Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatniej kolejce zagramy z Datfrord, które walczy o pewny awans z Weston-super-Mare i Welling United. 

 

W 8. minucie rzut karny wykorzystują goście, a wykonującym pewnie jedenastkę był Elliott Bradbrook. W 23. minucie rzut karny marnuje Elliott Bradbrook, strzelając w Dana Lincolna. 3. Minuty później doprowadzamy do wyrównania. Ian Rees zagrał na prawą stronę pola karnego do Kierana Rowe'a. Przyjęciem zeszedł bardziej na prawą nogę i strzałem z 7. metrów, umieszcza piłkę przy słupku. Pokonując bramkarza rywali. Minęła chwila i goście ponownie wychodzą na prowadzenie. Długa piłka od Darrena Jonesa do Dannyiego Millsa, a ten wpadł w pole karne i zagrał do nie krytego Alfiego Paveya. Ten strzałem po ziemi, koło interweniującego bramkarza, umieszcza piłkę w siatce. W 52. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow, a piłkę do siatki z prostego podbicia, umieszcza Kieran Rowe. 5. Minut później wychodzimy na prowadzenie. Curtis Langton zagrał głową do Stefana Ljubicica, ten podał do Olliego Pearce'a. Po przyjęciu i podprowadzeniu piłki odegrał do Stefana Ljubicica, który wpadł w pole karne i strzałem z 8. metrów, umieszcza piłkę w siatce. W 74. minucie strzelamy kolejną bramkę. Długa piłka za pleców obrońców od Chada Fielda do Ibry Sekajji, który wpadł w pole karne. Strzałem pod poprzeczkę, umieszcza piłkę w siatce. W doliczonym czasie gola kontaktowego strzelają goście. Długa piłka od Pritchatta do Paveya. Wpadł w pole karne i strzelając pod poprzeczkę, zdobył gola. Chwilę później strzelamy 5 bramkę. Długa piłka od Harryiego Dalyiego do Ibry Sekajji. Wykorzystał błąd Bonnera, który próbował przyjąć piłkę i strzałem w prawy dolny róg bramki. Ibra Sekajja drugi raz pokonuje bramkarza rywali.  

Cytat

24.04.2018 r., 42 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[4.] Bognor Regis 5-3 Datford [1.]

 

Skład: Dan Lincoln – Calivn Davies (65' Keaton Wood), Chad Field, Curtis Lagnton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (65' Toug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce (65' Ibra Sekajja), Stefan Ljubicic 

 

8(k.)' Elliot Bradbrook 

23(n.rz.k.)' Elliot Bradbrook 

26' Kieran Rowe 

26' Alfie Pavey 

52' Kieran Rowe 

57' Stefan Ljubicic 

74' Ibra Sekajja 

90+3' Alfie Pavey 

90+4' Ibra Sekajja

Goście już awansowali, a nas czekają baraże.

 

Miesiąc w skrócie:

9FDhCu6.png

Odnośnik do komentarza

- Jesteś niesamowity. - Wpadłem w ramiona Dominica. 

- My jeszcze nic większego nie osiągnęliśmy. - Odpowiedziałem nieco chłonno. 

- Dla na już coś osiągnąłeś. Mieliśmy spaść, a teraz walczymy o awans. 

- Wszystko zależy od losowania. Wierzę, że zespół stać na awans, ale nie chce, aby czuli jakąś presję na sobie. 

- Za kilka dni czeka nas akcja, ale więcej ci powiem, jak się dogadamy. Jak ci się mieszka z Anją ? 

- Skąd wiesz, że ona ze mną mieszka ? - Zapytałem zmieszany. 

- Rozmawiałem z nią i zauważyłem, jak patrzy na ciebie, gdy była na trybunach. 

- Możliwe nie wiem. 

- Dobra, ja muszę lecieć, dam znać co i jak nie długo. Cześć 

- Cześć. 

Dominic wsiadł do swojego Coswortha i odjechał. 

Wróciłem do domu, a tam Anja czekała z butelką szampana i chciała świętować baraże. Natomiast ja czekałem na losowanie. 

 

W półfinale zagramy z Bath City lub Whitehawk.

Bath City 2-1 Wthitehawk 

Weston-super-Mare 1-2 St Albans City

Odnośnik do komentarza

Czas na półfinałowe spotkanie z Bath City.

 

W 69. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, a nie kryty Kieran Rowe, pakuje piłkę, przy prawym słupku. Nie dając szans bramkarzowi rywali. W 88. minucie dobijamy rywali. Z lewej strony pola karnego do środka zagrał Ben Swallow. Piłkę otrzymał Ibra Sekajja i po obrocie z lewej nogi, pakuje piłkę, przy słupku. W doliczonym czasie gry strzelamy 3 bramkę. Piłkę za plecy obrońców zagrał Ibra Sekajja do Olliego Pearce'a. Wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w prawy dolny róg bramki, zdobywa gola.

Cytat

6.05.2018 r., Półfinał Baraż, Stadion: Nyewood Lane 

[3.] Bognor Regis 3-0 Bath City [5.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (63' Keaton Wood), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees, Harvey Whyte (69' Doug Tuck), Ben Swallow – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (63' Ibra Sekajja)

 

69' Kieran Rowe

88' Ibra Sekajja

90+2' Ollie Pearce

 

Odnośnik do komentarza

Z każdym dniem stres rósł. Zawodnicy chcieli już gry w finale, ale na niego trzeba było czekać 6 dni. Starałem się uspokajać jakoś zawodników. Chciałem nie pokazywać, że również ja się bardzo stresuję i denerwuję. Mecz o wszystko. Awans lub kolejny sezon w 6 lidze.  

Już tylko o jeden krok jesteśmy bliscy awansu. W finale zagramy z Welling United

 

W 19. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Stefan Ljubicic, piłkę otrzymał Ollie Pearce, który strzałem głową umieszcza futbolówkę w siatce. W 26. Minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Bramka padła z rzutu karne, wykonującym był Joe Healy. W 31. minucie ponowie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, a piłkę głową do siatki skierował Ollie Pearce. Chwilę później podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony po ziemi zagrał Stefan Ljubicic, a piłkę do siatki wpakował Ollie Pearce. W 38. minucie gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Z prawej strony po ziemi zagrał Harley Willard, a piłkę, przy słupku skierował Jack Parkinson. W 82. minucie strzelamy bramkę na 2-4. Z prawej strony dośrodkował Ollie Pearce, a piłkę do siatki głową skierował Stefana Ljubicica. AWANS! 

Cytat

12.05.2018 r., Finał Baraż, Stadion: Park View Road 

[2.] Welling United 2-4 Bognor Regis [3.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Keaton Wood (45' Chad Field), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (62' Jorda Adekunle), Ian Rees (62' Doug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic

 

19' Ollie Pearce 

26(k.)' Joe Healy 

31' Ollie Pearce 

34' Ollie Pearce 

38' Jack Parkinson 

82' Stefan Ljubicic

 

Miesiąc i rok w skrócie:

YqXDb1u.png

pTXorYV.png

 

Tabela względem zapowiedzi przed sezonem:

toQ8rOm.png

 

Tabela ligowa na koniec sezonu z barażami:

Ztmb7kq.png

rMIeWV4.png

 

Królem strzelców został: Gold Omotayo - Whitehawk - 33 gole. 4. Stefan Ljubicic - 30 goli, 5. Ollie Pearce - 29 goli

Najwięcej asyst: Stefan Ljubicic - Bognor Regis - 21 asyst. 2. Ollie Pearce - 20 asyst, 3. Ben Swallow - 17 asyst

Najwięcej czystych kont: Daren Ibrahim - Datford oraz Luke Purnell - Weston-super-Mare - 15 czystych kont. 8. Ben Lincoln - 9 czystych kont

Więcej razy gracz meczu: Joe Healy - Welling United - 11 MvP. 2. Ollie Pearce - 7 MvP,  4. Stefan Ljubicic - 7 MvP

 

Zostałem wybranym menedżerem sezonu w Vanarama South.

 

 

 

Inne ligi:

La Liga: 1. FC Barcelona - 95 pkt., 2. Real Madryt - 91 pkt., 3. Atletico Madryt - 83 pkt.

Bundesliga: 1. Bayern Munchem - 73 pkt., 2. Bayer Leverkusen - 73 pkt., 3. RB Leipzig - 64 pkt

Premier League: 1. Manchester United - 89 pkt., 2. Arsenal - 77 pkt., 3. Manchester City - 75 pkt.

Seria A: 1. Juventus - 81 pkt., 2. Napoli - 77 pkt., 3. AC Milan - 74 pkt

Ligue 1 1. Paris Saint-Germain - 91 pkt., 2. AS Monaco - 81 pkt., 3. Olympique Lyon - 69 pkt.

Ekstraklasa: 1. Lech Poznań - 76 pkt., 2. Jagiellonia Białystok - 60 pkt., 3. Lechia Gdańsk - 56 pkt. (Grupa Mistrzowska,Grupa Spadkowa)

 

Liga Mistrzów:

Liverpool 0-2 Manchester United

 

Liga Europy:

Arsenal 0-1 Juventus

Odnośnik do komentarza

Feta trwała od momentu przyjazdu do miasta, czyli po 22:00. Miejscem, gdzie cieszyliśmy był nasz obiekt, który 982 miejsc. Byli wszyscy kibice, juniorzy, sztab, zarząd oraz burmistrz miasta. 

W trakcie fety zawołał mnie Dominic. Trzymał w dłoni kopertę. Wiedziałem, że to "premia" za awans. 

- Piotrek. Dziękuję w imieniu całego zarządu za ten sezon. - Zaczął. - Mam nadzieję, że pomożesz nam w utrzymaniu w National League. 

- Na pewno do końca przyszłego sezonu utaj zostanę, a później zobaczymy. - Odpowiedziałem. 

- Cieszę się bardzo, że z nami zostaniesz. Ma tutaj małą "premię". - Dominic daje mi kopertę. - Sprawdź zawartość w domu. A teraz wracaj do zespołu i fetować. 

Dziękuję. - Uściskałem Dominica i wróciłem do zespołu. 

Feta trwała do białego rana. 

Wróciłem z Anją do domu koło 2 w nocy i pierwsze co zrobiłem to otworzyłem kopertę. Było w niej 10000 €. Dzięki współpracy w styczniu dostałem wtedy 10000 € i teraz kolejne 10000 €. W sumie daje mi to 20000 €. Mogę już kupić z Anja jakiś ładniejszy domek pod miastem lub samochód, który pozwoli nam na podróż po kraju.  

Gdy byłem już w domu dostałem sms-a, że stadion będzie rozbudowany. Zamienione będą 300 miejsc stojących na siedzących.

Odnośnik do komentarza

Kadra z sezonu 2017/18: (wiek, narodowość - mecze/gole(czyste konta)/asysty/żółte kartki/czerwone karki/średnia ocen): 

 

Bramkarze:

Dan Lincoln – 22 lat, Anglia - 49/10cz.k./0/0/0/6,97 ŚR

 

Obrońcy: 

PO:

Callum Wilson – 20 lat, Anglia - 6/0/1/0/0/6,78 ŚR

Calvin Davies – 19 lat, Anglia - 43/0/0/10/0/6,96 ŚR

 

ŚO:

Keaton Wood – 22 lat, Anglia – 28(10)/0/0/4/0/6,87 ŚR

Chad Field – 21 lat, Anglia – 29(11)/2/3/3/1/6,97 ŚR

Corey Heath – 21 lat, Anglia – 0(4)/0/0/0/0/6,75 ŚR

Sami El-Abd – 30 lat, Anglia – 4(5)/0/0/2/0/6,67 ŚR

Curtis Langton – 22 lat, Anglia – 41(1)/4/0/10/0/7,12 ŚR

 

LO:

Harry Daly – 20 lat, Anglia - 41/0/6/5/0/7,11 ŚR

Charley Tuttle – 19 lat, Anglia - 3/0/0/1/0/6,57 ŚR

 

Pomocnicy:

DP:

Doug Tuck – 24 lat, Anglia – 31(9)/0/5/10/2/6,92 ŚR

Jack Hadden-Becker – 20 lat, Szkocja – 0(6)/0/0/0/0/6,70 ŚR

 

ŚP:

Harvey Whyte – 26 lat, Anglia - 47/5/8/2/0/7,42 ŚR

Ian Rees – 22 lat, Anglia – 17(15)/1/2/8/1/6,78 ŚR

Lorenzo Dolcetti – 22 lat, Włochy - 0(10)/0/1/0/0/6,75 ŚR

Alex Kelly – 21 lat, Anglia – 2(5)/0/0/1/0/6,73 ŚR

 

PP:

Kieran Rowe – 18 lat, Anglia - 14/6/3/3/0/7,34 ŚR

Jimmy Muitt – 22 lat, Anglia – 19(1)/5/7/4/0/7,53 ŚR

Jordan Brown – 20 lat, Anglia – 16(1)/3/2/3/0/7,01 ŚR

 

LP:

Ben Swallow – 28 lat, Walia - 47/13/19/11/0/7,60 ŚR

Jordan Adekunle – 22 lat, Anglia – 2(25)/3/5/1/0/6,90 ŚR

 

Napastnicy:

Stefan Ljubicic – 18 lat, Islandia – 37(9)/32/23/4/0/7,47 ŚR - wypożyczony z Brighton&Hove Albion

Dion Macfoy-Johnston - 20 lat, Anglia – 0(3)/1/0/0/0/6,57 ŚR

Ibra Sekajja – 25 lat, Uganda – 12(11)/14/4/1/0/7,14 ŚR

Callum Fullwood – 19 lat, Anglia – 0(1)/0/0/0/0/6,80 ŚR

Ollie Pearce – 22 lat, Anglia - 49/32/22/3/0/7,53 ŚR

Pat Surca – 19 lat, Brazylia – 0(15)/4/1/0/0/6,85 ŚR

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Piotr1009 napisał:

był nasz obiekt, który 982 miejsc.

Coś zagubiło się tu.

12 godzin temu, Piotr1009 napisał:

sezonu utaj zostanę

Tu też :P 

12 godzin temu, Piotr1009 napisał:

A teraz wracaj do zespołu i fetować.

Na moje oko, jeśli jest taka forma zdania to za fetować powinien być wykrzyknik ;)  Jak nie, to: wracaj do zespołu i fetuj! 

12 godzin temu, Piotr1009 napisał:

i wróciłem do zespołu.

Powtarzanie w dwóch kolejnych zdaniach.

 

Takie moje małe czepialstwo chyba wybaczysz, Piotrze? :D 

Odnośnik do komentarza

Nowy sezon, nowe aspiracje. Jednym z podstawowych celów to utrzymanie w lidze.

 

Kadra na sezon 2018/19:

5pGSyDO.png

1QxX3IK.png

 

Mecze towarzyskie:

Bognor Regis 1-3 Birmingham City (Jordan Adekunle - 2x Isaac Vassell, Jota)

Bognor Regis 2-4 Aston Villa (Callum Fullwood, Ibra Sekajja - John Terry, 3x Lukas Spalvis)

Bognor Regis 0-2 Portsmouth (Jonathan Obika, Dion Donohue)

Bognor Regis 4-0 Hereford FC (Curtis Langton, Ben Swallow, Callum Fullwood, Chad Field)

Bognor Regis 2-3 Crewe Alexandra (Ben Swallow, Shaun Day(sam.) - Keaton Wood (sam.), Steven Carroll, Malachi Linton)

St Albans City 1-2 Bognor Regis (Kieran Monlouis - Ollie Pearce, Doug Tuck)

Bognor Regis 2-1 Peterborough United U-23 (Callum Fullowood, Ibra Sekajja - Luke Strachan)

 

Zapowiedź sezonu według dziennikarzy:

zj0b2l7.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym ligowym rywalem był Solihull Moors. Kontuzji przed meczem nabawił się Keaton Wood skręcił kolano i będzie pauzować przez 3 tygodnie.  

 

Już w 2. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego zagrał Callum Fullwood do Olliego Pearce'a, który strzałem z pierwsze piłki. Umieścił futbolówkę, przy lewym, słupku bramki. W 14. minucie goście doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony z rzutu rożnego dośrodkował Kyle Storer na pierwszy słupek. Tam wbiegał Tyrone Marsh, który głową umieszcza piłkę w siatce. W 31. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow, piłkę otrzymał Harvey Whyte, który strzałem z prostego podbicia uderzył w poprzeczkę. Futbolówkę do pustej siatki, wpakował Chad Field. 7. Minut później i jest wyrównanie. Z rzutu rożnego dośrodkował Kyle Storer, piłkę głową przedłużył Josh Martin do Sama Roscoe'a. Strzałem z pierwszej piłki, po rękach bramkarza, doprowadził do wyrównania. Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy po raz 3 w meczu wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, a piłkę pod poprzeczkę, zapakował Kieran Rowe. Potrzebowaliśmy tylko dwóch minut, by podwyższyć prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wrzucił Kieran Rowe, a premierowego gola strzelił głową, Callum Fullwood.  

Cytat

11.08.2018 r., 1 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[/.] Bognor Regis 4-2 Solihull Moors [/.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton (62' Jamie Gregory), Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (62' Doug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce (62' Pat Suraci), Callum Fullwood

 

2' Ollie Pearce 

14' Tyrone Marsh 

31' Chad Field 

38' Sam Roscoe 

47' Kieran Rowe 

49' Callum Fullwood

 

Po meczu dostałem sms-a od Dominica: "Dobry mecz, niedługo działamy." 

Odnośnik do komentarza

Drugim ligowym rywalem był Port Vale

 

W 18. minucie wychodzimy na prowadzenie. Kieran Rowe zagrał za plecy obrońców do Olliego Pearce'a, który z piłką wpadł w pole karne. Strzałem z najbliższej odległości, wpakował futbolówkę do siatki, bez próby obrony przez bramkarza. Minęła minuta i jest 0-2. Długa piłka od Bena Swallowa do Olliego Pearce'a, lecz przejął to obrońca rywali. Natychmiast piłkę wyłuskał Ollie Pearce i pobiegł z nią na bramkę rywali. Strzałem z 18. metrów, przy lewym słupku, pokonuje bramkarza rywali. W 61. minucie gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Harry Middleton zagrał do stojącego w polu karnym Tony'ego Dingwalla, który strzałem z 12. Metrów, po palcach bramkarza. Umieszcza piłkę w siatce. W 81. minucie strzelamy 3 bramkę. Kieran Rowe zagrał piłkę za plecy obrońców do wbiegającego na 7. metr Olliego Pearce'a. Ten strzałem z pierwszej piłki, przy krótkim rogu. Umieścił piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry strzelamy kolejną bramkę. Długa piłka od Chada Fielda do będącego w polu karnym Ollie Pearce'a, który dzięki błędzie obrońcy rywali, nie był na spalonym. Przyjął piłkę i strzałem, przy prawym słupku, umieszcza futbolówkę w siatce.  

Cytat

18.08.2018 r., 2 Kolejka, Stadion: Vale Park 

[19.] Port Vale 1-4 Bognor Regis [2.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (64' Dean Rance), Harvey Whyte, Ben Swallow (64' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Callum Fullwood (64' Ibra Sekajja)

 

18' Ollie Pearce

19' Ollie Pearce

61' Tony Dingwall

81' Ollie Pearce

90+2' Ollie Pearce

 

W trakcie meczu kontuzji nabawił się Ibra Sekajja (naciągnięcia mięśni przywodziciela) i będzie pauzować przez 6-9 dni. 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Aldershot TownDzień przed meczem kontuzji nabawił się Tyrone Duffus (złamanie podudzia) i będzie pauzować przez 7-8 miesięcy. 

 

W 71. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego dośrodkował Jordan Adekunle, piłkę najpierw uderzył Jimmy Muitt, lecz po chwili, gdy bramkarz się już kładł do złapania piłkę. Jimmy Muitt futbolówkę przejął, minął golkipera i strzałem na pustą bramkę, zdobył gola.  

Cytat

21.08.2018 r., 3 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[2.] Bognor Regis 1-0 Aldershot Town [17.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (66' Jamie Gregory), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe (62' Jimmy Muitt), Ian Rees, Harvey Whyte, Ben Swallow (62' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Callum Fullwood 

 

71' Jimmy Muitt

 

Odnośnik do komentarza

@Makk Mecze w lidze, lepsze od sparingowych. :D

 

Ostatnim rywalem w tym miesiącu był Wrexham

 

W 14. Minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Kelly, piłkę głową zgrał Manny Smith do Marka Carringtona, który strzałem, przy prawym słupku. Daje swojej drużynie prowadzenie. W 63. Minucie rzut karny broni Dunn, a strzelającym był Dean Rance.  

Cytat

25.08.2018 r., 4 Kolejka, Stadion: The Racecourse Groud 

[10.] Wrexham 1-0 Bognor Regis [3.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees, Harvey Whyte (57' Dean Rance), Ben Swallow (69' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Callum Fullwood (69' Pat Suraci)

 

14' Mark Carrington

 

Miesiąc w skrócie:

vugntgS.png

 

Tabela na koniec miesiąca:

yUwFE3N.png

 

Transfery w klubie i na świecie:

Sh5keOt.png

5G8faaE.png

Odnośnik do komentarza

Wrzesień zaczynamy od meczu z Barrow

 

Już w 2. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Ollie Pearce, a piłkę po małym zamieszaniu do siatki skierował Callum Fullwood. Pod koniec pierwszej polowy podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony pola karnego dośrodkował Kieran Rowe, piłkę głową zgrał Callum Fullwood do Olliego Pearce'a. Ten strzałem w lewy dolny róg bramki, zdobył gola.  

Cytat

1.09.2018 r., 5 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[6.] Bognor Regis 2-0 Barrow [10.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton (62' Jamie Gregory), Harry Daly – Kieran Rowe (62' Jimmy Muitt), Ian Rees (62' Dean Rance), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Callum Fullwood 

 

2' Callum Fullwood 

45' Ollie Pearce

 

Odnośnik do komentarza

Dzień przerwy i kolejny mecz, tym razem rywalem był Halifax Town

 

Już w 2. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Ben Tollitt do Bena Tomlinson, który strzałem z pierwszej piłki, umieścił futbolówkę, przy prawym słupku. Zaraz po rozpoczęcia drugiej połowy doprowadzamy do wyrównania. Długa piłka od Chada Fielda do Olliego Pearce'a. Piłkę dostał na 5. metrze i strzałem z pierwszej piłki, umieścił futbolówkę, przy słupku. W 59. minucie wychodzimy na prowadzenie, po bramce Bena Swallowa z rzutu karnego. W 75. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z rzutu rożnego Connor Oliver zagrał do Bena Tollitta, który strzałem z 15. metrze, wpakował piłkę, przy prawym słupku.  

Cytat

3.09.2018 r., 6 Kolejka, Stadion: The Shay 

[16.] Halifax Town 2-2 Bognor Regis [5.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton (64' Jamie Gregory), Harry Daly – Kieran Rowe (64' Jimmy Muitt), Ian Rees (64' Dean Rance), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Callum Fullwood

 

2' Ben Tomlinson

46' Ollie Pearce

59(k.)' Ben Swallow

75' Ben Tollitt

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Bromley

 

W 4. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, a piłkę głową do siatki skierował Olliego Pearce'a. W 26. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z rzutu rożnego dośrodkował Sutherland, a po zamieszaniu w polu karnym. Piłkę do siatki do bramki skierował Kieran Holsgrove. W 33. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka od Calvina Daviesa na okolice pola karnego do Olliego Pearce'a. Wpadł w pole karne i strzałem prawą nogą, po długim rogu. Umieszcza piłkę w siatce. 3. Minuty później podwyższamy prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow. Piłkę głową wybił Johnson pod nogi Calluma Fullwooda, który strzałem z prostego podbicia, umieszcza futbolówkę w siatce. W 42. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Z prawej strony pola karnego wrzucił George Porter, a piłkę pod poprzeczkę głową, uderzył Louis Dennis. W 77. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Bramka wpadła bardzo, bardzo dziwnie. Z rzutu wolnego dośrodkował Sutherland, Jack Holland zgrał piłkę na 7. metr. Piłkę próbował wybić Chad Field, który nabił Josha Reesa, od którego futbolówka się odbiła i wpadła do siatki.

Cytat

8.09.2018 r., 7 Kolejka, Stadion: Hayes Lane

[20.] Bromley 3-3 Bognor Regis [6.]

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field, Curtis Langton (63' Jamie Gregory), Harry Daly – Kieran Rowe (63' Jimmy Muitt), Ian Rees, Harvey Whyte (63' Dean Rance), Ben Swallow – Ollie Pearce, Callum Fullwood

 

4' Ollie Pearce

26' Kieran Holsgrove

33' Ollie Pearce

36' Callum Fullwood

42' Louis Dennis

77' Josh Rees

 

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem był Gateshead

 

W 24. minucie z powodu urazu stopy, boisko opuścił Callum Fullwood, w jego miejsce wszedł Ibra Sekajja. Tuż przed końcem pierwszej połowy wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Ollie Pearce, a piłkę do bramki skierował Ibra Sekajja. W 71. minucie podwyższamy prowadzenie. Długa piłka od Harveya Whyte'a do Olliego Pearce'a. Wpadł w pole karne i strzałem, przy krótkim słupku. Pokonał bramkarza rywali. W 85. minucie z boiska po drugiej żółtej, wyleciał Calvin Davies.  

Cytat

15.09.2018 r., 8 Kolejka, Stadion: Gateshead International Stadium 

[13.] Gateshead 0-2 Bognor Regis [7.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Chad Field (61' Jamie Gregory), Curtis Langton, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees (61' Dean Rance), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Callum Fullwood (24' Ibra Sekajja)

 

45' Ibra Sekajja

71' Ollie Pearce

85(cz.k.)' Calvin Davies

 

Callum Fullwood skręcił stawu skokowego i będzie pauzować przez 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...