Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejnym meczem było spotkanie z Manchesterem City w ramach F.A Cup. 

 

W 32. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Długa piłka za pleców obrońców Raheema Sterlinga do urywającemu się Andrei Belottiego. Wpadł w pole karne i mocnym strzałem, pokonał naszego bramkarza. W 40. minucie gospodarze podwyższają prowadzenie. Ousmane Dembele podał do Andrei Belottiego. Wpadł w pole karne i mocnym strzałem, przy prawym słupku. Umieścił piłkę w siatce. W 70. minucie strzelamy bramkę kontaktową. Dominik Stumberger zagrał do Daniela Rysaviego, który strzałem w prawy dolny róg bramki. Pokonuje bramkarza rywali. W 72. minucie po drugiej żółtej kartce, z boiska wyleciał Phil Foden. W doliczonym czasie pierwszej połowy, urazu stopy nabawił się Jordan Cousins i musiał opuścić boisko.

Cytat

21.03.2021 r., 6 Runda F.A Cup, Stadion: The City of Manchester Stadium 

[EKS.] Manchester City 2-1 QPR [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Nedum Onuoha, Jack Robinson, Stefan Stangl (55‘ Fabian Schar) – Dominik Stumberger, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (62‘ Almir Leci), Jiri Jablonsky (62‘ Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

32’ Andrea Boletti 

40’ Andre Boletti 

70’ Daniel Rysavy 

72(cz.k.)’ Phil Foden 

Jordan Cousins skręcił staw skokowy i będzie pauzować przez 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Po dwóch tygodniach przerwy, graliśmy mecz z Liverpoolem. W trakcie zgrupowania kadr, kontuzji nabawił się Jan Demmer (skręcił staw skokowy) i będzie pauzować przez 4-5 tygodni. 

 

Już w 2. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Jiri Jalbonsky, lecz piłkę przed pole karne wybił Naby Keita, pod nogi Massimo Luongo. Strzałem z pierwszej piłki, umieścił futbolówkę, przy prawym słupku, nie dając szans bramkarzowi rywali. 6. minut później podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Daniel Rysavy, a piłkę głową do siatki skierował Jiri Jablonsky. 4. Minuty później gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Z rzutu wolnego dośrodkował Alberto Moreno, piłkę po zamieszaniu, otrzymał Eran Zahavi i strzałem między nogami bramkarza. Zdobywa gola. W 20. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Eran Zahavi zagrał do Alexa Oxlade-Chamberlaina, który strzałem z pierwszej piłki. Umieszcza futbolówkę, przy lewym słupku. 3. Minuty później Liverpool wychodzi na prowadzenie. Z lewej strony zagrał Eran Zahavi, a piłki do bramki skierował Alex Oxlade-Chamberlain. W 56. minucie z powodu urazu głowy, boisko opuścił Stefan Stangl, w jego miejsce wszedł Fabian Schar. W doliczonym czasie meczu doprowadzamy do wyrównania. Z prawej stronie dośrodkował Almir Leci, uderzył Jiri Jablonsky, lecz trafił w słupek. Do piłki dopadł Gaizka Telletxea, który strzałem w pustą bramkę, zdobywa gola. 

Cytat

4.04.2021 r., 32 Kolejka, Stadion: Anfield 

[8.] Liverpool 3-3 QPR [12.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Nedum Onuoha, Jack Robinson, Stefan Stangl (56’ Fabian Schar) – Massimo Luongo, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (63‘ Dominik Stumberger) – Almir Leci, Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (63‘ Gaizka Telletxea)

 

2’ Massimo Luongo 

8’ Jiri Jablonsky 

10’ Eran Zahavi 

20’ Alex Oxlade-Chamberlain 

23’ Alex Oxlade-Chamberlain 

90+4’ Gaizka Telletxea 

Stefan Stangl doznał wstrząśnienia mózgu i będzie pauzować przez 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Arsenal

 

W 7. minucie wychodzimy na prowadzenie. Daniel Rysavy zagrał do stojącego na 16. metrze Rubena Loftus-Cheeka, który strzałem z pierwszej piłki. Umieścił, przy lewym słupku, nie dając szans bramkarzowi na obronę tego uderzenia. Potrzebowali 3. minut, by doprowadzić do wyrównania. Z lewej strony pola karnego zagrał Reiss Nelson, a niekryty Miguel Broja, umieszcza piłkę w siatce. W 13. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Piłkę w polu karnym wślizgiem stracił Daniel Rysavy. De Vrij tym wślizgiem zagrał do Jiri Jablonskiego, który bez problemów, pokonuje bramkarza rywali. Strzałem w prawy dolny róg bramki. W 38. minucie rywale doprowadzają do wyrównania. Henrikh Mkhitaryan zagrał do niekrytego w polu karnym Miguela Borjy, który przyjęciem obrócił się w kierunku bramki i strzałem w prawy dolny róg bramki. Pokonuje naszego bramkarza. W 49. minucie Arsenal wychodzi na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Reiss Nelson, głową piłkę przedłużył Granit Xhaka. Futbolówkę do siatki, skierował niekryty Miguel Borja.  

Cytat

9.04.2021 r., 33 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[12.] QPR 2-3 Arsenal [5.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Nedum Onuoha, Jack Robinson, Scott Malone (60‘ Fabian Schar) – Massimo Luongo (67‘ Dominik Stumberger), Jack Colback (67‘ George Evans), Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci, Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy

 

7’ Ruben Loftus-Cheek

10’ Miguel Borja 

13’ Jiri Jablonsky 

38’ Miguel Borja 

49’ Miguel Borja

Po tej kolejce mistrzami kraju został Manchester United. 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem w lidze było Burnley, które próbuje się utrzymać.

 

W 4. minucie rzut karny marnują goście, po strzale Johanna Berga Gudmundssona, który trafił w bramkarza. Piłka wróciła pod nogi Johanna Berga Gudmundssona, który już się nie pomylił i umieścił piłkę w siatce.

Cytat

19.04.2021 r., 34 Kolejka, Stadion: Turf Moor 

[19.] Burnley 1-0 QPR [12.]

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Nedum Onuoha, Jack Robinson, Scott Malone – Dominik Stumberger (65‘ Massimo Luongo), Jack Colback (65‘ Jordan Cousins), Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci, Jiri Jablonsky (65‘ Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

4(n.k.)’ Johann Berga Gudmundsson 

4’ Johann Berga Gudmundsson

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Crystal Palace

 

W doliczonym czasie gry rzut karnym zmarnował Jan Demmer, strzelając w bramkarza. Brak z naszej strony skuteczności oraz bardzo dobra gra bramkarza gości. Nie pozwoliła nam na zdobycie 3 punktów. Tym remisem zapewniliśmy sobie utrzymanie w lidze.

Cytat

25.04.2021 r., 35 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[12.] QPR 0-0 Crystal Palace [17.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Nedum Onuoha, Jack Robinson, Stefan Stangl – Massimo Luongo (64‘ Dominik Stumberger), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheel – Almir Leci (64‘ Jan Demmer), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (64‘ Gaizka Telletxea)

 

90+1(n.k.)’ Jan Demmer 

 

Tabela na koniec miesiąca:

e1UMqJq.png

 

Najładniejszego gola w tym miesiącu wybrano bramkę Rubena Loftus-Cheeka z meczu z Arsenalem.

Odnośnik do komentarza

Pierwszym z trzech ostatnich spotkań lidze, był mecz z Southampton

 

W 10. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony do środka zagrał Almir Leci do Rubena Loftus-Cheeka. Wymienił dwa podania z Jordanem Cousinsem i oddał strzał na bramkę. Bramkarza zasłonięty przez zawodników, nie zauważył momentu strzału i nie miał szans na obronę tego strzału. W 23. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Piłkę za pleców obrońców zagrał Felice D’Aico, Yussuf Polsen urwał się obrońcy, wpadł w pole karne i strzałem między nogami bramkarza. Umieszcza piłkę w siatce. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z 12. metrów uderzył Jean Michael Seri, lecz uderzenie zostało obronione przez Alexa Smithiesa. Do piłki z lewej strony na 5. metrze dopadł Diego Rolan i strzałem, po długim rogu. Pokonuje naszego bramkarza.  

Cytat

2.05.2021 r., 36 Kolejka, Stadion: St. Mary’s Stadium 

[6.] Southampton 2-1 QPR [12.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Nedum Onuoha, Jack Robinson, Scott Malone – Massimo Luongo (63‘ Dominik Stumberger), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci, Jiri Jablonsky (63‘ Rene Starke) – Daniel Rysavy (63‘ Gaizka Telletxe)

 

10’ Ruben Loftus-Cheek 

23’ Yussuf Polsen 

42’ Diego Rolan

 

Odnośnik do komentarza

W przed ostatniej kolejce graliśmy z Tottenhamem HotspurW dwóch ostatnich meczach nie zagrają: Jan Demmer oraz Jiri Jablonsky z powodu wyjazdu na Mistrzostwa Świata U-20. 

 

W 8. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Charly Musonda, a piłkę głową do siatki od słupka, skierował Caglar Soyuncu. W doliczonym czasie pierwszej połowy, goście podwyższają prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Charly Musonda, a piłkę głową do siatki po rękach bramkarza, skierował Caglar Soyuncu. W 48. minucie pada bramka na 0-3. Z rzutu rożnego dośrodkował Charly Musonda, piłkę otrzymał Arkadiusz Milik, który podał do Caglara Soyuncu’a. Ten z najbliższej odległości, umieszcza piłkę w bramce. W 89. minucie pada kolejna bramka dla gości. Z prawej strony dośrodkował Charly Musonda, a piłkę nie kryty od bramki skierował Miximilian Wober. 

Cytat

9.05.2021 r., 37 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[12.] QPR 0-4 Tottenham Hotspur [5.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Nedum Onuoha, Jack Robinson (60‘ Faban Schar), Stefan Stangl – Massimo Luongo, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci (60‘ Alexis Flips), Rene Starke (60‘ Bright Osayi-Samuel) – Daniel Rysavy

 

8’ Caglar Soyuncu 

45+2’ Caglar Soyuncu 

48’ Caglar Soyuncu 

89’ Miximilian Wober

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnim meczem w lidze było spotkanie z Manchesterem City

 

W 28. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego zagrał Andrea Belotti, a piłkę do siatki skierował Garbriel Jesus. W 53. minucie doprowadzamy do wyrównania. Piłkę wślizgiem stracił Ruben Loftus-Cheek, lecz wylądowała ona pod nogami Rene Starke. Ten strzałem “spod kolana”, umieszcza piłkę w prawy dolnym rogu bramki. W 77. minucie goście wychodzą na prowadzenie, po bramce Ousmane Dembele z rzutu karnego.  

Cytat

16.05.2021 r., 38 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[13.] QPR 1-2 Manchester City [2.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, Nedum Onuoha, Jack Robinson, Stefan Stangl – Massimo Luongo (66‘ Dominik Stumberger), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci (66‘ Alexis Flips), Rene Starke – Daniel Rysavy (66‘ Gaizka Telletxea)

 

28’ Gabriel Jesus 

53’ Rene Starke 

77(k.)’ Ousmane Dembele

 

W skrócie cały sezony:

UdTuPst.png

UjCLyOu.png

 

Tabela na koniec sezonu:

JUiPGCM.png

 

Król strzelców: Harry Kane - Tottenham Hotspurt - 28 goli.

Najwięcej asyst: Ousmane Dembele - Manchester City - 13 asyst. 

Najwięcej czystych kont: David De Gea - Manchester United - 25 czystych kont. 16. Alex Smithies - 7 czystych kont

Najwięcej zawodnika meczu: Harry Kane - Tottenham Hotspurt - 10 MvP. 

Menedżer sezonu: Jose Moutinho  - Manchester United

 

Tabela po 1. fazie:

5rcsCHT.png

 

Tabela po 2. fazie:

icSSrY5.png

 

Inne ligi i puchary:

 

Liga Mistrzów:

 

Juventus 1-3 Manchester City

 

Liga Europy:

 

Krasnodar 1-4 Leicester City

 

Inne ligi:

 

La Liga: 1. FC Barcelona - 99 pkt., 2. Atletico Madryt - 81 pkt., 3. Real Madryt - 79 pkt

Bundesliga: 1. Bayern Monachium - 72 pkt., 2. Bayer Leverkusen - 72 pkt., 3. Wolfsburg - 65 pkt

Seria A: 1. AS Roma - 80 pkt., 2. Juventus - 79 pkt., 3. AC Milan - 78 pkt

Ligue 1: 1. Paris Saint-Germain - 106 pkt., 2. AS Monaco - 93 pkt., 3. Olympique Marseille - 80 pkt

Ekstraklasa: 1. Lech Poznań - 74 pkt., 2. Legia Warszawa - 70 pkt., 3. Zagłębie Lubin - 61 pkt (Grupa Mistrzowska, Grupa Spadkowa)

Odnośnik do komentarza

@Fenomen Ogólnie to gra posypała się końcem września, początkiem października. Kilka razy prowadziłem, a wystarczyła chwila i był remis.


Kadra z sezonu 2020/21: (wiek, narodowość - mecze/bramki(czyste konta)/asysty/żółtek kartki/czerwone kartki/Średnia ocen)

 

Bramkarze:

Alex Smithies - 31 lat, Anglia - 45/10/0/0/0/6,94 ŚR

 

Obrońcy:


PO:

Yan Valery - 22 lat, Francja - 15(3)/0/1/3/0/6,73 ŚR - wypożyczony z Southampton

Darnell Furlong - 25 lat, Anglia - 30/0/5/7/1/6,92 ŚR

 

ŚO:

Nedum Onuoha - 34 lat, Anglia - 42(2)/0/0/4/0/6,77 ŚR

Jack Robinson - 27 lat, Anglia - 35(2)/2/0/5/0/6,77 ŚR

Dean Bertschin - 17 lat, Anglia - 1(6)/0/0/1/0/6,26 ŚR

Grant Hall - 29 lat, Irlandia - 12(1)/0/1/1/1/6,72 ŚR

Fabian Schar - 29 lat, Szwajcaria - 3(5)/0/0/0/0/6,89 ŚR

Nick Gilmour - 19 lat, Anglia - nie grał

 

LO:

Scott Malone - 30 lat, Anglia - 27/0/3/6/0/6,92 ŚR

Stefan Stangl - 29 lat, Szwajcaria - 20/0/1/4/1/6,82 ŚR

 

Pomocnicy:


DP/ŚP/OP:

Jack Colback - 31 lat, Anglia - 8(8)/0/0/6/0/6,59 ŚR

George Evans - 26 lat, Anglia - 0(4)/0/0/0/0/6,70 ŚR

Kean Bryan - 24 lat, Anglia - 4(5)/0/0/0/0/6,64 ŚR

Dominik Stumberger - 22 lat, Austria - 10(8)/0/2/2/0/6,77 ŚR

Jordan Cousins - 27 lat, Anglia - 35(1)/2/1/6/0/6,85 ŚR

Massimo Luongo - 28 lat, Australia - 33(1)/2/7/6/0/6,96 ŚR

Sean Goss - 25 lat, Irlandia Północna - 12/0/1/3/0/6,88 ŚR

Melker Hallberg - 25 lat, Szwecja - 1(26)/3/0/0/0/6,74 ŚR

Ruben Loftus-Cheek - 25 lat, Anglia - 34(2)/2/3/5/0/7,07 ŚR

 

Skrzydłowi:

Paweł Wszołek 29 lat, Polska - był na wypożyczeniu w Rangersach

Alexis Flips 21 lat, Francja - 0(4)/0/0/0/0/6,63 ŚR

Jan Demmer 19 lat, Niemcy - 29(2)/10/6/7/0/6,93 ŚR

Almir Leci - 21 lat, Szwajcaria - 15(12)/1/2/1/0/6,71 ŚR

Bright Osayi-Samuel - 23 lat, Nigeria - 8(5)/3/1/1/0/6,86 ŚR

Rene Starke - 20 lat, Niemcy - 16(11)/8/4/2/0/6,90 ŚR

Jiri Jablonsky - 19 lat, Czechy - 21(7)/7/4/1/0/6,90 ŚR

 

Napastnicy:

Gaizka Telletxea - 21 lat, Hiszpania - 23(7)/10/4/2/0/6,88 ŚR

Tommy Caffrey  - 21 lat, Irlandia - 6/1/3/0/0/6,97 ŚR

Zine El Abidine Yousfi - 20 lat, Francja - 1(5)/2/0/0/0/6,92 ŚR

Daniel Rysavy - 17 lat, Czechy - 18(3)/5/3/0/0/6,84 ŚR

 

Do klubu dołączą:

John Gibbs-Patterson Melbourne City -> QPR (1,7 mln €)

Patrick Katona Ujpest -> QPR (1,3 mln €)

Joshua Hurren Kingstonian -> QPR (0 €)

Kian Spence  -> QPR (wolny transfer)

Orel Mangala Stuttgart -> QPR (0 €)

Josef Svach Slovacko -> QPR (650 tyś €)

Lars Petter Opas Sarpsborg -> QPR (10,75 tyś €)
Vitor Xavier Mira Santos -> QPR (90 tyś €)

Tiago Younes Patrao Maritimo -> QPR (0 €)

Stephen Graham Dundee United -> QPR (1,9 mln €)

Odnośnik do komentarza

Po zakończeniu sezonu wyjechał z Anją (moją narzeczoną) na wakacje. Jeździliśmy po Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. Niby odpocząć od piłki, natomiast cały czas nią żyłem. Szukałem dobrych zawodników do QPR oraz wolnego klubu, do którego mógłbym się przenieść. Chciałem poszukać nowych wyzwań w innych krajach. Najbardziej zachęcił mnie do wyjazdu przepis, który wejdzie wraz z początkiem sezonu. Gdzie będzie można mieć 17 zawodników spoza Wielkiej Brytanii, nie licząc tych którzy już maja paszport, któregoś z tych krajów: Walia, Anglia, Irlandia, Irlandia Północna. 

 

Odbyłem rozmowę z Nantes, które sezon skończyło na 9 miejscu w Ligue 1. Większość zawodników jest w granicach 28-29 lat. Tylko jeden zawodnik ma więcej niż 29 lat. Niestety klub z Loara wybrał Pascala Dupraza na menedżera.  

 

Dyrektor oferował klubom kasę za ich zawodników, których ja zaproponowałem. Na e-mail dostawałem od scoutów zawodników wartych uwagi. 

 

Odbyłem rozmowę z FC Kobenhavn. Wygrali oni swoją ligę, będą oni walczyć o Ligę Mistrzów. Wiek większości zawodników jest poniżej 30 lat. Klub wybrał Magnusa Pehrssona. 

 

Do klubu podczas mojej nieobecności dołączyli Krystian Bielik z Arsenalu za 4 mln €, Gert Mesegela z Mamelodi Sundowsaza 850 tyś €(RPA). Paweł Wszołek odszedł do Nimes za 1,3 mln € (1,8 mln €). 

Ignacio Acosta został kupiony za 3,5 mln €, lecz nie dostał pozwolenia na pracę i udał się na wypożyczenie do Luzern. Oprócz niego na wypożyczenie udali się: Zine El Abidine Yousfi (Ipswich Town), Nick Gilmour (Grimsby Town).

 

Wraz z początkiem lipca wróciłem do klubu, by przygotować zawodników na sezon.

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem ligowym był Leicester City. W 2 rundzie League Cup zagramy ze Swansea City. 

 

W 27. minucie wychodzimy na prowadzenie. Daniel Rysavy stojąc plecami w kierunku bramki zagrał do Jiri Jablonskiego, który strzałem z pierwszej piłki. Pokonał bramkarza rywali, strzałem w okienko bramki, nie dając żadnych szans. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy, z boiska po drugiej żółtej kartce, wyleciał Massimo Luongo. W 54. minucie podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jan Demmer, lecz piłkę przed pole karne wybił Duffy. Do piłki dopadł Ruben Loftus-Cheek, który bez zastanowienia oddał strzał na bramkę. Bramkarz się tego nie spodziewał i musiał wyciągać piłkę z siatki.

Cytat

14.08.2021 r., 1 Kolejka, Stadion: King Power Stadium 

Leicester City 0-2 QPR 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Massimo Lungo, Jordan Cousins (67' Orel Mangala), Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (67' Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (67' Gaizka Telletxea)

 

27' Jiri Jablonsky

42(cz.k.)' Massimo Luongo 

54' Ruben Loftus-Cheek

 

 

Mecze towarzyskie:

IsHvhhQ.png

Odnośnik do komentarza

@Makk W poprzednim sezonie wydałem na transfery ponad 42 mln €. Zauważyłem, że w tym FMie dużo zależy od zgrania. Im więcej nowych zawodników w składzie tym słabiej idzie.

 

Kolejnym rywalem był Crystal Palace

 

W 5. minucie wychodzimy na prowadzenie. Jiri Jablonsky będący po lewej stronie boiska zagrał do nabiegającego na 18. metrze Josefa Svacha, który strzałem z pierwszej piłki. Pokonał bramkarza, strzałem, przy prawym słupku, nie dając mu szans. W 49. minucie goście doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony pola karnego zagrał Ryan Fraser, a piłkę do siatki, po rękach bramkarz, skierował Brett Lucas. W 80. minucie po raz drugi w tym meczu, wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony po ziemi dośrodkował Almir Leci, a piłkę z najbliższej odległości do siatki skierował Jiri Jablonsky. W 88. minucie dobijamy rywali. Z rzutu rożnego dośrodkował Almir Leci, piłkę zgrał Josef Svach do Jiri Jablonskiego, który od razu oddał strzał na bramkę. Piłka odbiła się od Joela Warda, zmylił tak swojego bramkarza i umieścił piłkę w siatce.

Cytat

21.08.2021 r., 2 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[7.] QPR 3-1 Crystal Palace [11.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (65' Krystian Bielik), Scott Malone – Josef Svach, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (65' Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (65' Gaizka Telletxea)

 

5' Josef Svach 

49' Brett Lucas 

80' Jiri Jablonsky 

88(sam.)' Joel Ward

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Piotr1009 napisał:

Zauważyłem, że w tym FMie dużo zależy od zgrania. Im więcej nowych zawodników w składzie tym słabiej idzie.

A łyżka na to: niemożliwe... :keke:

Przecież to wiadome! Dlatego robię po kilkanaście sparingów, daję w treningu zgranie i ćwiczę to, aż będzie 100 % :) 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...