Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejnym rywalem był Carlisle United w F.A Cup. Dzień przed meczem kontuzji nabawił się Callum Fullwood (skręcenie stawu skokowego) i będzie pauzować przez 4-5 tygodni. 

 

W 27. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego wrzucił Jones, piłkę głową przedłużył Hallam Hope. Nie kryty Michee Efete, pakuje futbolówkę do siatki. Potrzebowaliśmy minuty na doprowadzenie do wyrównania. Długa piłka od Harryego Dlyego do wbiegającego w pole karne Ibry Sekajji, ten strzałem między nogami bramkarza. Umieszcza futbolówkę w siatce. W doliczonym czasie gry mieliśmy szansę na wyjście na prowadzenie. Niestety Ibra Sekajja strzelał z rzutu karnego, lecz jego strzał obronił bramkarz.

Cytat

8.12.2018 r., 2 Runda F.A Cup, Stadion: Neywood Lane 

[VNL.] Bognor Regis 1-1 Carlisle United [L2.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood, Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (56' Adam Mekki), Ian Rees (56' Dean Rance), Harvey Whyte, Jordan Adekunle (62' Ben Swallow) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

27' Michee Efete

28' Ibra Sekajja

45+1 (n.k.)' Ibra Sekajja

 

Odnośnik do komentarza

Rywalem w lidze był Newport County. Jeśli pokonamy Carlisle United to w 3 rundzie F.A Cup zagramy z Huddersfield Town. 

 

W 11. minucie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka od Harryiego Dalyiego do Ibry Sekajji. Wpadł w pole karne i strzałem w prawy dolny róg. Umieszcza piłkę w siatce. W 25. minucie podwyższamy prowadzenie. Długa piłka od Calvina Daviesa do Olliego Pearce'a. Ten z prawej strony pola karnego wrzucił, piłka przeszła przez pół pola karnego. Futbolówkę przejął Jordan Adekunle i strzałem, przy krótkim słupku. Umieszcza piłkę w siatce. W 50. minucie z boiska, po drugiej żółtej kartce wyleciał Jay Foulston.

Cytat

11.12.2018 r., 23 Kolejka, Stadion: Rodney Parade 

[2.] Newport County 0-2 Bognor Regis [3.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood (63' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (63' Adam Mekki), Ian Rees (63' Dance Rance), Harvey Whyte, Jordan Adekunle – Ollie Pearce, Ibra Sekajja 

 

11' Ibra Sekajja 

25' Jordan Adekunle

50(cz.k.)' Jay Foulston

 

Tabela na koniec rundy:

u4jxZlo.png

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem w lidze był Port Vale

 

W 35. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego zagrał Kieran Rowe, a piłkę nie kryty Ibra Sekajja, skierował do siatki. W 59. minucie Jordan Adekunle nabawił się kontuzji stopy, w jego miejsce wszedł Ben Swallow. W 63. minucie podwyższamy prowadzenie. Długa piłka od Harryiego Dalyiego do Ibry Sekajji. Wpadł w pole karne i strzałem w prawy dolny róg bramki. Umieszcza piłkę w siatce. W 70. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Z rzut wolnego wrzucił Harry Middleton, a głową do siatki skierował Rushian Hepburn-Murphy.  

Cytat

15.12.2018 r., 24 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[1.] Bognor Regis 2-1 Port Vale [20.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood (62' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (62' Dean Rance), Harvey Whyte, Jordan Adekunle (59' Ben Swallow) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

35' Ibra Sekajja 

63' Ibra Sekajja 

70' Rushian Hepburn-Murphy

Jordan Adekunle skręcił staw skokowy i będzie pauzować przez 5-6 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Czas na powtórzone spotkanie F.A Cup z Carlisle United. Kieran Rowe oraz Ian Rees z powodu uzbieranych żółtych kartek, nie zagrają 2 spotkania.  

 

W 14. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Piłkę za pleców zagrał Hallam Hope do Shauna Millera. Ten strzałem z 10. metrów, umieszcza piłkę, przy lewym słupku. 3. Minuty później i gospodarze wychodzą na prowadzenie. Długa piłka w pole karne od Luki Joyce'a do Hallama Hope. Przyjął, minął bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce. Potrzebowali chwili, by strzelić 3 bramkę. Z lewej strony dośrodkował Shaun Miller, a piłkę głową do siatki skierował Hallam Hope. W 28. minucie strzelają kolejną bramkę. Górna piłka od John O'Sullivana do Hallama Hope'a. Wpadł w pole karne i strzałem w lewy dolny róg bramki. Umieścił piłkę w siatce. W 35. minucie strzelamy bramkę. Harvey Whyte zagrał do Olliego Pearce'a. Strzałem w środek bramki, pod ciałem bramkarza, pakuje piłkę do siatki. Potrzebowaliśmy 5. minut, by strzelić kolejną bramkę. Harvey Whyte wypuścił w uliczkę Ibre Sekajje, ten strzałem z pierwszej piłki. Umieszcza piłkę w siatce. W 70. minucie rywale strzelają 5 bramkę. Gola z rzutu karnego strzelił Danny Grainger.  

Cytat

19.12.2018 r., 2 Runda F.A Cup [powt.], Stadion: Brunton Park 

[L2.] Carlisle United 5-2 Bognor Regis [VNL.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood (61' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Harry Daly – Adam Mekki (61' Lorenzo Dolcetti), Dean Rance (61' Doug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

14' Shaun Miller 

17' Hallam Hope 

17' Hallam Hope 

28' Hallam Hope 

35' Ollie Pearce

40' Ibra Sekajja 

70(k.)' Danny Grainger

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym meczem było spotkanie W F.A Trophy z Dulwich Hamlet

 

W 35. minucie wychodzimy na prowadzenie. Ben Swallow zagrał do biegającego w pole karne Harveya Whyte'a. Ten przyjął i strzałem, przy lewym słupku, umieszcza piłkę w siatce. W 39. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony wrzucił Leggett, a piłkę do własnej siatki, skierował Curtis Langton. W 48. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Adan Abdo zagrał do Joe Pritcharda, który obrócił się i strzałem mocnym pod poprzeczkę. Umieszcza futbolówkę w siatce. W 61. minucie doprowadzamy do wyrównania. Długa piłka od Olliego Pearce'a do Ibry Sekajji, wpadł w pole karne i strzałem w lewą cześć bramki. Umieszcza futbolówkę w siatce. W 82. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Ibra Sekajja zagrał do Olliego Pearce'a, ten przyjęciem zszedł na prawą nogę. Przepięknym strzałem, umieszcza piłkę w siatce.

Cytat

22.12.2018 r., 1 Runda F.A Trophy, Stadion: Champion Hill Stadium 

[VNS.] Dulwich Hamlet 2-3 Bognor Regis [VNL.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood, Curtis Langton (61' Jonathan Dinzeyi), Harry Daly – Adam Mekki (61' Lorenzo Dolcetti), Dean Rance, Harvey Whyte (61' Alex Kelly), Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

35' Harvey Whyte 

39(sam.)' Curtis Langton 

48' Joe Pritchard 

61' Ibra Sekajja 

82' Ollie Pearce

 

Odnośnik do komentarza

W przedostatnim meczu w roku zagramy z Solihull Moors. W 2 rundzie F.A Trophy zagramy z Aldershot Town. 

 

Już w 3. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Ben Swallow, a będący na 16. metrze Ollie Pearce, pakuje piłkę z nożyc do siatki. Potrzebowali 3. minut do doprowadzenia do wyrównania. Tyrone Marsh przejął piłkę w polu karnym, zagrał do Kwame Thomasa. Ten mocnym strzałem w lewy dolny róg bramki. Umieszcza piłkę do siatki. W 7. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Dean Rance zagrał do Harveya Whyte'a, obrócił się na lewą nogę i mocnym strzałem. Umieszcza piłkę w siatce. 3. Minuty później gospodarze ponownie doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Danny Galbraith, a piłkę głową do siatki skierował Tyrone Marsh. W 37. Minucie po raz kolejny wychodzimy na prowadzenie. Ollie Pearce zagrał na prawą stronę pola karnego do Adama Mekki. Ten mocnym strzałem, umieszcza piłkę pod poprzeczką. W 76. minucie z powodu kontuzji, boisko opuścił Harvey Whyte. W 85. minucie strzelamy 4 bramkę. Z prawej strony dośrodkował Kieran Rowe, a piłkę głową do siatki, skierował Ibra Sekajja

Cytat

26.12.2018 r., 25 Kolejka, Stadion: Damson Park 

[23.] Solihull Moors 2-4 Bognor Regis [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood (64' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Harry Daly – Adam Mekki (64' Kieran Rowe), Dean Rance (64' Alex Kelly), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

3' Ollie Pearce 

6' Kwame Thomas 

7' Harvey Whyte 

10' Tyrone Marsh 

37' Adam Mekki 

85' Ibra Sekajja

 

Harvey Whyte nabawił się urazu pachwiny i będzie pauzować 3-4 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnie spotkanie w roku, a rywalem był Aldershot Town

 

W 35. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Toby Edser, a piłkę głową do siatki, skierował Dominic Telford.  

Cytat

29.12.2018 r., 26 Kolejka, Stadion: The Recreation Groud 

[20.] Aldershot Town 1-0 Bognor Regis [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood (63' Jonathan Dinzeyi), Curtis Langton, Jack Williams – Adam Mekki, Dean Rance, Alex Kelly (63' Ian Rees), Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja

 

35' Dominic Telford

 

Tabela na koniec miesiąca:

9wDMLV8.png

 

W skrócie grudzień i cały rok:

oQgsLcv.png

zjTe3Nd.png

Odnośnik do komentarza

W pierwszym meczu roku zagraliśmy z Wrexhamem

 

W 14. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wrzucił Ollie Pearce, a piłkę do bramki skierował Ben Swallow. 3. Minuty później goście doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony pola karnego wrzucił Nicky Deverdics, a piłkę głową do siatki skierował Scott Boden.  

Cytat

1.01.2019 r., 27 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[1.] Bognor Regis 1-1 Wrexham [13.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton, Jack Williams – Adam Mekki (62' Kieran Rowe), Dean Rance (61' Ian Rees), Alex Kelly, Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (67' Dion Macfoy-Johnston)

 

14' Ben Swallow

17' Scott Boden

 

Odnośnik do komentarza

Dzień przed meczem podpisałem nową umowę. Będzie ona trwała do 30.06.2020 roku. Będę zarabiać 36,5 tyś rocznie.

Kolejnym rywalem był Halifax Town

 

W 61. minucie z powodu kontuzji stopy boisko opuścił Jonathan Dinzeyi, a w jego miejsce wszedł Keaton Wood. W 81. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Ollie Pearce zagrał do nie krytego w polu karnym Calluma Fullwooda. Zszedł na prawą nogę i przy krótkim słupku, pakuje piłkę do siatki.

Cytat

5.01.2019 r., 28 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[2.] Bognor Regis 1-0 Halifax Town [5.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi ( 61'Keaton Wood), Curtis Langton, Jack Williams – Adam Mekki, Dean Rance (61' Ian Rees), Alex Kelly, Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (61' Callum Fullwood)

 

81' Callum Fullwood

 

Jonathan Dinzeyi z powodu skręcenia stawu skokowego, będzie pauzować przez 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Kolejnym spotkaniem był Barrow

 

Z tego co działo się na boisku to nasza drużyna powinna wygrać. Niestety brak skuteczności lub błędne decyzje, nie pozwoliły na odniesienie sukcesu. 

Cytat

12.01.2019 r, 29 Kolejka, Stadion: Holker Street 

[19.] Barrow 0-0 Bognor Regis [2.]

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood, Curtis Langton, Jack Williams – Adam Mekki (71' Kieran Rowe), Dean Rance (61' Ian Rees), Alex Kelly, Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (61' Callum Fullwood)

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym spotkanie było w F.A Trophy z Aldershot Town

 

W 34. minucie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka za pleców obrońców od Kierana Rowe'a do wbiegającego w pole karne Calluma Fullwooda. Przyjął i uderzeniem pod poprzeczkę, umieszcza piłkę w siatce. W 71. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Piłkę zabrał David MacDonald, spod nóg Calvina Davies, wpadł w pole karne i strzałem w prawy dolny róg bramki. Umieszcza futbolówkę w siatce. W 81. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Jorda Adekunle, a zamykający akcję Ollie Pearce. Pakuje piłkę głową do siatki. 3. Minuty strzelamy 3 bramkę. Kieran Rowe zagrał na 14. metr, gdzie znajdował się Ollie Pearce. Ten strzałem z pierwszej piłki, od słupka. Pakuje piłkę do siatki.  

Cytat

19.01.2019 r., 2 Runda F.A Trophy, Stadion: The Recreation Ground 

[VNL.] Aldershot Town 1-3 Bognor Regis [VNL.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood (71' Chad Field), Curtis Langton, Jack Williams – Kieran Rowe, Ian Rees, Harry Donovan (63' Dean Rance), Ben Swallow (63' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Callum Fullwood

 

34' Callum Fullwood 

71' David MacDonald 

81' Ollie Pearce 

84' Kieran Rowe

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnim meczem w styczniu było spotkanie z Bromley. Kolejnym rywalem w 3 rundzie F.A Trophy będzie Eastleigh. Kilka dni przed meczem kontuzji zapalanie ścięgien mięśnia czworogłowego uda nabawił się Ben Swallow, również kontuzji nabawił się Doug Tuck. Będzie pauzować przez 5-7 tygodni z powodu przepukliny pachwinowej. 

 

W 24. minucie wychodzimy na prowadzenie. Ollie Pearce zagrał na prawą stronę pola karnego do nie krytego Kierana Rowe'a. Przyjął trafił w bramkarza, a piłka odbiła się od Kierana Rwoe'a i wpadła do siatki. W 35. minucie podwyższamy prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ian Rees, a będący na drugim słupku Curtis Langton, pakuje piłkę głową do siatki. W 59. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Josh Rees zagrał górną piłkę do Lewisa Waltersa, dzięki temu podaniu wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem, przy lewym słupku. Umieszcza piłkę w siatce. W 66. minucie strzelamy 3 bramkę. Długa piłka za plecy obrońców od Harryiego Donovana do Calluma Fullwooda, który wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w lewy dolny róg bramki. Umieszcza futbolówkę w sieci.  

Cytat

26.01.2019 r., 30 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[2.] Bognor Regis 3-1 Bromley [24.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood (63' Chad Field), Curtis Langton, Jack Williams – Kieran Rowe, Ian Rees, Harry Donovan, Jordan Adekunle (63' Lorenzo Dolcetti) – Ollie Pearce (63' Ibra Sekajja), Callum Fullwood

 

24' Kieran Rowe 

35' Curtis Langtone 

59' Lewis Walters 

66' Callum Fullwood

 

Tabela na koniec miesiąca:

Zaa5aQR.png

 

Miesiąc w skrócie:

 

YAajl73.png

 

Transfery w Europie:

wNJkxir.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w lutym był Dartford

 

W 9. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Jamie Reynolds zagrał do Joe'a Hardyiego. Ten przyjął obrócił się i strzałem z 16. metrów. Umieszcza piłkę w dolny prawym rogu bramki. W 28. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z lewej strony pola karne wrzucił Jordan Adekunle, a nie kryty Kieran Rowe, pakuje futbolówkę do siatki. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Jordan Adekunle, a piłkę głową w lewą górna część bramki, skierował Ollie Pearce. W 50. minucie z powodu drugiej żółtej kartce wyleciał Ian Rees. W 53. minucie gospodarze strzelają bramkę wyrównującą. Joe Hardy zagrał w uliczkę w pole karne do Coreya Blackett-Taylora, który zszedł na lewą nogę i mocnym strzałem, przy krótkim rogu. Umieszcza piłkę w bramce.  

Cytat

2.02.2019 r., 31 Kolejka, Stadion: Princes Park 

[6.] Dartford 2-2 Bognor Regis [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (62' Keaton Wood), Curtis Langton, Jack Williams – Kieran Rowe, Ian Rees, Harry Donovan (62' Lorenzo Dolcetti), Jordan Adekunle – Ollie Pearce, Callum Fullwood (50' Dean Rance)

 

9' Joe Hardy 

28' Kieran Rowe 

44' Ollie Pearce 

50(cz.k.)' Ian Rees

53' Corey Blackett-Taylor

Jordan Adekunle w trakcie meczu skręcił kolona i będzie pauzować przez 6-8 dni.

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem ligowym był Gateshead

 

W 5. minucie wychodzimy na prowadzenie. Spod linii końcowej zagrał Ollie Pearce do Harveya Whyte'a, a on podanie do nie krytego Lorenzo Dolcettiego, który strzałem w prawy dolny róg bramki. Umieszcza piłkę w siatce. W 23. minucie podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Callum Fullwood, a Ollie Pearce. Piłkę z wewnętrznej części buta w prawy dolny róg, umieszcza w siatce. W 58. minucie strzelamy 3 bramkę. Z lewej strony dośrodkował Lorenzo Dolcetti, piłkę głową zgrał Kieran Rowe do Olliego Pearce'a. Strzałem po palach bramkarza, pakuje piłkę do siatki. W 78. minucie goście strzelają bramkę. Z lewej strony dośrodkował Berkeley-Agyepong, piłka po małym zamieszaniu i po wślizgu Chada Fielda, pakuje piłkę do własnej siatki. W 83. minucie goście bramkę kontaktową z rzutu karnego, po bramce Dannyiego Johnsona. W 88. Minucie goście doprowadzają do wyrównania, po bramce Dannyiego Johnsona z rzutu karnego.  

Cytat

5.02.2019 r., 32 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[1.] Bognor Regis 3-3 Gateshead [15.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton, Jack Williams – Kieran Rowe (59' Adam Mekki), Dean Rance, Harvey Whyte (59' Alex Kelly), Lorenzo Dolcetti – Ollie Pearce, Callum Fullwood (59' Ibra Sekajja)

 

5' Lorenzo Dolcetti 

23' Ollie Pearce 

58' Ollie Pearce 

77(sam.)' Chad Field 

84(k.)' Danny Johnson 

88(k.)' Danny Johnson

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym meczem było spotkanie w F.A Trophy z Eastleigh. W tym meczu nie zagrał Calvin Davies z powodu żółtych kartek. 

 

W 10. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Kieran Rowe, a piłkę wślizgiem skierował do swojej bramki Kristian Green. 5. Minuty później rywale doprowadzają do wyrównania. Luke Benbow zagrał długą piłkę do Jacka Storera. Wpadł w pole karne i strzałem w prawym dolnym rogu, umieszcza piłkę w siatce. W 21. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Ollie Pearce zagrał do Calluma Fullwooda, który strzałem z 17. metrze, strzela w samo okienko bramki. W 39. minucie strzelamy 3 bramkę. Ollie Pearce podał do Calluma Fullwooda na lewą stronę pola karnego. Strzałem z pierwszej piłki, przy krótkim słupku, umieszcza piłkę w siatce. W 77. minucie strzelamy kolejną bramkę. Adam Mekki zagrał do Olliego Pearce'a, który mocnym strzałem pod poprzeczkę, umieszcza piłkę w siatce. Dwie minuty strzelamy kolejną bramkę. Z lewej strony dośrodkował Jordan Adekunle, a piłkę głową do siatki, skierował Ollie Pearce.  

Cytat

9.02.2019 r., 3 Runda F.A Trophy, Stadion: Nyewood Lane 

[VNL.] Bognor Regis 5-1 Eastleigh [VNL.] 

Skład: Dan Lincoln – Luca Wrightman, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (61' Adam Mekki), Dean Rance (61' Alex Kelly), Harvey Whyte, Lorenzo Dolcetti (61' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Callum Fullwood

 

10(sam.)' Kristian Green

15' Jack Storer 

21' Callum Fullwood 

39' Callum Fullwood 

77' Ollie Pearce 

79' Ollie Pearce

 

Odnośnik do komentarza

W kolejnym meczu ligowym zagramy z Dagenham&Redbridge. W 4 rundzie F.A Trophy zagramy z Billericay Town. 

 

W 14. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Kieran Rowe, a piłkę po rękach bramkarza, do siatki skierował Ollie Pearce. W 39. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania, po bramce Corey Whitely z rzutu karnego. W 78. Minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Mitchel Candlin, a piłkę do siatki skierował Corey Whitely. W 80. minucie z powodu urazu korpusu, boisko opuścił Ollie Pearce. W 90. minucie doprowadzamy do wyrównania, po bramce Ibry Sekajji z rzutu karnego.  

Cytat

16.02.2019 r., 33 Kolejka, Stadion: Victoria Road 

[7.] Dagenham&Redbridge 2-2 Bognor Regis [1.]

Skład: Dan Lincoln - Luca Wrightman, Jonathan Dinzeyi (61' Keaton Wood), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Dean Rance (61' Alex Kelly), Harvey Whyte, Jordan Adekunle – Ollie Pearce, Callum Fullwood (61' Ibra Sekajja)

 

14' Ollie Pearce

39(k.)' Corey Whitely 

78' Corey Whitely 

90(k.)' Ibra Sekajja 

Ollie Pearce złamał żebra i będzie pauzować przez około 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza

W przedostatnim meczu miesiąca zagramy z AFC Fylde

 

Mecz zdominowany przez nas zespół, lecz przez brak skuteczności. Nie mogliśmy zapisać koncie 3 punktów, tylko 1 punkt. 

Cytat

 

23.02.2019 r., 34 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[1.] Bognor Regis 0-0 AFC Fylde [19.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (63' Alex Kelly), Harvey Whyte, Jordan Adekunle (63' Ben Swallow) – Pat Suraci (63' Ibra Sekajja), Callum Fullwood

 

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnim meczem w tym miesiącu było spotkanie z vice-liderem, czyli Ebbsfleet United. Mieliśmy nad nimi przewagę 2 punktów. 

 

W 68. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Maxime Biamou zagrywa za plecy obrońców do wbiegającego w lewą stronę pola karnego Lewisa Mansella. Ten mocnym, przy krótkim słupku, umieszcza piłkę w siatce. W 73. minucie doprowadzamy do wyrównania. Będący na skraju pola karnego Callum Fullwood zagrał na prawą stronę pola karnego do Ibry Sekajji. Ten mocnym strzałem, przy prawym słupku, umieszcza piłkę w siatce.

Cytat

26.02.2019 r., 35 Kolejka, Stadion: Stonebridge Road 

[2.] Ebbsfleet United 1-1 Bognor Regis [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi (62' Keaton Wood), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (62' Dean Rance), Harvey Whyte, Jordan Adekunle (62' Ben Swallow) – Ibra Sekajja, Callum Fullwood

 

68' Lewis Mansell 

73' Ibra Sekajja

 

Tabela na koniec miesiąca:

3mFnKsK.png

 

Miesiąc w skrócie:

FhaFyHC.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym mecze w marcu było spotkanie F.A Trophy z Billericay Town

 

W 7. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Dylan Duncan zagrał do Byrona Lawrence, który był na 16. metrze. Oddał strzał na bramkę i pod ciałem golkipera futbolówka wpada do siatki. W 10. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Jordan Adekunle, a piłkę głową do siatki skierował Caullum Fullwood. 6. Minut później i wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Callum Fullwood, a piłkę do siatki skierował Ibra Sekajja. W 25. minucie strzelamy 3 bramkę. Jordan Adekunle zagrał na prawą stronę pola karnego do Ibry Sekajji. Strzałem z lewej nogi po długim rogu, umieszcza piłkę w siatce. 6. Minut po rozpoczęciu drugiej połowy strzelamy kolejną bramkę. Z lewej strony dośrodkował Jordan Adekunle, a piłkę do siatki skierował nie kryty Ibra Sekajja. W 57. minucie strzelamy 4 bramkę. Z rzutu rożnego dośrodkował Ian Rees, piłkę głową uderzył Jonathan Dinzeyi. Piłka po drodze odbiła się od Sama Deeringa i wylądowała w siatce. W 84. minucie strzelamy kolejną bramkę. Harvey Whyte zagrał na lewą stronę pola karne do Bena Swallowa, a ten strzałem z prostego podbicia. Umieszcza piłkę w siatce.

Cytat

2.03.2019 r., 4 Runda F.A Trophy, Stadion: Nyewood Lane 

[VNL.] Bognor Regis 6-1 Billericay Town [VNS.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton, Jack Williams – Kieran Rowe, Ian Rees (64' Dean Rance), Harvey Whyte, Jordan Adekunle (64' Ben Swallow) – Ibra Sekajja (64' Pat Suraci), Callum Fullwood 

8' Byron Lawrence 

10' Callum Fullwood 

16' Ibra Sekajja 

25' Ibra Sekajja 

51' Ibra Sekajja 

56(sam.)' Sam Deering 

84' Ben Swallow

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym meczem było spotkanie ligowe z Maidstone United. W półfinale F.A Trophy zagramy z Stourbridge. 

 

W 6. minucie rzut karny uderza Ibra Sekajja, lecz jego uderzenie broni McCorkell. W 12. minucie rzut karny uderzał Curtis Langton, lecz jego strzał trafia w poprzeczkę, a dobijający Harvej Whyte trafia w bramkarza. W 51. minucie wychodzimy w końcu na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ian Rees, piłkę głową zgrał Curtis Langton do Harveya Whyte'a. Ten strzałem z prostego podbicia, umieszcza piłkę pod poprzeczkę. W 74. minucie rzut karny wykonywany przez Bena Swallowa, broni McCorkell. W 76. minucie podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Pat Suraci do Bena Swallowa, który strzałem z pierwszej piłki trafia w słupek. Do piłki dopadł Adam Mekki i umieszcza futbolówkę w pustej bramce.  

Cytat

 

5.03.2019 r., 36 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[1.] Bognor Regis 2-0 Maidstone United [22.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Jonathan Dinzeyi, Curtis Langton, Jack Williams – Kieran Rowe (61' Adam Mekki), Ian Rees, Harvey Whyte, Jordan Adekunle (61' Ben Swallow) – Ibra Sekajja (61' Pat Suraci), Callum Fullwood

 

6(n.k.)' Ibra Sekajja 

12(n.k.)' Curtis Langton 

51' Harvey Whyte 

74(n.k.)' Ben Swallow 

76' Adam Mekki

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...