffe (62‘ Max Thompson), Orel Mangala – Jan Demmer, Jiri Jablonsky (62‘ Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

36’ Reissa Nelson 

45’ Miguel Borja

 

Tabela na koniec miesiąca:

o0MhaHM.png

Odnośnik do komentarza

W ostatnim meczu września, zagraliśmy z Istanbul Basaksehirem w 2 kolejce Ligi Europy. 

 

W 14. minucie do rzutu karnego podszedł Fabian Schar i strzałem, przy prawym słupku. Pokonuje bramkarza rywali. W 24. minucie podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wrzucił Jan Demmer, a piłkę głową do siatki, pod poprzeczkę skierował Jiri Jablonsky. 3. Minuty później goście strzelają bramkę kontaktową. Piłkę za plecy obrońców zagrał Robin Yalcin, niezdecydowanie Johna Gibbsa-Pattersona wykorzystał Umut Bozok, który wyszedł sam na sam z bramkarzem. Mocnym strzałem, pod poprzeczkę pokonał bramkarza. W 81. minucie strzelamy 3 bramkę. Z lewej strony dośrodkował Scott Malone, a piłkę do siatki skierował Vitor Xavier Mira. Pada kolejna bramka dla naszego zespołu. Na prawą stronę pola karnego zagrał Dominik Stumberger do Jana Demmera. Zszedł na prawą nogę i strzałem po długim rogu, zdobywa bramkę.  

Cytat

29.09.2022 r., 2 Kolejka [Liga Europy], Stadion: Loftus Road 

[4.] QPR 4-1 Istanbul Basaksehir [3.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala, Ryan Tunnicliffe (63‘ Max Thompson), Lars Petter Opas (72‘ Dominik Stumberger) – Jan Demmer, Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (63‘ Vitor Xavier Mira)

 

14(k.)’ Fabian Schar 

24’ Jiri Jablonsky 

27’ Umut Bozok 

81’ Vitor Xavier Mira 

86’ Jan Demmer

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w październiku był Watford

 

W 29. minucie z powodu urazu stopy, boisko opuścił Daniel Rysavy, a w jego miejsce wszedł Vitor Xavier Mira. W 34. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Jan Demmer, piłkę otrzymał Ryan Tunnicliffe, który zagrał do Orela Mangali. Ten oddał strzał na bramkę, zablokował to obrońca i ponownie futbolówka wróciła pod nogi Ryana Tunnicliffe’a. Strzałem po ziemi, pokonał bramkarza rywali. W 89. minucie goście doprowadzają do wyrównania. Richarlison zagrał na prawą stronę do urywającemu się obrońcy Danilo Rinaldiego. Wpadł on w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę. Pokonuje naszego bramkarza.  

Cytat

2.10.2022 r., 7 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[5.] QPR 1-1 Watford [15.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Krystian Bielik, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala, Ryan Tunnicliffe, Lars Petter Opas (64‘ Dominik Stumberger)– Jan Demmer (64‘ Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy

 

34’ Ryan Tunnicliffe 

89’ Danilo Rinaldi

Daniel Rysavy nabawił się zwichnął staw skokowy i będzie pauzować przez 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Po przerwie na reprezentację, naszym rywalem był West Ham United

 

W 29 minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jan Demmer, a piłkę pod ciałem bramkarza, skierował Jiri Jablonsky. W 37. minucie podwyższamy prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Jiri Jablonsky, głową piłkę zgrał Fabian Schar do Jan Demmera. Ten mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy strzelamy kolejną bramkę. Z prawej strony pola karnego zagrał po ziemi Jan Demmer, a piłkę po ręką bramkarza do siatki skierował Gaizka Telletxea. W 63. minucie gospodarze strzelają bramkę. Z prawej strony do środka zagrał Abraham do Antonio Sanabrii, ten najpierw trafił w obrońcę. Piłka wróciła pod jego nogi i mocnym strzałem, pod poprzeczkę. Pokonuje naszego golkipera. W ostatnich minutach dobijamy rywali. Z rzutu rożnego dośrodkował Jan Demmer. Głową zgrał Rene Starke do Ryana Tunnicliffe’a, który momentalnie oddał strzał na bramkę. Piłka odbiła się po drodze od zawodnika rywali i wylądowała w siatce.  

Cytat

15.10.2022 r., 8 Kolejka, Stadion: London Stadium 

[20.] West Ham United 1-4 QPR [5.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson (63‘ Krystian Bielik), Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala, Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek (63‘ Dominik Stumberger) – Jan Demmer, Jiri Jablonsky (63‘ Rene Starke)– Gaizka Telletxea

 

29’ Jiri Jablonsky 

37’ Jan Demmer 

49’ Gaizka Telletxea 

63’ Antonio Sanabria 

90+4’ Ryan Tunnicliffe

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnie spotkanie w Lidze Europy, przed meczami rewanżowymi. 3 Rywalem w grupie był Spartak Moskwa

 

W 42. minucie po drugiej żółtej kartce, z boiska wyleciał Mohamed Elneny. W 43. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karne uderzył Jan Demmer, lecz obronił to bramkarz. Do piłki dopadł Jiri Jablonsky i strzałem z pierwszej piłki, pokonuje bramkarza.  

Cytat

20.10.2022 r., 3 Kolejka [Liga Europy], Stadion: Odkritie Arena 

[2.] Spartak Moskwa 0-1 QPR [3.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (64‘ Krystian Bielik), Scott Malone – Orel Mangala (64‘ Dominik Stumberger), Ryan Tunnicliffe (64‘ Max Thompson), Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy

 

42(cz.k.)’ Mohamed Elneny 

43’ Jiri Jablonsky

 

 

Tabela przed rewanżami:

x6SOzkU.png

 

1 Kolejka, 2 Kolejka, 3 Kolejka

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem w lidze był Liverpool

 

W 3. minucie z powodu urazu głowy, boisko opuścił Orel Mangala, a w jego miejsce wszedł Dominik Stumberger. W 88. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wzdłuż bramki zagrał Sadio Mane, a niekryty Son Heung-Min. Umieszcza piłkę w siatce.  

Cytat

23.10.2022 r., 9 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[3.] QPR 0-1 Liverpool [2.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala (3’ Dominik Stumberger), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (69‘ Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (62‘ Gaizka Telletxea)

 

88’ Son Heung-Min

Daniel Rysavy skręcił kolano i będzie pauzować przez 2-3 tygodnie. Orel Mangala doznał wstrząśnięcia mózgu i będzie niezdolny do gry przez 2-3 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza

W przedostatnim meczu października zagraliśmy z Portsmouth w ramach 4 rundy League Cup. 

 

W 19. minucie wychodzimy na prowadzenie. Dominik Stumberger zagrał na prawą stronę pola karnego, a strzałem po przyjęciu oddał Jan Demmer. Bardzo precyzyjne uderzenie ze strony Niemca i futbolówka wylądowała w siatce. W 38. minucie podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony pola karnego do środka zagrał Jiri Jablonsky, piłka odbiła się od obrońcy rywali i wylądowała pod nogami Jana Demmera. Ten będąc niekryty, bez problemu pokonuje bramkarza rywali. W 58. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Z lewej strony dośrodkował Jeffrey Schlupp, nikt tego nie przeciął i do piłki dopadł Tom Crabb. Strzałem z prostego podbicia, przy prawym słupku, umieszcza futbolówkę w siatce. 3. Minuty później zdobywamy 3 bramkę. Lars Petter Opas zgrał piłkę głową do Dominika Stumberga. Podprowadził piłkę pod pole karne i mocnym strzałem przy lewym słupku, pokonuje bramkarza rywali. W 77. minucie goście strzelają gola. Z lewej strony dośrodkował Carlton Morris, a piłkę do siatki skierował, przy słupku Harry Hughes. W 85. minucie rywale doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Jeffrey Schlupp, a piłkę głową do siatk skierował Harry Hughes. W 114. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Jiri Jablosnky, a piłkę głową do siatki skierował Jan Demmer.  

Cytat

26.10.2022 r., 4 Runda League Cup, Stadion: Loftus Road 

[EKS.] QPR d4-3 Portsmouth [CH.] 

Skład: Ignacio Acosta – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson (105‘ Krystian Bielik), Fabian Schar, Jeronimo (64‘ Darnell Furlong) – Dominik Stumberger, Ryan Tunnicliffe (64‘ Max Thompson), Lars Petter Opas – Jan Demmer, Jiri Jablonsky – Gaizka Telletxea (64‘ Vitor Xavier Mira)

 

19’ Jan Demmer 

38’ Jan Demmer 

58’ Tom Carbb 

61’ Dominik Stumberger 

77’ Harry Hughes 

85’ Harry Hughes 

114’ Jan Demmer

 

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem była Chelsea, która jako mistrz poprzedniego sezonu teraz sobie nie radzi. W ćwierćfinale League Cup zagramy ze Stoke City. 

 

W 66. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Coman, Luciano Vietto oddał strzał, obronił to nasz bramkarza. Piłka wróciła pod nogi Lucianio Vietto i zagrał do Christian Pulisica, który strzałem pod ciał bramkarza, umieszcza piłkę w siatce. W 72. minucie z powodu drugiej żółtej kartce, z boiska wyleciał Antonio Rudiger. W doliczonym czasie gry do rzutu karnego podszedł Fabian Schar i strzałem w lewy górny róg bramki. Umieszcza piłkę w siatce. Chwilę później gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie. Luciano Vietto zagrał do Adriena Rabiota, który z 25. Metrów, strzałem pod poprzeczkę. Pokonał naszego bramkarza.  

Cytat

29.10.2022 r., 10 Kolejka, Stadion: Stamford Bridge 

[16.] Chelsea 2-1 QPR [6.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Dominik Stumberger (69‘ Lars Petter Opas), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (62‘ Almir Leci), Jiri Jablonsky (62‘ Rene Starke) – Gaizka Telletxea

 

66’ Christian Pulisic 

72(cz.k.)’ Antonio Rudiger 

90+1(k.)’ Fabian Schar 

90+3’ Adrien Rabiot

 

Tabela na koniec sezonu:

EAUWvXq.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem listopada był Spartak Moskwa w Lidze Europy. 

 

W 61. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego dośrodkował Gaizka Telletxea, a piłkę z wewnętrznej części stopy do siatki skierował Dominik Stumberger. W 79. minucie goście doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Ze Luis, nikt tego nie przeciął i z najbliższej odległości piłkę do siatki skierował Vasily Sorokin. 4. Minuty później ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Rene Starke, a niekryty Almir Leci, pokonuje strzałem z pierwszej piłki. Bramkarza rywali.  

Cytat

3.11.2022 r., 4 Kolejka [Liga Europy], Stadion: Loftus Road 

[2.] QPR 2-1 Spartak Moskwa [3.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong (65‘ Thomas Lambrechts), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Dominik Stumberger, Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (64‘ Almir Leci), Jiri Jablonsky (64‘ Rene Starke) – Gaizka Telletxea

 

61’ Dominik Stumberger 

79’ Vasily Sorokin 

83’ Almir Leci 

 
To zwycięstwo zagwarantowało nam wyjście z grupy.

Odnośnik do komentarza

W ostatnim spotkaniu przed rozjazdem na kadry, zgraliśmy z Manchesterem City. W tym meczu z powodu żółtych kartek nie zagra Ryan Tunnicliffe. 

 

W 41. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Darnell Furlong do nikogo. Wydawało się, że Ederson to spokojnie złapie, lecz postawił jakoś to wypiąstkować. Do piłki dopadł Gaizka Telletxea i strzałem na pustą bramkę, zdobywa gola. W doliczonym czasie gry, podwyższamy prowadzenie. Z rzutu rożnego przed pole karne zagrał Almir Leci do Rubena Loftus-Cheeka. Ten po przyjęciu zagrał do Gaizki Telletxey, który strzałem, przy lewym słupku. Umieszcza piłkę w siatce.  

Cytat

6.11.2022 r., 11 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[6.] QPR 2-0 Manchester City [9.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Dominik Stumberger, Max Thompson (63‘ Eric Zambra), Ruben Loftus-Cheek (69‘ Lars Patter Opas) – Almir Leci, Jiri Jablonsky (63‘ Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

41’ Gaizka Telletxea 

45+2’ Gaizka Telletxea

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po przerwie na reprezentacje zagraliśmy z Crystal Palace

 

W 8. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jean-Kevin Augustin, a piłkę do siatki skierował Eder Gutierrez. W 20. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z rzutu rożnego dośrodkował Almir Leci, a piłkę do siatki głową, skierował John Gibbs-Patterson. W 52. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego do środka zagrał Almir Leci, a Gaizka Telletxea, uprzedził obrońcę rywala i umieścił piłkę, przy krótkim słupku. W 72. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z rzutu rożnego dośrodkował Eder Gutierrez, Jean-Kevin Augustin, głową zgrał do Toma Ince’a, zauważył nie krytego Liama Lindsaya i do niego podał. Będąc niekrytym Liam Lindsay, umieszcza piłkę w siatce.  

Cytat

21.11.2022 r., 12 Kolejka, Stadion: Selhurst Park 

[20.] Crystal Palace 2-2 QPR [4.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (65‘ Krystian Bielik), Scott Malone – Dominik Stumberger (65‘ Orel Mangala), Ryan Tunnicliffe (65‘ Max Thompson), Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci, Jiri Jablonsky – Gaizka Telletxea

 

8’ Eder Gutierrez 

20’ John Gibbs-Patterson 

52’ Gaizka Telletxea 

64’ Liam Lindsay

 

Odnośnik do komentarza

W przedostatnim meczu w grupie graliśmy z Racing Genk. W tym meczu nie zagra Scott Malone z powodu żółtych kartek.  

 

W 13. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Jeronimo, a piłkę do siatki z prostego pobicia, umieścił Almir Leci. W 56. minucie goście doprowadzają do wyrównania. Długa piłka w pole karne od Jose Naranjo do Jeana Bernarda Gautiera, zszedł na lewą nogę i mocnym strzałem, po długim rogu. Pokonuje naszego bramkarza. W 87. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Ruben Loftus-Cheek zagrał do Almir Leciego, który po przyjęciu i strzale z lewej nogi. Umieszcza piłkę pod poprzeczką bramki, nie dając szans bramkarzowi rywali.  

Cytat

24.11.2022 r., 5 Kolejka [Liga Europy], Stadion: Loftus Road 

[2.] QPR 2-1 Racing Genk [1.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson (64‘ Krystian Bielik), Fabian Schar, Jeronimo – Dominik Stumberger, Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci, Jiri Jablonsky (64’ Rene Starke) – Gaizka Telletxea (64‘ Daniel Rysavy)

 

13’ Almir Leci 

56’ Jean Bernard Gautier 

87’ Almir Leci

 

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem był Manchester United

 

W 52. minucie z powodu urazu korpusu boisko opuścił Darnell Furlong, a w jego miejsce wszedł Thomas Lambrechts. W 54. minucie wychodzimy na prowadzenie. Dominik Stumberger zagrał na prawą stronę pola karnego do Almira Leciego, ten bez przyjęcia podał do środka. Do niekrytego Gaizki Telletxea, który bez problemu umieszcza piłkę w siatce. W 69. Minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z rzutu wolnego dośrodkował Marco Asensio, głową piłkę zgrał Cristian Pavon do Franco Cerviego, który pod rękami bramkarza. Umieszcza piłkę w siatce. W 75. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jonny , a piłkę do siatki, po rękach bramkarza skierował Cristian Pavon. W 81. minucie Manchester podwyższa prowadzenie. Franco Cervi zagrał na lewą stronę pola karnego do Harrego Kane’a. Ten mocnym strzałem, przy krótkim słupku, pokonuje naszego bramkarza.  

Cytat

27.11.2022 r., 13 Kolejka Stadion: Old Trafford 

[1.] Manchester United 3-1 QPR [5.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong (52’ Thomas Lambrechts), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Dominik Stumberger, Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek (64‘ Orel Mangala) – Almir, Jiri Jablonsky (64‘ Rene Starke) – Gaizka Telletxea

 

54’ Gaizka Telletxea 

69’ Franco Cervi 

75’ Cristian Pavon 

81’ Harry Kane

 

Darnell Furlong złamał żebra i będzie pauzować przez 6-7 tygodni.

 

Tabela na koniec miesiąca:

EDXEZQO.png

Odnośnik do komentarza

Przez brak czasu muszę przejść na miesięczne sprawozdań z mojej kariery. 
 

5.12.2022 r., 14 Kolejka: [6.] QPR 1-1 Huddersfield Town [10.] [Gaizka Telletxea - k. Jonjoe Kenny] - Premier League 

 

8.12.2022 r., 6 Kolejka: [4.] Instanbul Basaksehir 0-3 QPR [2.] [John Gibbs-PattersonGaizka Telletxea, Dominik Stumberger] - Liga Europy 

 

11.12.2022 r., 15 Kolejka: [18.] Swansea City 1-3 QPR [8.] [Shani Tarashaj - 2x Gaizka Telletxea, Rene Starke] - Premier League 

 

14.12.2022 r., Ćwierćfinał: [EKS.] Stoke City 2-1 QPR [EKS.] [Xherdan Shaqiri, Julien Ngoy – Thibaud Verlinden (sam.)] - League Cup 

 

17.12.2022 r., 16 Kolejka: [6.] QPR 2-1 Tottenham Hotspur [9.] [Rene Starke, Almir Leci - Oliver Burke] - Premier League 

 

21.12.2022 r., 17 Kolejka: [4.] QPR 0-2 Newcastle United [6.] [Ben Brereton, Pierr-Emerick Aubameyang] - Premier League 

 

26.12.2022 r., 18 Kolejka: [11.] Everton 2-3 QPR [6.] [Carlos Costa, Brett Lucas - 2x Daniel Rysavy, Scott Malone] - Premier League 

 

31.12.2022 r., 19 Kolejka: [13.] Aston Villa 1-2 QPR [6.] [Samuel Yungs - 2x Almir Leci] - Premier League 

 

 

Do klubu wraz z początkiem miesiąca dołączył za darmo Khalid Jaber.  

 

Miesiąc bardzo dobry, chociaż szkoda remisu z Huddersfieldem, porażek z Newcastle w lidze oraz ze Stoke City w Pucharze. Na porażkę ze Stoke zasługiwaliśmy, tragiczna gra zespołu i próba gonienia wyniku w drugiej połowy, nie pozwoliła nam na odniesienie sukcesu i zagrania w półfinale League Cup. Natomiast na porażkę z Newcastle nie zasłużyliśmy. Dominowaliśmy przez całe spotkanie, a rywalom wystarczyło pojedyncze błędy w obronie na odniesienie wygranej.  

 

Wygrana z Instanbul Basaksehir dała nam wygraną grupę. W 3 rundzie F.A Cup zagramy z Tottenhamem Hotspur. W 1 rundzie eliminacyjną Ligi Europy zagramy z Basel, w którym gra wypożyczony Juho Peltola.

 

Po meczu z Evertonem na zgrupowanie swojej reprezentacji pojechał John Gibbs-Patterson, nie będzie go przez cały styczeń.

 

 

Tabela na koniec miesiąca:

evG3nE4.png

 

 

Tabela na koniec grupy LE:

T29jN68.png

 

4 Kolejka, 5 Kolejka, 6 Kolejka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Styczeń:

 

2.01.2023 r., 20 Kolejka: [5.] QPR 5-3 Wolverhampton Wanderers [15.] [2x Jan Demmer, Daniel Rysavy, Fabian ScharMatthew Targett (sam.) - Munir, Florinel Coman, Alex Robles] - Premier League 

 

7.01.2023 r., 3 Runda: [EKS.] Tottenham Hotspur 1-5 QPR [EKS.] [Dele Alli – 3x Daniel Rysavy, Dominik Stumberger, Rene Starke] - F.A Cup 

 

10.01.2023 r., 21 Kolejka: [18.] Middlesbrough 0-5 QPR [5.] [3x Fabian ScharJiri Jablonsky, Daniel Rysvy] - Premier League 

 

14.01.2023 r., 22 Kolejka: [12.] Southampton 2-3 QPR [5.] [2x Manolo Gabbiadini – Dominik StumbergerJiri Jablonsky, Jan Demmer] - Premier League 

 

18.01.2023 r., 23 Kolejka: [4.] QPR 1-1 Leicester City [16.] [Gaizka Telletxea – Jairo Riedewald] - Premier League 

 

21.01.2023 r., 24 Kolejka: [17.] Stoke City 3-3 QPR [4.] [2x Julien Ngoy, James Tarkowski - Daniel Rysavy, Dominik Stumberger, Almir Leci] - Premier League 

 

28.01.2023 r., 4 Runda: [EKS.] QPR 2-1 Brentford [CH.] [Jiri JablonskyGaizka Telletxea – Aleksi Uusitalo] - F.A Cup 

 

Do klubu dołączył Juan Francisco Molinero, którego zakupiłem w tamtym sezonie za 5,75 mln €. Był wypożyczony do zimowego okienka transferowego, które właśnie się zaczęło. 

 

Bardzo dobry miesiąc w naszym wykonaniu. Trzy wysokie wygrane, w tym dwie w lidze. Żałuję, że wygrana z Tottenhamem nie była w lidze, a w F.A Cup. Remis ze Stoke był najgłupszy. Prowadziliśmy dwoma gola, a w dwie minuty rywale doprowadzili do remisu. 

 

W 5 rundzie F.A Cup zagramy z Cardiff City.

 

 

Tabela na koniec miesiąca:

a6LeE2O.png

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...